Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Kronika
Ponedeljek, 21. marec 2016
 

V noči na 21. 3. 2016 je bilo na Ulici Pohorskega bataljona v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Piaggio Beverly 500 cruser,  črne barve, letnik 2009, reg. oznak  LJ EV-22.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika
Torek, 22. marec 2016
 

V noči na 22. 3. 2016 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Honda VFR 750, modro - rdeče barve, letnik 1986, registrskih oznak LJ V4-26.

vir:www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika
Nedelja, 27. marec 2016
 

V noči na 27. 3. 2016 je bilo v okolici Nove Gorice ukradeno motorno kolo znamke Triumph tiger 1050 abs, kovinsko modre barve, letnik 2007, registrskih oznak GO U4-53.

vir: www.policija.si

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, motor najden v gozdu v okolici Škrbine na krasu (nekaj km zračne linije), vse ostalo se še išče. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika
Ponedeljek, 04. april 2016
 

V noči na 24. 3. 2016 je bilo v Kamniku ukradeno motorno kolo znamke Husqvarna WRE125, rdeče barve, letnik 2013, registrskih oznak KK AL-13.

 

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Slow said:

Bi blo dobro vedeti, kako/ce sploh so bili vsi ti ukradeni motorji varovani.

Za mojega lahko povem, da so 40 minut klesali ključavnico. Vsaj na posnetku se vidi čas prihoda in čas odhoda iz garaže. Ker ga niso mogli vžgati, so ga odrinili, potem je pa najbrž izginil v kombi.

 

1 hour ago, maus said:
Kronika
Ponedeljek, 04. april 2016
 

V noči na 24. 3. 2016 je bilo v Kamniku ukradeno motorno kolo znamke Husqvarna WRE125, rdeče barve, letnik 2013, registrskih oznak KK AL-13.

 

vir: www.policija.si

Tale kamniški konec je res okužen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!!!!!DENARNA NAGRADA 200€!!!!!!!!! DELI NAPREJ
Motor Matej Pavšiča so danes okrog 17.30 ukradli izpred Hoferja v BTCju.
Najbolj opazne stvari sta zelena cevka za gorivo na levi strani in to da motor zgleda zelo kratek.
Registerska ševilka je KR JL-44.
Če ga opazite prosim čim prej pokličite policijo.

Kopirano iz fb... 

12961742_1075989472464885_65393408500093

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 4. 2016 at 10:30, motolover pravi:

Za mojega lahko povem, da so 40 minut klesali ključavnico. Vsaj na posnetku se vidi čas prihoda in čas odhoda iz garaže. Ker ga niso mogli vžgati, so ga odrinili, potem je pa najbrž izginil v kombi.

 

Tale kamniški konec je res okužen. 

Motolover, danes sem gledal posnetke na YT varnostnih kamer, pa me zanima, če so golazen lopovsko dobili?
Na enem posnetku pri 0:19 se lepo vidi faca lopova, tako, da mislim, da tukaj ne bi smelo biti težav, glede na to, da na podlagi varnostnih kamer in sorazmerno slabe slike dobijo roparje bank ... itd.

Bi rekel, da so to morali biti neki lokalni mulci, ker so vedeli, da se motor nahaja v garaži. A vrata od znotraj lahko vsakdo odpre ali samo z daljincem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  PDF natisni E-pošta
Kronika
Četrtek, 14. april 2016
 

V noči na 14. 4. 2016 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Honda CBR 1000 RR, letnik 2004, belo rdeče modre barve, registrskih številk LJ TI-43.

vir: www.policija.si

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/12/2016 at 5:34 PM, DL650 said:

Motolover, danes sem gledal posnetke na YT varnostnih kamer, pa me zanima, če so golazen lopovsko dobili?
Na enem posnetku pri 0:19 se lepo vidi faca lopova, tako, da mislim, da tukaj ne bi smelo biti težav, glede na to, da na podlagi varnostnih kamer in sorazmerno slabe slike dobijo roparje bank ... itd.

Bi rekel, da so to morali biti neki lokalni mulci, ker so vedeli, da se motor nahaja v garaži. A vrata od znotraj lahko vsakdo odpre ali samo z daljincem?

Vrata od znotraj imajo požarno ročko in tisti, ki ve, jih enostavno odpre.

Dobili jih niso, vse kar so naredili, so mene zaustavili, da nisem posnetkov objavil prej, ker bi to "kao" oviralo preiskavo. Lokalci niso bili, imajo pa verjetno kakega ovaduha v okolici, ki pove kaj je zanimivega za ukrasti. 

Medtem je bil že moj drugi motor ogledan. Zjutraj sem opazil nekatere podrobnosti na ceradi in še čem in obvestil upravnika. Na posnetku je prišel nekdo s kapuco in dvema kovčkoma (najbrž opremo) in potem tudi odšel. Verjetno je bil predobro zaklenjen ali pa se je oglasil alarm na disklocku, ki je izredno občutljiv na najmanjše premike. No, motorja tam več nimam, sem ga raje preselil, kljub kasko zavarovanju in vsem ključavnicam na njem. Zdaj se stanovalci organiziramo za najem varnostne službe za garažno hišo. To bo verjetno prava rešitev. Izginjajo avti, motorji, vlamlja se v avte, krade feltne,..

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motolover pravi:

 Izginjajo avti, motorji, vlamlja se v avte, krade feltne,..

Pa kaj si smešen!? Ko človek tako od daleč opazuje in sliši zgodbe ljudi skoraj ne more verjet, kaj se vse dogaja.

Kaj pa, če bi naredili "vaške" straže? Se recimo štirje spravite v en kombi z zatemnjenimi stekli, za njihov pospešek pa bejsbolke.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DL650 pravi:

Pa kaj si smešen!? Ko človek tako od daleč opazuje in sliši zgodbe ljudi skoraj ne more verjet, kaj se vse dogaja.

Kaj pa, če bi naredili "vaške" straže? Se recimo štirje spravite v en kombi z zatemnjenimi stekli, za njihov pospešek pa bejsbolke  in eno mačeto za roko odsekat  :angryrant1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni rešitve, še slabše bo. Tudi če roke sekamo bomo pa mi sedeli da bo pravici zadoščeno... :/

Večinoma so mladi in tej "perspektivni" mladini bomo mi plačevali hotel z rešetkami namesto oni nam penzijo. Dvojni nateg...

Sam vem kaj bi z njimi naredil... a bom raje tiho...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, sayo pravi:

V prejšnjem "diktatorskem" režimu se ni tok kradlo

Nisi mel kaj ukradet ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vratih strelišča v stari Tobačni te pričaka takle znak... me zanima, kolko potencialih lopovov se tam okoli sprehaja.

 

2016-04-15_07-22-37-lnfoi.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!