Skoči na vsebino

MCN objavil 100 najboljših motorjev


sesir

Priporočene objave

sami triumphi.... hahahahah

honde yamahe pa kawasakiji pa čist nekje bolj dol, kateri so za ostali svet daleč najboljši motocikli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Qrc, sem mislil, da mojga stroja ne bo med to konfekcijo, pa so ga banditi not v vso ostalo šaro porinili :blink: . Sicer bolj na koncu, a vendar. Sramota... :blush:

Ampak ta druzga najlepšga na svetu X11, pa ni not. Juhej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj naredi nekdo se v Sloveniji raziskavo: lahko bi recimo glasovali uporabniki motosveta :whistle:

Drugac pa: 7.Honda VFR400R (86-92) no comment :worship:

Anglezi vozijo drugacen vozni park kot pri nas.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi vsak motosvetovec glasoval tu, pa bi dobili priblizno sliko. Ali pa ce kdo naredi anketo.

Dobili bi lahko vsaj top 10.

Jaz glasujem takole:

1.Honda vfr750f/r in rvf 86-99

2.Suzuki gsx-r750 85-09

3.Honda cbr900rr in CB serija 69-09

4.Kawasaki zx600r 95-09

5.Kawasaki Z in gpz serija 72-09

6.Ducati 916/996/998 94-04

7.Yamaha xt500/600 76-09

8.BMW GS serija 80-09

9.Triumph daytona triple 97-09

10.Aprilia rs/rsv 125/250/1000 92-09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo res zanimivo, če bi podobno meritev opravili pri nas. Če ima kdo voljo, se da z docs-i od googla super formulirat anketo: link

Tam se izbere Nov->obrazec in to je to :naughty:

Popravljeno . Popravil zjelen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff še dobr, da mam motor, ki je med prvih petnajst v tej anketi. Sej ne vem, če bi mi blo drugače sploh še za živet. Tile angleži pa res vejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mislim da imam bistveno premalo znanja in sem premalo razgledan da bi lahko glasoval za kaj takega.

ko je bilo kar nekaj motorjev ža na cesti sem še ateju po jajcah plaval.trance_21_laughing1.gif

če dam na 1. mesto yamaha R1 in na drugo mesto kawasaki zx6r to verjetno nebo ok, ali? grrr.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

V vsaki državi, ki bi delali lestvico, bi bila velika odstopanja.

To je angleška lestvica.

Moj je na 22. mestu, na nizkem mestu glede na to da so ga po vsem svetu prodajali z enako obliko 11 let??

Po moje, če pogledamo najbolj prodajane motorje, so najbolj prodajani tudi najboljši izbor.

Sicer zakaj bi jih toliko kupovali?

Honda Cub, po izboru Discoverija?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje, če pogledamo najbolj prodajane motorje, so najbolj prodajani tudi najboljši izbor.

Torej je recimo renault clio ali kia rio najboljši avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so neke neumne populistične lestvice za krajšanje dolgčasa in nič drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je recimo renault clio ali kia rio najboljši avto?

Mogoče bi lahko rekli: najboljši kompromis med ceno in tem kar dobiš. V mejah normale, seveda. Najboljšega avta pa, na žalost, ne delajo več. Hrošč. Stari, ne ta novi beatle. In pa Ford Mustang, '68. Ampak, okusi so različni, nekomu bo pa, kdo ve zakaj, najbolj všeč kaka Multipla...

Isto je pri motorjih. Lestvice oh in sploh motorjev so pač take, kot so kriteriji sestavljalcev lestvic. Če je nekdo po duši dirkač, normalno da bo Harleye dal na rep. In obratno -kakemu Klemenčiču, ne vem če bo R1 najbolj udobna in lepa.

Torej: najboljši motor je tisti, ki si ga lastiš. Amen.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so neke neumne populistične lestvice za krajšanje dolgčasa in nič drugega.

He he moj je na zadnjem 100 mestu :headbang::SS ..tako da tvoji tezi pritrdim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so neke neumne populistične lestvice za krajšanje dolgčasa in nič drugega.

Se strinjam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega tako ne moreš vzet resno, to je isto kot bi afričani objavili lestvico 100 najboljših parov smuči, pri enih je vedno dež, pri drugih pa vročina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni moje krave med 100-timi mi prav prisrčno dol visi. Sam vem kaj imam, kaj z mojo kravo zmorema in kaj mi nudi. Zame več kot dovolj. Kar se pa tiče angležev, njihove moto scene, motorističnega mišlenja so par svetlobnih let pred nami. :notworthy: Marsikaj se še moramo naučiti. Večina pozabljate, kaj so angleži v svoji bogati motosceni naredili. Brez njih tudi japončki ne bi naredili to kar so. :grim Stric Google ve marsikaj. Le nekaj časa si je treba vzet pa bo stvar bolj jasna. :OK:

Gledano na lestvico 100, dokaj realno. Prav smešno se mi zdi kako eni jokajo kot mali otroci, ker njihovega motorčka ni med prvimi 10-timi. :headbang: Smešno in zabavno. :lol1:

Lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni moje krave med 100-timi mi prav prisrčno dol visi. Sam vem kaj imam, kaj z mojo kravo zmorema in kaj mi nudi. Zame več kot dovolj. Kar se pa tiče angležev, njihove moto scene, motorističnega mišlenja so par svetlobnih let pred nami. :notworthy: Marsikaj se še moramo naučiti. Večina pozabljate, kaj so angleži v svoji bogati motosceni naredili. Brez njih tudi japončki ne bi naredili to kar so. :grim Stric Google ve marsikaj. Le nekaj časa si je treba vzet pa bo stvar bolj jasna. :OK:

Gledano na lestvico 100, dokaj realno. Prav smešno se mi zdi kako eni jokajo kot mali otroci, ker njihovega motorčka ni med prvimi 10-timi. :headbang: Smešno in zabavno. :lol1:

Lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

se z lahkoto podpišem pod to izjavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!