Skoči na vsebino

MCN objavil 100 najboljših motorjev


sesir

Priporočene objave

Kaj sploh pomeni "najboljši". Najboljši v čem? Sem prepričan, da večina ljudi, ki so glasovali za nek motor, tega sploh nikoli niso vozili, niti v živo videli. Torej je večina ocenjevala izgled, vsi pa vemo, da ima vsak svoj okus. Ta spisek je torej ena velika bedarija, je popolnoma nesmiselen in nerealen ter nima nobene merljive vrednosti.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sploh pomeni "najboljši". Najboljši v čem? Sem prepričan, da večina ljudi, ki so glasovali za nek motor, tega sploh nikoli niso vozili, niti v živo videli. Torej je večina ocenjevala izgled, vsi pa vemo, da ima vsak svoj okus. Ta spisek je torej ena velika bedarija, je popolnoma nesmiselen in nerealen ter nima nobene merljive vrednosti.

lp

T

no ja...

če nek model motorja 10x zmaga na dirki pariz-dakar, pol lahko sklepaš da ni najslabši.

če rosi zmaguje z yamaho lahko sklepaš da r1 tudi ni neki gepl.

na podlagi tega res lahko samo sklepaš, ker en in drugi s tem kar mi vozimo nimata veliko skupnega ampak vseeno.

tudi če se nek motor prodaja v enormnih številkah je že zaradi tega med boljšimi, nima veze kak se vozi in kak izgleda.

tak čisto 100% največja bedadrija in največje sranje takšne lestcice ravno niso, res pa je, da je vse skupaj treba jemati z rezervo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!