Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

31 minutes ago, Snecer said:

 

pol sem prej mati Tereza :)zih

 

Marijo Terezijo, so med drugim klicali tudi mati Trezija, ti si verjetno mislil slednjo, (ker se te ne predstavljam z modro ruto na glavi) čeprav si ti bolj njen sin Franc Jožef 2 za katerega je lastan mati rekla takole:

Svojega najstarejšega sina, Jožefa II., je priznala za sovladarja in cesarja, vendar mu je omejila moč, ker se ji je zdel zaletav in aroganten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Ferrarist pravi:

Motor baje najden, zahvala za bliskovito akcijo gre članom MK Kondor...mogoče bo Karmen uspela zvedet kaj več.

YEEEES!!! Upam da nepridipravi "dobijo zasluženo"!!!

Zelo navijam ,da dobijo zasluženo +bonus al pa dva .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, KARMEN1 said:

Ni ga odkupil, našli so ga B).

Kako, da so ga lahko odpeljali? Nima ravno ključavnice od APNja. So ga naložili, ali je celo imel ključe doma na vidnem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Kmet2 pravi:

Vrjem da bo roka dovolj ,sam pri nas je problem ko zalotiš falota v garaži.....seveda ga mal zmasiraš da kje kaj tudi poči ali zaškrta in potem zaprejo tebe zaradi ovadbe o hudi telesni masaži :sleep2:

da se vzame tistemu ker ima

Sam da nekateri ne rabijo nič delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stuhec pravi:

da se vzame tistemu ker ima

Sam da nekateri ne rabijo nič delat

Da me ubiješ ne vem kako bi to povezal z mojim postom .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Da me ubiješ ne vem kako bi to povezal z mojim postom .....

ja tisti ki krade, mu "država" ne more dat kazni, ker kao tak nima nič

Teb ker nekaj imaš ti lahko kradejo, in če ti ni mogel ukrast, ker si ga ustavil,  ti je je ostalo

In ker ti je ostalo ti bo "država" potem uradno "ukradla"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, stuhec pravi:

ja tisti ki krade, mu "država" ne more dat kazni, ker kao tak nima nič

Teb ker nekaj imaš ti lahko kradejo, in če ti ni mogel ukrast, ker si ga ustavil,  ti je je ostalo

In ker ti je ostalo ti bo "država" potem uradno "ukradla"

No zdej razumem pa še sem se moral potrudit :)...Stuhec ti si Car :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

Da me ubiješ ne vem kako bi to povezal z mojim postom .....

Ne matrej se. Na motosvetu itak vse paše v vsako temo....:blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika
Nedelja, 10. januar 2016
 

V noči na 10. 1. 2016 je bilo na Lavrici ukradeno trikolo znamke Piaggio mp3 500 lt touring, bele barve, letnik 2013, registrskih oznak LJ RU-37.

vir: www.policija.si

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika
Torek, 12. januar 2016
 

V času od 9. do 12. 1. 2016 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Yamaha RM 04A04, bele barve, letnik 2014, registrskih številk LJ BD-85.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem a spada to ravno sem, ampak v soboto sem bil na ogledu enega enduro motorja. Zdaj pa na vratu kjer bi morala biti številka šasije (po knjigi) je ni bilo, malo zraven pa je bila tovarniška nalepka s podatki motorja in zbledelo številko šasije. A je mogoče da bi bila številka okviraj odtisnjena kje drugje na okvirju?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 1. 2016 at 20:05, miklavc pravi:

Nevem a spada to ravno sem, ampak v soboto sem bil na ogledu enega enduro motorja. Zdaj pa na vratu kjer bi morala biti številka šasije (po knjigi) je ni bilo, malo zraven pa je bila tovarniška nalepka s podatki motorja in zbledelo številko šasije. A je mogoče da bi bila številka okviraj odtisnjena kje drugje na okvirju?

LP!

Takšen primer sem imel jaz in sicer je en pametnjakovič pripeljal motor iz tujine, kateremu je nekoliko spremenil identiteto s tem, da je preko številke šasije pritrdil ploščico s podatki, na drugo stran pa vtisnil številko šasije. Sledil je zaseg motorja in nekaj birokratskega dela. Zato priporočam previdnost pri motorjih brez dokumentov in brez vtisnjene številke šasije na mestu, kjer je tovarniško vtisnjena. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 13. 1. 2016 at 2:43 PM, maus said:
Kronika
Torek, 12. januar 2016
 

V času od 9. do 12. 1. 2016 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Yamaha RM 04A04, bele barve, letnik 2014, registrskih številk LJ BD-85.

vir: www.policija.si

a to je bela mt07, katero je včeraj neki Luka Jereb prek facebooka prodajal za 400 EUR, brez papirjev in ključev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, ELO pravi:

a to je bela mt07, katero je včeraj neki Luka Jereb prek facebooka prodajal za 400 EUR, brez papirjev in ključev?

Pojma nimam, ampak mislim, da je to ena kroska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

Pojma nimam, ampak mislim, da je to ena kroska.

Hmmm.... RM je Suzukijev kros. 2014 pa sploh ni Yamahe z oznako RM. Tako da glede na letnik in barvo...čisto možno da se gre za MT, ki jo omenja Luka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!