Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

samo ko zračunam.. nevem kdo me bolj krade: država, ki jo bogato plačujem ali občasni lopov...

no, pravzaprav vem.... banda, hudičeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, 5413lvl3145 pravi:

Ok dajmo rečt da sprejmem in razumem, da je personala premalo, da prav vsakega nepridiprava ujamejo.

 

Sočustvujem s situacijo, žal je res tako kot borut trdi.

 

Postavlja se pa druga iztočnica - če je policajev res premalo, če je kriminala in razno raznih hujših zločincev vse več, zakaj potem takšen fokus na tako imenovane "mini prekrškarje"?

 

Denimo da en cigo krade skuterje, dila kokain in se pretepa po ulicah, medtem ko nekdo spregleda znak 60 in vozi 90, in se policija zapiči za njim in ga postavi pred sodišče ker ogroža varnost in mora nemudoma se opristiti vsem državljanom za svoja grozna nepremišljena dejanja. Na drugi strani ulice pa se dojajo ropi, kraje, pretepi in vse... kar očitno policijo veliko manj zanima oziroma sekira.

 

 

Moje mnenje? Raje ustavite vsakega ki nima papirjev za nosilca od tablic in ga udarite po rokah, postavite še najmanj 2x toliko radarjev kot jih imate in neustrašno lovite te grozne izmečke od ljudi, ki se glej ga zlomka po pošteno oddelanih 8urah zapeljejo na vaše ljube ceste.

 

Ostalo je itak postranskega pomena, se mar motim?

 

od malih lopovov ni dobička, niti ne polnijo državne blagajne, navadni državljani (prekrškarji) jo pa redno in dobro polnimo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem ze bral, da so policisti tudi ljudje.....zdej, ce bi bli res, nebi slepo v knjigico zakonov gledal, pa veselo poloznic pisal, ker jim je vrhunski sef tko narocil....Morm napisat, da ne bo hude krvi spet, ja, niso vsi taki, 99% pa. :) Pa ce jih tolk manjka, pa ce se uprejo debilnemu sefu, bo kaj? Jih na cesto vrgel, pa ostal brez svoje posadke? Jaz sam vem, da ce bi bil jaz policist, pa bi mi sef neke debilne ukaze dajal, me nebi dolg tam gledal....  Ampak sefom je fajn, ko iz vrha pride plan, da je treba polupit rajo na cestah, ker ce ne bojo tega delal, ode stolcek in dobra placa....pol gre pa naprej po verigi vse skupej.....

Ampak zgleda jih je vecina v policiji brezjajčnikov, ker so se za to službo odločil zato, ker je izi ( poznam prjatla, to so njegove besede :) ) in si nben ne upa sefu nic rect, al pa nimajo jajc dejanskih barabinov lovit, ker jim lahko le ti vrnejo....ces vejo barabe kje zvim, pa mi bojo ne vem kaj nardil....jah....bo treba sudje zrihtat, da bojo koga za zapahe poslal.

Se mi zdi, da nekateri sam krivdo na druge valijo, tko k mi, k gremo cez omejitev :D, se pravi na sudje, ker ce malce pobrskam po spominu je men policist kar lepo nalagal v zapisnik, da sem poscal izlozbo v stari Lj in mahal z orodjem, da so se ljudje zgrazali itd....prav vzel si je cas za domisljijski spis....jaz sem se samo v grmovje uscal, pa me je pohopsal. Kazen!!! Ja pisda, scat me je tisal :) Kaj ce bi vsi to delal mi je reku....? Ja dobr, kaj ce bi vsi mi grozil policistom tko k cigani, bi bli vsi brez kazni a?

Res me je vrhunsko cepil, jaz se se zmeraj uscijem v grmovje ce ne gre drugac, ker jebi ga....klic narave. Tistmu bedaku od polcaja bi se pa najraj njemu na hlace, Cel Prešeren je model! Me prav zanima kok lopovov je ujel, da je koristen druzbi....Verjetno je rep med noge stisnil, ko je blo treba barabine lovit, ko so kradl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

primer hitre akcije :) ne vem točno za kaj se je šlo, a zgleda da so delal pi*darije po kopru.

