Skoči na vsebino

IMOT 2010, 2011


MiNa

Priporočene objave

MK Novo mesto organizira obisk sejma v soboto 20.02.2010 odhod izpred Špara v Žabji vasi Nm ob 3.00 zjutraj Lj postajališče petrol Barje ob 4,00 poberemo ljubljančane in takoj naprej proti Munchenu.Cena prevoza 30€, plačilo vnaprej, prijave sprejema (do zasedbe mest) na GSM: 031/320877 Joško !

Za nakup skupinske vstopnice za ogled sejema,ki ni všteta v ceno prevoza, se bomo dogovorili na avtobusu!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:hmm: Jaz pa tuhtam da grem v šoping na letošnji IMOT, po kombinezon in škornje.

A res ni ugodnih sejemskih popustov? Potemtakem je naziv Verkaufsmesse totalno zgrešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Jaz pa tuhtam da grem v šoping na letošnji IMOT, po kombinezon in škornje.

A res ni ugodnih sejemskih popustov? Potemtakem je naziv Verkaufsmesse totalno zgrešen.

Neverjemi popusti so do 25%+, žal ti bo če neboš šel vedno so popusti res pa je da glihat kot pri Taljanu nemoreš!!!

Lani sem si kupil škornje Sidi 190€,kombinezon leder Dainese dvodelni št. 54 390€

Res lahko rečem vsak si je kaj kupil in vsi so bili zelo zadovoljni.:yea1:

Ps:če se odločiš pokliči(hitro prostor omejen) pobiramo v Lj ( AC Petrol Barje ) in Voklo ob 4,20 tu bo verjetno krajši postanek 1-va kavica:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Jaz pa tuhtam da grem v šoping na letošnji IMOT, po kombinezon in škornje.

A res ni ugodnih sejemskih popustov? Potemtakem je naziv Verkaufsmesse totalno zgrešen.

na IMOTu je pri večini štantov kot na tržnici. gledaš, se pogajaš itd. imaš dosti dobre in še več slabe robe. včasih je kaj dražje kot pri nas ali v njihovih trgovinah, včasih pa je kaj ugodno.

ker prodajajo večinoma ostanke iz zaloge najdeš 2-3 leta staro robo z katero ni nič narobe ampak če jim omeniš da to je pa staaaaar model pade cena. skratka treba je vedet koliko kaj stane v trgovinah potem pa handlat in če imaš srečo da imajo tvojo številko lahko kupiš dobro, sploh če si malo izven serije. velikih in malih številk je dosti, tisto srednje za večino pa tako tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super info, zdaj 100% grem :OK:

Bom si uredil, da mi nekdo na netu sproti čekira cene in modelna leta robe.

@Brumer: hvala za povabilo, a z mano bo šlo še par kolegov, zato gremo kar z avtom in bomo tam cel vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps:če se odločiš pokliči(hitro prostor omejen) pobiramo v Lj ( AC Petrol Barje ) in Voklo ob 4,20 tu bo verjetno krajši postanek 1-va kavica:whistle:

Moja rezervacija dveh zicov še velja :grim (MK Kurent). Pokličem konec tedna da se zmenma za plačilo.

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja rezervacija dveh zicov še velja :grim (MK Kurent). Pokličem konec tedna da se zmenma za plačilo.

Lp, Gregor

Če si se z Joškotom dogovoril sigurno velja, denar pa kar njemu nakaži po pošti,če nimaš Joškotovega naslova ga kar pokliči na GSM !

Ps: neodlašaj,da nebo prepozno, ponudba velja samo do zasedbe mest !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja rezervacija dveh zicov še velja :grim (MK Kurent). Pokličem konec tedna da se zmenma za plačilo.

Lp, Gregor

Kaj je zdaj si poklicov Joškota ali ne, ker je že precej knap z rezervacijam !!!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj si poklicov Joškota ali ne, ker je že precej knap z rezervacijam !!!:whistle:

Sem :grim imam zica rezervirana :OK: Tako da se vidjamo .)

Lp, gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem :grim imam zica rezervirana :OK: Tako da se vidjamo .)

Lp, gregor

Lepo- pocukaj me za rokav, poznal me boš po BMW kapi seveda,če je slučajno nepozabim,, ko bomo pri šanku verjetno že na postajališču Voklo !Sicer pa sem danes slišal da sploh ni niti enega placa več tako da kdor ni plačal sigurno ostane doma !!!!:hmm:

Ps: kje se vkrcaš Nm, Lj (barje) ali postajališče Voklo!

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW kape nisem nikjer zasledil. Na sejmu sicer vse kar ti srce poželi(razen hostes), gužva pa na žalost NENORMALNA.

V primerjavi z It razočaran.

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW kape nisem nikjer zasledil. Na sejmu sicer vse kar ti srce poželi(razen hostes), gužva pa na žalost NENORMALNA.

V primerjavi z It razočaran.

Lp, Gregor

Kam si pa gledal ???saj sem bil v avtobusu, odspredaj pri šoferju -desno.Hostese pa je potrebo bilo najti bile so v 1-vem štuku tam pri Harlreyih in so vsake toliko časa plasale in se ukvarjale s štango!!!

Razočaran sem stabo ! če me v avtobusu nenajdeš:hmm:, kje boš potem na tako velikem sejmu hostese našel !!!

