Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

15 minutes ago, owlandturtle said:

new Update: 

another guy apparently bought the bike from the thief for 500 euro, goes to the same petrol station in the evening around 19:00 and asks the petrol officer if he could borrow gas worth 6 euro. the petrol officer notices the stolen bike, confronts the guy with the fact that it is stolen and the guy runs away. 

unfortunately they all never took off their helmets, so there's surveillance footage but its hard to identify them. the petrol officer says that they are younger though.. 

still medvode near ljubljana. 

Just an idea if you are still in Ljubljana. Take a bus number 25 at Bavarski Dvor, it will take you directly to Medvode.. walk around for an hour or two, drink a coffee near that petrol station..it’s a small town/neighborhood 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/7/2018 at 2:26 PM, owlandturtle said:

hey, 

apparently the guy with my suzuki has been seen at this petrol station, so he's still in the area! 

Tankstelle Petrol
Gorenjska cesta 14, 1215 Medvode, Slowenien
+386 1 361 60 10

https://goo.gl/maps/LLVpmDAxHr22

Lahko bi tudi mi šli malo naokoli povprašati in pogledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

don't know yet really. we're still searching the area but it's difficult, there's also a lot of places where you cannot look... 

we hope that he gets scared and just throws it away somewhere where it can be found honestly.. 

we're talking to alot of people in that town too, hanging out flyers. 

I don't know if there's alot more that could be done.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In a small town, where everybody knows everybody, it is usually known who may be stealing bikes. You should try to reach the right people and talk to them. Try to arrange a return of the bike with no repercussions for the stealing idiots. Maybe find some local biker for help. Good luck.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, dlicen pravi:

 Maybe find some local biker for help. Good luck.

https://www.facebook.com/mrrc-medvode-219885262966/

www.google.com/maps/place/46°08'29.3"N+14°24'31.2"E/@46.141482,14.4064663,515m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d46.141482!4d14.408655

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Rogerg pravi:

za nas k nimamamo bukovgafejsa loh poves nahit kako ga je najdu? 

Jörg Rodemer. she's back! found in a corn field close to medvode and ljubljana... thanks so much everyone for sharing and keeping an eye open!!

Našli so ga v koruzi blizu Medvod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Rogerg pravi:

za nas k nimamamo bukovgafejsa loh poves nahit kako ga je najdu? 

šeru sem med ukradena vozila in on je tukaj pol objavljal in nazadnje je to kar je prilimano ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Janezs pravi:

Jörg Rodemer. she's back! found in a corn field close to medvode and ljubljana... thanks so much everyone for sharing and keeping an eye open!!

Našli so ga v koruzi blizu Medvod.

she is back! :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

@luka66, prodaj in kupi klump in z njim potuj. Tudi če sunejo ne bo velike škode. Pa spal boš tudi boljše. Se spomnim, ko smo mi južno od naše meje pazili na motorje :sleep2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tej napravi ki jo opisujes se na ulici rece “top” saj se na tak nacin zlomi klucavnico in nato z izvijacem vzgejo motor.. ce nima kode. 

Verjetno je bil gor se feder in na vrh velka gedora s katero vzge po klucavnci da se zlomi.. 

Sreco si imel.. jaz se po Ljubljani sploh ne vozim.. se manj da bi ga pa kje pustil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Luka66 said:

v, ko je naložen ga odpeljejo v garažo, kjer gre čez noč v refuzo in izgine za vekomaj  :(  dobro premišljeno in organizirano

 

prvo, sem zelo zelo vesel da ti je uspelo rešit katuma. Drugo, škoda da si ga na gobec samo enkrat. 

 

glede citiranga....gotovo je tudi kak chop shop v sloveniji. Lahko pa ti povem, da so fotru sneli kanguja, od polcije smo slišali isto zgodbo o profijih, čez slabo leto pa so ga našli v iški. s tablicami vred. avto je prevozil cca 30kkm. Kolegici so ukradli clijota. policija ima isto mantro  o preračunljivih ultra organiziranih mehaničnih delavnicah, kjer se proizvaja rabljene dele....no, našli so celega, pri poskusu registracije v Romuniji.....tile chop shopi morda le niso tako pogosti, kot si policija misli, je pa lepa in dokaj verjetna zgodba, z vnaprejšnjim opravičilom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

prvo, sem zelo zelo vesel da ti je uspelo rešit katuma. Drugo, škoda da si ga na gobec samo enkrat. 

 

glede citiranga....gotovo je tudi kak chop shop v sloveniji. Lahko pa ti povem, da so fotru sneli kanguja, od polcije smo slišali isto zgodbo o profijih, čez slabo leto pa so ga našli v iški. s tablicami vred. avto je prevozil cca 30kkm. Kolegici so ukradli clijota. policija ima isto mantro  o preračunljivih ultra organiziranih mehaničnih delavnicah, kjer se proizvaja rabljene dele....no, našli so celega, pri poskusu registracije v Romuniji.....tile chop shopi morda le niso tako pogosti, kot si policija misli, je pa lepa in dokaj verjetna zgodba, z vnaprejšnjim opravičilom....

Saj ne iščejo vozil. Najdejo jih, če se kakšno zaleti v njih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno pravi motor za vabo...za lovljenje lopovov  :P

Nekje ga pustiš, malo počakaš, pa ujameš kradljivce...najbolje, da prvemu slediš, da te pripelje do večjih "rib"...B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Scarabeo 500 said:

Saj ne iščejo vozil. Najdejo jih, če se kakšno zaleti v njih :)

ee mojga omiljenga tsubaruja so našli. Joyriderji so spraznili tank, in pustili na enem parkplacu. med krajo so razbili ključavnico in hkrati pol armature. V avtu je bilo kladivo. Policaj, navdušen nad najdbo vpraša, a je to vaša plastenka vode? Ja, zakaj? Šit, Po tem najbrž niso njihovi odtisi.....kladva niso testirali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DinDiin pravi:

Ne razumem, lopova na gobec ruknes, pol ga pa spustis? :)  Da ne bo se tretji poizkus.....

Hotel sem ujet tistega na skuterju, ki je bil ovaduh naročnikov, a je prehitro navil gas, vmes mi je pobegnil "delavec", ki je bil verjetno đanki, v bistvu revež....nc nebi imel od tega če bi mu zlomil čeljust....

pred 1 uro, ukica pravi:

Tej napravi ki jo opisujes se na ulici rece “top” saj se na tak nacin zlomi klucavnico in nato z izvijacem vzgejo motor.. ce nima kode. 

Verjetno je bil gor se feder in na vrh velka gedora s katero vzge po klucavnci da se zlomi.. 

Sreco si imel.. jaz se po Ljubljani sploh ne vozim.. se manj da bi ga pa kje pustil.

Ja mi je pojasnil policaj to, kake naprave imajo, zlomijo ključavnico,....... samo jaz sploh nisem imel zaklenjenega krmila, tako, a bi motor lahko brez tega odpeljali.... je pa alarm naredil svoje in moja bližina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Luka66 pravi:

....nc nebi imel od tega če bi mu zlomil čeljust....

Cutis vsaj malo zadoscenje,ker si ga klovnil?

Pomnozi.....

Dzeparcu se je zlomil prst,predvsem v upanju,da bo odnehal za vedno...ce pa ne pac ne .vseeno pa  bo le nekaj casa v bolniski in drugi varni.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!