Popravljeno . Popravil blazzarss
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

.....zdej, ce bi bli res, nebi slepo v knjigico zakonov gledal, pa veselo poloznic pisal, ker jim je vrhunski sef tko narocil....Morm napisat, da ne bo hude krvi spet, ja, niso vsi taki, 99% pa. :) Pa ce jih tolk manjka, pa ce se uprejo debilnemu sefu, bo kaj? Jih na cesto vrgel, pa ostal brez svoje posadke?

Poboldal sem bistveno. Bistveno. V policiji ( tudi v SV, pa še kje...) ni problem v šefih, problem je v zakonih, podzakonskih aktih, predpisih, navodilih...ki omejujejo vsako trezno, logično presojo in tudi delovanje. Če ob prijetju zlikovca narediš samo eno malo napakico v postopku (tudi samo verbalno), si ga oplel. Ne šef..sistem se te loti. In tebe in šefa. In proti sistemu....ne moreš nič.

 

Da skrajšam....sistem (pravna ureditev) je iz miličnikov naredil...javne uslužbence. Ne pa policajev. Isto je v naši firmi.

Kolega...verjemi, o čem govorim...

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, ker je sistem tko sestavljen, da se krade. In mi naj pa kaj? Bomo pridni pa upostevamo butaste zakone? Uredu je ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

.....zdej, ce bi bli res, nebi slepo v knjigico zakonov gledal,...

15. člen

(načelo zakonitosti)

Pri opravljanju policijskih nalog smejo policisti uporabiti policijska pooblastila na podlagi in v obsegu, ki ga določa zakon, ter na način, določen z zakonom ali podzakonskim predpisom, izdanim na podlagi in v skladu z zakonom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DinDiin pravi:

Seveda, ker je sistem tko sestavljen, da se krade. In mi naj pa kaj? Bomo pridni pa upostevamo butaste zakone? Uredu je ja....

Sistem se sam ni sestavil. Sestavili smo ga ljudje. Tudi jaz in ti s svojo ne/udeležbo na volitvah, ali z glasom za prave/neprave. 

In če našemu sistemu dodaš še hipertrofijo predpisov, dobiš...to, kar imamo. ŠTALO. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, ce se ne bo nic nardil, bo tko ostal....Stala. Glede knjigce pa vem, ampak point je, da so policisti tudi ljudje :) In tist k je clovek, ti vcasih da opomin ali nasvet, pa je. 1%.

Ampak je tak drek od drzave in zakonov, da ce bi bli vsi ljudje v uniformah, bi dal vsi odpoved.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:

Veš kaj je največji absurd,da če se sami branimo pred njimi nas pol država oziroma na podlagi policijskega zapisnika obtoži ....ampak taki so zakoni in policija v večini primerov nima drugega kot slediti zapisanemu v zakoniku .....

Sam mene to ne tangira ,kdo bo prišel v mojo hišo brez povabila bo odšel z rešilcom in malo težji bo .....

Te razumem, popolnoma. Tudi sam bi v primeru, da mi ukradejo motor in je policija - zaradi taksnega ali drugacnega razloga - nemocna, jaz pa bi dobil podatke o vsaj enem izmed sodelujocih, najraje ravnal enako. Ampak s tem dejansko ne resis nicesar; le sebe in svoje bliznje porines v sranje. Saj ves, eno kaznivo dejanje ne opravicuje storitev drugega kaznivega dejanja.

Zato sem malo nazaj napisal Obstajajo tudi bolj premisljene in prefinjene metode kot "noge polomt". Ker, ko pride do skrajnih situacij te edino pamet lahko resi pred zakonom, ki bi ga s svojim ravnanjem nemara zlorabil. Posledicno bi roka pravice kaznovala tebe in bi prvotni primer - to je ukraden motor - bil le postranska zadeva.

Zato pravim, da je potrebno biti izredno premisljen, v kolikor bi se odlocil za akcijo. Seveda je pa vse odvisno od tega, kaksen clovek si. Vecina bi jih v nemoci zgolj skomignila z rameni, nasparala nekaj denarja in si kasneje kupila drugi motor. Npr. moja draga se zagotovo ne bi uprla zlikovcem; razen mogoce po pravni poti. Zase pa vem, da kljub temu, da imam urejeno druzinsko zivljenje, s solidno redno sluzbo itd, bi sam sebe tezko preprical, da ne bi konkretno zagazil v akcijo.