Ps;kar pa setiče sejma resda je bilo nekoliko manj prodajalcev in ponudbe kot prejšnja leta,sicer pa kdor je šel kaj od opreme namensko kupit je tudi lahko kupil in to po ugodni ceni.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Jaz sem bil zelo razočaran nad samo ponudbo motorjev in ostale opreme. Res je, da je bila večina večjih proizvajalcev prisotna vendar na 3x manjšem prostoru kot v Veroni. Tudi nobenega spektakla za gledalce ni bilo (stunt, driftanje, vožnja po zadnjem kolesu it.) Jaz sem bil zelo razočaran nad sejmom.

Za naslednje leto vsekakor priporočam Verono rajši kot IMOT.

LP

P.S. Ste morali tisti, ki ste šli na IMOT kaj čakat v koloni, ko ste se vračali? Brumen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Jaz sem bil zelo razočaran nad samo ponudbo motorjev in ostale opreme. Res je, da je bila večina večjih proizvajalcev prisotna vendar na 3x manjšem prostoru kot v Veroni. Tudi nobenega spektakla za gledalce ni bilo (stunt, driftanje, vožnja po zadnjem kolesu it.) Jaz sem bil zelo razočaran nad sejmom.

Za naslednje leto vsekakor priporočam Verono rajši kot IMOT.

LP

P.S. Ste morali tisti, ki ste šli na IMOT kaj čakat v koloni, ko ste se vračali? Brumen?

Mi smo šli ob 17.00 iz sejma domov in nismo nikjer imeli kolone stali smo samo,ko nas je ustavil policijski avto in je šofer moral plačat kazen! Omejitev je bila 60 Km/h vozil po tahografu 84 Km/h to je 24 Km/h prehitro in je plačal 140 € prinas bi bilo najmanj 600 € + par kazenskih. Mi smo res bogata država !!!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel z sejma ob 13.00 pa nisem nikjer čakal oziroma stal v koloni. Res pa je da sem bil sam tudi kar razočaran nad sejmom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujem samo iz firbca, ker sem po radiju poslušal, da je pred Munchnom 16km kolona, do Salzburga pa 40km !!!

Ker sem stal v koloni malo izven mesta sem jo pač ubral po regionalni cesti. In lahko povem, da mi ni žal ker je cesta idealna za turno vožnjo, kraji so zelo lepi in urejeni.

Vem kje bo moj naslednji dopust :yea1: .

Varnjo vožnjo želim vsem.

LP M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Letos bo sejem od 18-20,Feb.2011

To je 18-ti IMOT razstavljalo bo 250 Firm in 17 nacij !!

Cena vstopnic:

Za osebe nad 18 let starosti: 12 €

Za osebe do 18 let starosti: 4 €

Študentje,invalidi in penzjonisti: 9 €

Otroci do 12-tega leta starosti: imajo vstop prost

Ps:se vidimo na IMOTU MK Nm gre z avtobusom ! javim kasneje, če bo šekaj prostih mest! :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle vem že malo več po današnjem sestanku o obisku sejma IMOT 2011.

Scenarij bo po vsej verjetnosti enak kot lani cena po osebi z skupinsko vstopnico 32€ odhod avtobusa iz Nm izpred Špara Žabja vas v soboto 19.Feb.2011 zjutraj ob 03,00,pobiramo tudi v Trebnjem,Ljubljani (črpalka petrol-Barje)(ca 03.50 uri)in po dogovorju tudi črpalka Naklo.Več informacij pri prijavi na GSM:031/320877 obvezno predplačilo v celotnem znesku 32€ do zasedbe mest.

Več info tdi na naši spletni strani (www.motoklubnovomesto.si) :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo natančen naslov sejma in parkirišča v bližini. Si moram še pred sejmom ruto zarisat.

Prav tako bi prosil za naslov kakšnega solidnega hotela kje v okolici Minhna. Se zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo natančen naslov sejma in parkirišča v bližini. Si moram še pred sejmom ruto zarisat.

Prav tako bi prosil za naslov kakšnega solidnega hotela kje v okolici Minhna. Se zahvaljujem.

Vse podatke najdeš na www.IMOT.de :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle vem že malo več po današnjem sestanku o obisku sejma IMOT 2011.

Scenarij bo po vsej verjetnosti enak kot lani cena po osebi z skupinsko vstopnico 32€ odhod avtobusa iz Nm izpred Špara Žabja vas v soboto 19.Feb.2011 zjutraj ob 03,00,pobiramo tudi v Trebnjem,Ljubljani (črpalka petrol-Barje)(ca 03.50 uri)in po dogovorju tudi črpalka Naklo.Več informacij pri prijavi na GSM:031/320877 begin_of_the_skype_highlighting              031/320877      end_of_the_skype_highlighting obvezno predplačilo v celotnem znesku 32€ do zasedbe mest.

Več info tdi na naši spletni strani (www.motoklubnovomesto.si) :beer2:

Zgornji post moram malo popravit po današnjem dogovorju je 32€ samo prevoz za skupinsko vstopnico se pobira na avtobusu po osebi 9 € !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pohitite s prijavami !!! samo še 5 dni in še par prostih mest pa gremo Nm - Munchen. :beer2:

Ps:pobiramo tudi v Lj (Petrol Barje) in Petrol (Voklo) v smeri Nm-Jesenice več informacij na zgornji tel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil včeraj.....odšel z mešanimi občutki.

trgovine so privlekle iz skladišč robo in jo tu prodajale......tak je bil cel sejem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!