Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Še nimaš motorja?

Sprintaj nekaj letakov s temi obrazi in tvojo tel št. in ponudi 50€ prvemu ki uspešno identificira enega. Če ne gre pa 100, 200€. Dvomim da se ne bo našel nekdo ki mu cekin ne pride prav.

V stilu:

26078362-western-vector-poster-wanted-de

Ko jih dobiš pa PROSIM naj jim bog ne pomaga... (sem drugače ateist ma ziher je ziher).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, StaraFeltna pravi:

Še nimaš motorja?

Sprintaj nekaj letakov s temi obrazi in tvojo tel št. in ponudi 50€ prvemu ki uspešno identificira enega. Če ne gre pa 100, 200€. Dvomim da se ne bo našel nekdo ki mu cekin ne pride prav.

V stilu:

26078362-western-vector-poster-wanted-de

Ko jih dobiš pa PROSIM naj jim bog ne pomaga... (sem drugače ateist ma ziher je ziher).

Nehi mojo sliko limat okol :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Yoghurt said:


Ja božček, se spomnim te tragedije. A pa ga je kdo na sladoled povabil? Ali samo na kawo? Kakšni prijatelji pa ste tle. Pfff... Nič čudnega da ima še vedno travme... VSAK TAPRAV MOTORIST SI ZASLUŽI SLADOLED KO GA OKRADEJO. TUDI MOTORISTI IMAMO ČUSTWA!

No zmenjeno, ti si se javil da posodiš motor. Kdo bo pa v nočni straži? :whistle:

Ja ce bo moj, verjemi, da bom kar jaz... :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Yoghurt pravi:

Edino pravilno.



Pa še malo offtopic - pred par leti sem imela parkiran motor na dvorišču Križank. Koncert Bob Dylan Project, šla sem na bankomat, ko sem se s prijateljico vrnila sem opazila nekega prepotentnega 30 neki starega idiota, ki se je naslanjal na moj motor, imel pivo odloženo na tanku in se nasploh obnašal kot da je njegov. Ko sem se malce umirila sem pristopila, ga mirno vprašala kaj počne in mu rekla naj se prosim umakne. Ker je bil 'gospod' v družbi svojih kolegov, se je seveda delal pametnega. Ko sem popizdila in mu dvakrat rekla, da če se ne umakne in vzame pijače dol z motorja jih bo fasal, je gospod dobil zastonj nose job. Toliko o tem da ni pametno podcenjevati deklet, ne glede na to kako mlade in 'nebogljene' izgledajo. V moje opravičilo sem mu dvakrat povedala, kaj se bo zgodilo, če željenega ne stori. Na srečo ni nihče klical policije. Sicer mi je popolnoma jasno, da bom enkrat naletela na napačnega in jih bom fasala, ampak mene ne bo nihče zajebaval!

Da pa kdo pride k meni domov in mi proba iz garaže ukrasti motor in da ga pri tem zalotim... lastnoročno mu odtrgam čeljust. 
Zapor zame tu sploh nima pomena, ker obstajajo meje do kje lahko človeka celo življenje jebeš in ko nekdo prestopi tisto mejo, se bo vsakemu, še tako normalnemu, utrgalo in bo naredil pizdarijo. In prav je tako.
A sem zato psihopat? Mogoče. Zato pa bolje, da se nihče ne dotika mojega motorja. :whistle:

Bravo :OK: kok si stara :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem če upam povedati. Me boste pojedl. :blush:
Sem pa bila ob incidentu še mladoletna.... Dijakinja Križank, tako da sem imela prednost domačega ozemlja. :whistle:

Saj, zdej sem pa bolj zrela. Se znam lepše obnašati. Ne bi nič spraševala, samo tepla. :devil:





(Pa moj oča je bil ponosen name. Me je lepo vzgojil. Če mi kdo teži, ga lahko tepem, ampak samo če je upravičeno. Saj me je vsega on naučil :D)
 

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Yoghurt pravi:


Ja božček, se spomnim te tragedije. A pa ga je kdo na sladoled povabil? Ali samo na kawo? Kakšni prijatelji pa ste tle. Pfff... Nič čudnega da ima še vedno travme... VSAK TAPRAV MOTORIST SI ZASLUŽI SLADOLED KO GA OKRADEJO. TUDI MOTORISTI IMAMO ČUSTWA!

 

sm se že po enem mesecu pa pol tolažu z novim mopedkom.... nuben nč plaču :dry:

sm pa novo ninđo dubu prej kt babo z drugo zamenjaš :lol1:

mi je pa še vedno mau hudo, k se spomnim nanjo ... seveda mislim na ninđico :ninja:

če se jih bo kdaj dobilo ... bo pa :bum: ... oblubm ... jaz bom takrat verjetno kje na poti ;)

p.s.

pozabim marsikaj ... oprostim pa nikoli :ninja:

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, StaraFeltna said:

Še nimaš motorja?