Zato pravim, da ce bi s pomocjo kamere dobil podatke o samo enem sodelujocem, bi zvedel o vseh vpletenih. Vec raje ne bi javno pisal, saj bo se kdo pomislil, da sem psihopat. :) Pa sem le normalen clovek z mocnimi naceli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Slow pravi:

Te razumem, popolnoma. Tudi sam bi v primeru, da mi ukradejo motor in je policija - zaradi taksnega ali drugacnega razloga - nemocna, jaz pa bi dobil podatke o vsaj enem izmed sodelujocih, najraje ravnal enako. Ampak s tem dejansko ne resis nicesar; le sebe in svoje bliznje porines v sranje. Saj ves, eno kaznivo dejanje ne opravicuje storitev drugega kaznivega dejanja.

Zato sem malo nazaj napisal Obstajajo tudi bolj premisljene in prefinjene metode kot "noge polomt". Ker, ko pride do skrajnih situacij te edino pamet lahko resi pred zakonom, ki bi ga s svojim ravnanjem nemara zlorabil. Posledicno bi roka pravice kaznovala tebe in bi prvotni primer - to je ukraden motor - bil le postranska zadeva.

Zato pravim, da je potrebno biti izredno premisljen, v kolikor bi se odlocil za akcijo. Seveda je pa vse odvisno od tega, kaksen clovek si. Vecina bi jih v nemoci zgolj skomignila z rameni, nasparala nekaj denarja in si kasneje kupila drugi motor. Npr. moja draga se zagotovo ne bi uprla zlikovcem; razen mogoce po pravni poti. Zase pa vem, da kljub temu, da imam urejeno druzinsko zivljenje, s solidno redno sluzbo itd, bi sam sebe tezko preprical, da ne bi konkretno zagazil v akcijo.

Zato pravim, da ce bi s pomocjo kamere dobil podatke o samo enem sodelujocem, bi zvedel o vseh vpletenih. Vec raje ne bi javno pisal, saj bo se kdo pomislil, da sem psihopat. :) Pa sem le normalen clovek z mocnimi naceli.

Poznam veliko premišljenih metod.....dr.Josef Mengele je šmrkovc za mene:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam veliko prijateljev, ki poznajo prefinjene metode :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je samo v naši državi da niti svojega lastnega imetja ne smeš branit :bum:

Torej danes mi se bo zaluštalo vozit z adventurjem in si ga grem od kmeta "izposodit" on mi ne sme nič :ras: haha

 

Jaz bi zakon spremenil malo bolj na Ameriško, tisti ki nepovabljen stopi na mojo zemljo prvo streljam pol rečem stoj ! 

 

Lep primer je ko sem hotel zavarovati mojo psico zudi če koga napade, je zavarovalnica postavila take pogoje kot da bom gradil živalski vrt, poleg tega da imam table in ograjeno dvorišče so hoteli na ograjen zid še 2metra ograje z osvetljavo, boks kjer je zaprta ko me ni osvetljen 24 ur nadan.. in še niso bli zadovoljni :bum:

 

Nakoncu koncev če pride nekdo mi motorje krast in ga psica ugrizne naj ga rajši poje do konca , kosti zakopam na vrt in je težava rešena :lol1:

pred 18 urami, blazzarss pravi:

 

primer hitre akcije :) ne vem točno za kaj se je šlo, a zgleda da so delal pi*darije po kopru.

 

Šlo se je za to da so mu vdrli v prostore od firme, mu razbili 8 kamer, potem se je vklopil alarem in so zbežali, vsi klinci stari od 17 let naprej, v petek semizdi da se je to zgodilo v soboto je dal posnetke na facebook z denarno nagrado seveda, jih je izdal njihov najboljši kolega v roku 30 minut. 

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa policaji koga preganjajo k ima neregistriran motor je šlo pa pol motosveta v luft :ras:

:ninja: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, jany pravi:

 

Nakoncu koncev če pride nekdo mi motorje krast in ga psica ugrizne naj ga rajši poje do konca , kosti zakopam na vrt in je težava rešena :lol1:

 

 

Kosti sam mal pokuhaš, da nau mela kakšne driske pa nau treba nč zakopat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Tedybear said:

Sistem se sam ni sestavil. Sestavili smo ga ljudje. Tudi jaz in ti s svojo ne/udeležbo na volitvah, ali z glasom za prave/neprave. 

