Skoči na vsebino

MCN objavil 100 najboljših motorjev


sesir

Priporočene objave

trije triumphi med prvih 5?! grrr.gif

ne vem no... če bi to japonci delali bi si mislo da je kaj na tem, zdaj pa mam filing da svoje naprej forsirajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hornet 900 v top ten?!?!?1 :eek: to je kr neki

No meni se je vedno zdel MCN na nekem nivoju...zadnje čase ga pa res po domače povedano serjejo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izbiral so verjetn bralci,...in če vzamemo povprečje je očitno rezultat tak, ker pa so angleži itak daleč najbl "razgledani" motoristi jim verjamem in se tud strinjam z izborom :evilgrin:

p.s. mogoče bi namest Hornet 900 dal loh cbr900 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pubeci treba bo motore kupit whistle.gif

..... joj, kako si že ti dosadan s tvojim poveličevanjem motorjev iz VB ... Skoraj ni teme, da ne bi "ponujal" in hvalil njihovih motorinov ...

Pa brez zamere! LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... joj, kako si že ti dosadan s tvojim poveličevanjem motorjev iz VB ... Skoraj ni teme, da ne bi "ponujal" in hvalil njihovih motorinov ...

Pa brez zamere! LP trance_43_wavetowel2.gif

glej očitno imas probleme z razumevanje, ker nikjer v tem povstu ne hvalim motorjev iz vbunsure.gif

tako da preberi si še enkrat kaj sem napisal trance_33_sleep.gif

ja pubeci treba bo motore kupit whistle.gif

ducatija mislim worship.gif z tem, za lazja razumevanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hornet 900 v top ten?!?!?1 :eek: to je kr neki

uh, izgleda sem pri nakupu falil znamko in segment mopeda, spomladi bom kupil hornet, saj je neprimerljivo boljša od zx6r, tko da pubeci, pazite se mene letos na grobniku z hornetko :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini ki ima probleme z razumevanjem tle si ti Hilton. En dan hvališ Triumph,drug dan nameravaš it na BMW, tretji dan pa praviš da je Ducati edini "motor" in s tem Triumpha ter BMW uvrstiš med ostale polizdelke. Kdo te sploh lahko razume?

Pa brez zamere! LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini ki ima probleme z razumevanjem tle si ti Hilton. En dan hvališ Triumph,drug dan nameravaš it na BMW, tretji dan pa praviš da je Ducati edini "motor" in s tem Triumpha ter BMW uvrstiš med ostale polizdelke. Kdo te sploh lahko razume?

Pa brez zamere! LP trance_43_wavetowel2.gif

zgresil si temotrance_28_offtopic.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko človek pogleda seznam se vpraša,če ni bila večina od 12000 glasovalcev mehanikov.Kot bi ocenjevali po sistemu-več šravfaš boljši motor evilgrin.gif

..se strinjam...pa nimam nic prot nobenmu motorju (pac ma vsak svojga konja)........samo proti hiltonovem kvasenjugrrr.gif stari, vsa cast,kmal bos prevzel vlogo dvornega norca na MS...konec koncev mi ni treba nic rect,so ze ostali povedalgrim.gif ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem na ispisku iskal prodajne zastavonoše bmw-ja, suzukija, yamahe, kawasakija,...

in ko ugotoviš, da ti motrji zasedajo mesta okoli 50., potem se lahko upravičeno vprašaš, kaj je s tem spiskom narobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Meni je osebno čisto vseeno če je moj motor na 31. al pa na 32329879543 na 99999 mestu, jas sem z njim izredno zadovoljn, me boli patak če ga kdo šimfa (to dela itak iz faušije) in komaj čakam na pomlad da se bom spet začel vozit. Se vidimo letos na slovenskem dnevu v Grobniku (prvič v životu).

Me pa nekaj zelo čudi pri tem seznamu: da so na njem samo novejši motorji. VB je znana kot dežela kjer znajo cenit starejše motorje in jih ohranjat pri življenju. Sem na forumu starejših GS in GSX Suzukijev in dosti lastnikov in ljubiteljev prihaja iz VB and AUS, vendar pa noben motor starejši od 1993 (od nobene znamke, ne samo Suzuki) ni na seznamu.

Mogoče noben od njih ne prebira MCN-a...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

vendar pa noben motor starejši od 1993 (od nobene znamke, ne samo Suzuki) ni na seznamu.

Okay, nevede sem se zlagal, dva al trije so (od 100) pa še to taki z moderno obliko in pa ki so bili producirani še od 93 dalje al pa so bili po ukinitvi produkcije modernizirani pa imeli razširjeno kubaturo, itd. in ponovno izdani. Ni pa res nobenega res starejše-zgledajočega motorja ali pravega oldtimerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, izgleda sem pri nakupu falil znamko in segment mopeda, spomladi bom kupil hornet, saj je neprimerljivo boljša od zx6r, tko da pubeci, pazite se mene letos na grobniku z hornetko :evilgrin:

Angleži niso taki preseratorji kot Slovenci ... jebiga, imajo že eno daljših moto tradicij v Evropi in ne padajo več na marketinške finte, kot Slovenski moto-cicibani ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je osebno čisto vseeno če je moj motor na 31. al pa na 32329879543 na 99999 mestu

čaki, čaki !

tkole pa poraženci govorijo :evilgrin:

mojga ni na spisku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in ne padajo več na marketinške finte, kot Slovenski moto-cicibani ...

hmm... :hmm: sodeč po tem seznamu, če je res kar praviš, imajo potemtakem angleži zlo zlo slab spomin :evilgrin:

yey, moj je pa na zavidljivem 27.mestu! Kdo bi si mislu, sem bil prepričan, da ga sploh ni na seznamu... :lol1: Zahvaljujoč temu presenečenju, sem se zamislu nad sabo...morda sem prehitro zgubu vero :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

čaki, čaki !

tkole pa poraženci govorijo :evilgrin:

Ne sodelujem v nobenem tekmovanju, torej nisem poraženec.

O:-)

Dejstvo pa je, da so odločali bralci (razn če so editorji malo "kreativno obdelali" rezultate) in pa ker so bralci večinoma Angleži te je jasno da bojo svoje lastne marke in pa tiste kar se v VB največ prodajo tudi dali na prva mesta. Včasih imam tudi občutek da kdor je fan angleških motorjev je tudi fan italijanskih (ker so pač obojni ekzotike in nekaterim je to všeč ker je potem motor statusni simbol), tak da me (pre?)visoka uvrstitev Ducatija ni presenetla.

Je pa dejstvo, da če bi bil to objektiven seznam dejansko najboljših motorjev (beri: najbolj zanesljivih in vzdržljivih, s čim manj šraufanja in čim več delovanja, in pa najboljšim bang-for-the-buck efektom), te noben od teh prvih petih ne bi bil na svojem trenutnem mestu, ampak bi na prvem mestu bil moped Honda Cub, teh prvih pet pa bi bilo al na drugi polovici seznama al pa sploh ne na njem. Kot je pa znano pa emocije in sentimentalnost niso racionalne stvari tako da je seznam takšen kot je. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipicno anglesko :) tko kot je jaguar najbolsi avto, samo se nekako ostali svet ne strinja in je znamka tam kot je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!