Sprintaj nekaj letakov s temi obrazi in tvojo tel št. in ponudi 50€ prvemu ki uspešno identificira enega. Če ne gre pa 100, 200€. Dvomim da se ne bo našel nekdo ki mu cekin ne pride prav.

V stilu:

26078362-western-vector-poster-wanted-de

Ko jih dobiš pa PROSIM naj jim bog ne pomaga... (sem drugače ateist ma ziher je ziher).

Tvoja ideja dejansko sploh ni slaba. Na tistem posnetku se vsaj enemu izmed vpletenih relativno dobro vidi celoten obraz. Poleg tega se vidi, da so mladci, nekateri obleceni v proteini.si puloverje itd. Skratka kar nekaj informacij je. Objavis na vseh mogocih druzbeno socialnih medijih (digitalno) in rocno polimas ustrezna vidna oglasna mesta po celem mestu (v papirni obliki) - npr. oglasne table na srednjih solah, faksih, ustanovah itd. 

Ni vrag, da ga ne bi nekdo spoznal. Nenazadnje mogoce celo njegova lastna mama.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar je sveta vladar. Pol pa še igraš na karto Slovenceljna ki bo za 200€ "prodal" soseda. Ne moreš ne zmagat. Pravzprav igraš na karto koliko so tile mladci res neumni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Yoghurt pravi:







(Pa moj oča je bil ponosen name. Me je lepo vzgojil. Če mi kdo teži, ga lahko tepem, ampak samo če je upravičeno. Saj me je vsega on naučil :D)
 

Sam starejših od sebe ni lepo tepst :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Sam starejših od sebe ni lepo tepst :(

jaz mislim, da je od Borutta hči...eden kazni, drugi pa batine :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, HD-Dyna pravi:

PA tut manjših ne :blush:

Pa invalidnih se tud ne sme a ne a ne:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Yoghurt pravi:

:jezik::jezik::jezik:
No, no. Saj lahko samo rečete, da vas je strah.

Mi k mamo brke nas ni nč strah ......:ras:

 

11001824_10205091236512371_6516710041683455265_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, solorider pravi:

jaz mislim, da je od Borutta hči...eden kazni, drugi pa batine :lol1:

Bog i Batina? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 2. 2016 at 19:30, Yoghurt pravi:


Ja božček, se spomnim te tragedije. A pa ga je kdo na sladoled povabil? Ali samo na kawo? Kakšni prijatelji pa ste tle. Pfff... Nič čudnega da ima še vedno travme... VSAK TAPRAV MOTORIST SI ZASLUŽI SLADOLED KO GA OKRADEJO. TUDI MOTORISTI IMAMO ČUSTWA!

No zmenjeno, ti si se javil da posodiš motor. Kdo bo pa v nočni straži? :whistle:

Na tole sm se spomnu:

 

 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 2. 2016 at 8:20, DAMI34 pravi:

Bog i Batina? :ras:

ti ne znaš pravilno napisat?

Boginja in batina ..evo tko..

Ob 16. 2. 2016 at 16:53, 5413lvl3145 pravi:

Denimo da en cigo krade skuterje, dila kokain in se pretepa po ulicah, medtem ko nekdo spregleda znak 60 in vozi 90, in se policija zapiči za njim in ga postavi pred sodišče ker ogroža varnost in mora nemudoma se opristiti vsem državljanom za svoja grozna nepremišljena dejanja. Na drugi strani ulice pa se dojajo ropi, kraje, pretepi in vse... kar očitno policijo veliko manj zanima oziroma sekira.

Moje mnenje? Raje ustavite vsakega ki nima papirjev za nosilca od tablic in ga udarite po rokah, postavite še najmanj 2x toliko radarjev kot jih imate in neustrašno lovite te grozne izmečke od ljudi, ki se glej ga zlomka po pošteno oddelanih 8urah zapeljejo na vaše ljube ceste.

 

Ostalo je itak postranskega pomena, se mar motim?

 

moje mnenje ? khmmm.. če realno pogledamo prekoračitev hitrosti ter ukrepanje policije proti dotičnemu vozniku prekrškarju ..

če bi voznik pri 90 pokosil cigota bi bil le ta vsaj napol mrtev če ne čist.. potem si pa ti predstavljaj stroške varovanja tega voznika pred cigoti ... dejansko so nekaj pokasirali pa veliko prišparali če pustijo lopove na miru in delajo red med ostalimi državljani.. 

saj veš .. preventiva je bolš kot kurativa .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika
Sreda, 24. februar 2016
 

Med 21. 2. in 24. 2. 2016 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke KTM Duke 690, oranžno-črne barve, letnik 2008, registrskih številk LJ ZG-45.

vir: www.policija.si

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ponoci ukraden tale lepotec.. Lj Fuzine.. Vsaka info.dobrodosla.. Lp

 

fbimg1457434650467.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je malo več podatkov:

Kronika
Torek, 08. marec 2016
 

V času od 5. 3. do 8. 3. 2016 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Suzuki GSX R600, kovinsko modre barve, registrske številke LJ RG-42.

vir.: www.policija.si

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!