In če našemu sistemu dodaš še hipertrofijo predpisov, dobiš...to, kar imamo. ŠTALO. 

čak čak. to pa ne. Volilci damo mandat v dobri veri, da bodo izvoljeni delali vestno in v korist države. ni važno koga voliš, voliš za to, da bodo (po tvoje) sposobni dobro delali. Ne pa da zamudijo rok za dva dni, država pa faše 8 mio kazni!!! (TS Ormož) 

 

Zaenkat, so bli še vsi volilci izigrani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, VS800 pravi:

Kosti sam mal pokuhaš, da nau mela kakšne driske pa nau treba nč zakopat...

bom nabavu dva pujdeka oni pojejo tudi kosti, pa še bo za sezono fešta za motosvet :D investira kdo ? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

čak čak. to pa ne. Volilci damo mandat v dobri veri, da bodo izvoljeni delali vestno in v korist države. ni važno koga voliš, voliš za to, da bodo (po tvoje) sposobni dobro delali. Ne pa da zamudijo rok za dva dni, država pa faše 8 mio kazni!!! (TS Ormož) 

 

Zaenkat, so bli še vsi volilci izigrani. 

A ni  čar volitev, da si vedno nategnjen, pa še zmeraj voliš iste...:fyou:. Upokojenci še vedno množično volijo Kahlo Ehjavca...čeprav  se je v zadnjih desetih letih procent odmerjene polne starostne pokojnine zmanjšal iz skoraj 70 na 57,7%. Če maš 20 letno povprečje jurja ojrov, ti "sleduje" 570€. Nit za crk'nt, nit za ž'vet.

Mal sva off topic.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo pri volitvah, enkrat sem bral ne vem če je to res da če bi bila volilna udeležba 0% da vsi ki so na listi za kandidirat naslednjih 4 leta ne smejo več, če bi bilo to res in ljudje nebi bili take ovce bi tako lahko prišli do nekih politikov ki bi dejansko delali za ljudstvo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, očitno smo bili preveč offtopic...
Lahko bi vas bilo sram. Zdaj pa nimam več pisnega dokaza, da mi je HD dolžan cimetov jogurt!!



Samo mene je zdaj res strah, da mi kdo ukrade motor. Bom jokala. Kako se človek spopade s tako travmatično izkušnjo? A je šel že kdo k psihiatru zaradi tega? A SPLOH LAHKO ŠE KOMU ZAUPATE? :cry:

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se nekdo ne strinja s teboj, je to sovražni govor....

To, če mi kdo ukrade motor, sploh nima nobenega pomena pri nas.....

BTW, meni so ga ukradli pred Policijo na Rudniku - takrat je bila še nasproti Strelišča ....

Sem bil prepričan, da bo tam najbolj varen :blush::blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Yoghurt pravi:

No, očitno smo bili preveč offtopic...
Lahko bi vas bilo sram. Zdaj pa nimam več pisnega dokaza, da mi je HD dolžan cimetov jogurt!!



Samo mene je zdaj res strah, da mi kdo ukrade motor. Bom jokala. Kako se človek spopade s tako travmatično izkušnjo? A je šel že kdo k psihiatru zaradi tega? A SPLOH LAHKO ŠE KOMU ZAUPATE? :cry:

Mausa upraš, on je bil visok 2 metra, črnolasec, nabildan, pol so mu pa moped ukradli....čez noč se je spremenil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

Mausa upraš, on je bil visok 2 metra, črnolasec, nabildan, pol so mu pa moped ukradli....čez noč se je spremenil


Ja božček, se spomnim te tragedije. A pa ga je kdo na sladoled povabil? Ali samo na kawo? Kakšni prijatelji pa ste tle. Pfff... Nič čudnega da ima še vedno travme... VSAK TAPRAV MOTORIST SI ZASLUŽI SLADOLED KO GA OKRADEJO. TUDI MOTORISTI IMAMO ČUSTWA!

4 minutes ago, DinDiin said:

Sej sm ze reku.....vabe nastavt, pa se bojo kar sami pofockal.....too easy.

No zmenjeno, ti si se javil da posodiš motor. Kdo bo pa v nočni straži? :whistle:

Popravljeno . Popravil Yoghurt
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!