Skoči na vsebino

IMOT 2010, 2011


MiNa

Priporočene objave

Tudi jaz sem pričakoval več od tega sejma, če ne druga več hostes. :P

Gužva je bila pa huda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj prvič. Če bi kupoval opremo bi bilo vredu, ker je bilo veliko vsega na enem mestu. Ker sem pa šel pogledat motorje sem pa razočaran. Bila je taka gužva (sploh dopoldan), da si se moral prebijat od enega motorja do drugega. Slikat se sploh ni dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bil enkrat in ugotavljam po komentarjih, da je vsako leto isto sr...

...V Verono se pa vsako leto vračam... je le na občutno višjem nivoju... tale IMOT se bo pa očitno moral popravit...:closedeyes:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imot je vedno bil in bo prodajni sejem moto opreme. nikoli ni za videt nevem koliko motorjev ali kaj pretresljivega. trgovci pridejo spraznit skladišča in to je to.

za gledat motorje pa so "saloni" - EICMA v Milanu in Intermot v Kolnu za uradne predstavitve, Verona in Bologna pa za bolj custom sceno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imot kot Imot,maš v bistvu vse na enem mestu...v bistvu so bili raztavljeni vsi motorji

pomembnejših proizvajalcev in to je to,gužva je pa itak zmeram....cene opreme pa so bile

v primerjavi z prejšnjimi leti kr ugodne !

Sem bil letos tud v Veroni,blo dosti slabše kot predlani!

Če bi ocenjeval bi letos reku,da mi je bil Imot bolj všeč !

Okol hostes,pa na Imotu nikdar ni kej videt..zato pa je Verona ok!! :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Spet je prišel čas za prijave IMOT Munchen odhod iz Nm 18.02.2012 ob 4.00 zjutraj izpred špara v Žabji vasi Nm,pobiramo še Petrol Barje ob ca. 4.40 in Voklo ca 5.00 cena prevoza 38 € prijave in več info. Joško 031/320877

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla druščina, glede na ugodne odzive potnikov iz Verone, bomo šli še v Minhen

Izlet na IMOT organizira Branko (MK Moliboga) branko.kelenc@gmail.com

Odhod 18. februarja v zgodnjih jutranjih urah iz Koroške (Črna, Slovenj Gradec) preko Velenja, Arje Vasi, Maribora...

Potnike po želji "pobiramo" sproti. Prihodu na sejmiščesledi malica. Ogled sejma. Odhod proti domu okrog 18. ure in prihod nekje po polnoči...

CENA 46 € zajema prevoz (34 €), vstopnico za sejem (9 €) in obilno malico (3 €). Pijača na busu se plača (po 1 €), razen kar kdo prinese s sabo in "časti"!

Prijava je edino 100% avans do zasedbe mest!

Vabljeni!

LP!

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živijo!

Jaz sem bil zelo razočaran nad samo ponudbo motorjev in ostale opreme. Res je, da je bila večina večjih proizvajalcev prisotna vendar na 3x manjšem prostoru kot v Veroni. Tudi nobenega spektakla za gledalce ni bilo (stunt, driftanje, vožnja po zadnjem kolesu it.) Jaz sem bil zelo razočaran nad sejmom.

Za naslednje leto vsekakor priporočam Verono rajši kot IMOT.

LP

P.S. Ste morali tisti, ki ste šli na IMOT kaj čakat v koloni, ko ste se vračali? Brumen?

Mi MK Nm nismo imeli nič kolon in gremo letos spet !

V soboto zjutraj ob 4.00 izpred špara Nm Žabja vas v Lj. Barje Petrol pobiramo 04.45 in Voklo 05.00 prostih še nekaj mest cena prevoza 38€ več info Joško GSM: 031/320877

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!