Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Najprej umaknila kolo, ki je bil naslonjen na motor, potem dvignila stransko stojalo in potem pocasi spustila motor se iz centralnega stojala... potiho, da se kao ni slisalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kopru ukradeno motorno kolo Yamaha R1
 
PDF natisni E-pošta
Kronika
Torek, 02. maj 2017
 

V zadnjih 14 dneh do 2. 5. 2017 je bilo v Kopru ukradeno motorno kolo znamke Yamaha R1, modre barve, letnik izdelave 2005, reg. št. LJ LG-16.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, zakaj policija enostavno ne naredi zasede z nastavljenim motorjem? enih par bi jih na tak način dobli pa bi se zadeva hitro zaklučla :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, BigOne pravi:

hm, zakaj policija enostavno ne naredi zasede z nastavljenim motorjem? enih par bi jih na tak način dobli pa bi se zadeva hitro zaklučla :D

Ker ni interesa, volje in pameti. Pa sem jim že predlagal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, BigOne said:

hm, zakaj policija enostavno ne naredi zasede z nastavljenim motorjem? enih par bi jih na tak način dobli pa bi se zadeva hitro zaklučla :D

A se ti hecaš? Od tega oni nimajo nič,ti pa veliko,če veš kaj sem ti hotel povedat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Marcel-F pravi:

A se ti hecaš? Od tega oni nimajo nič,ti pa veliko,če veš kaj sem ti hotel povedat:

če bi njihovo delo ocenjevali in plačevali po uspešnosti bi imeli vsi kaj od tega..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, thumper pravi:

če bi njihovo delo ocenjevali in plačevali po uspešnosti bi imeli vsi kaj od tega..

A ni?Kolk se govori imajo normo koliko kazni napisat :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 5. 2017 ob 21:48, sesir pravi:

A ni?Kolk se govori imajo normo koliko kazni napisat :smoke:

policistova uspešnost se meri s človeškimi življenji - manj je mrtvih in poškodovanih na njegovem rajonu bolj uspešen je policist.. toliko kolikor stanejo smrti , poškodbe in reševanja v enem letu ne bo noben policist pokasiral v dobi službovanja  - pa če ma skoz rdečo na semaforju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
V Ljubljani je bilo ukradeno motorno kolo Kawasaki 
 
PDF natisni E-pošta
Kronika
Petek, 19. maj 2017
 

V noči na 19. 5. 2017 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo Kawasaki ZZR 250, letnik 2001, modro sive barve, št. šasije JKAEX250HHA081352, z registrsko številko LJ CN-54.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 26.5.2017 okoli 16 ure v Zupančičevi jami v LJ ukraden motor Yamaha WR250X, na motorju je arrow izpuh.

Odpeljan je bil s sivim Kangoojem, reg. NM RV-599. Motor je gledal iz avta.

yamaha.JPG.cc4996db37be944e538bba342e868de2.JPGyamaha2.thumb.JPG.6775aab1baa81c3dc480998b4385103d.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj to so jih verjetno policaji že mogli dobit...pa iz te garaže skoz kradejo, kljub temu da imajo varnostnika.

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Arzen pravi:

Pa saj to so jih verjetno policaji že mogli dobit...pa iz te garaže skoz kradejo, kljub temu da imajo varnostnika.

Nobeden se s krajami motorjev ne ubada , bolj je pomemben prihodek v blagajno . Če najdejo motor je to samo strošek nič ne kapne ........vsi so v grmih :D.....aja ...baje da jih je premal :lol1:policajev mislim .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res. Če pa tega niso dobil nazaj, glede na to, da imajo več kot dovolj informacij o storilcu, pol pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn so clo mimo radarja pelal, ampak po pravilih, pa je vse ok.... 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DinDiin pravi:

Vrjetn so clo mimo radarja pelal, ampak po pravilih, pa je vse ok.... 

Iz izkušenj...

V Italiji te policaji,čim kje kaj odprto kot tle prtljažna vrat ali karkoli ni vse kot mora biti ustavijo in preverijo vse številke...pa sploh ni smešno,ker si dokler ne zvedo,da vse vredu konkretno pod nazorom dveh ali treh policistov..so že medtem ko so preverjali merili z heklerjem name,roki pa sem moral držati ob 11 in 1 na volanu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, sesir pravi:

Iz izkušenj...

V Italiji te policaji,čim kje kaj odprto kot tle prtljažna vrat ali karkoli ni vse kot mora biti ustavijo in preverijo vse številke...pa sploh ni smešno,ker si dokler ne zvedo,da vse vredu konkretno pod nazorom dveh ali treh policistov..so že medtem ko so preverjali merili z heklerjem name,roki pa sem moral držati ob 11 in 1 na volanu...

Dobro ti ne veljaš, ker si po defaultu sumljiv :ras: 

Jaz imam sicer iste izkušnje v Avstriji, meni je policaj še direktno povedal, kaj delam tukaj. Sem rekel, da sem prišel na obisk k sorodnikom, ki živijo blizu meje z Avstrijo. Pa mi ni verjel, ker imam na osebni ljubljanski naslov pa baje da so me sumil, da mamila švercam. Sva se s kolegom sam smejat začela, ker sva bila v 15 let starem twingotu a naj bi bila šverkota. Prava policijska pamet. :lol1: 

 

V glavnem, iz teh garaž v Zupančičevi jami motorje kradejo konstantno in če gre kdo v tiste konce, odsvetujem. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, bentley said:

Odpeljan je bil s sivim Kangoojem, reg. NM RV-599. Motor je gledal iz avta.

Ukradena tablica jim je pa v veliko pomoč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Xebec pravi:

Sam 2 leti staro...

Danes blo deljeno sem pač še sem objavu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, twom pravi:

Ukradena tablica jim je pa v veliko pomoč...

So še premalo brihtol pojedli, da bi na to pomislili. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policajček se spet dela norca, ker misli, da nismo pomislili. Itak da smo. Ampak važno je, da njim ni treba misliti in delati, saj v vsakem primeru dobijo naš denar, pa če delajo ali ne (večinoma itak ne).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Arzen pravi:

Policajček se spet dela norca, ker misli, da nismo pomislili. Itak da smo. Ampak važno je, da njim ni treba misliti in delati, saj v vsakem primeru dobijo naš denar, pa če delajo ali ne (večinoma itak ne).

Če bi pomislil, bi napisal. Pa nisi. Ne eno, ne drugo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, ProdriveR pravi:

In tko je pol stvar zaključena?

Ah jebi ga, ukradene tablce, itak ga navmo dobl...

Ko se zgodi nekaj nezakonitega, vsi tulijo Pa kje je Policija, vsepovposd bi mogli bit, s super duper telepatskimi močmi pa kristalno kuglo takoj najti kriminalce!

Ko taisti folk faše kazen zarad prehitre vožnje/telefona/kake druge gluposti pa spet tuli Prekleta Policija, lih mene so našli da me zdaj jebejo!

Can't win this one...

Stvar z ukradenimi tablicami deluje nekak tako, ja. Jih daš gor, zapelješ mimo vseh kamer, naložiš motor, odpelješ mimo vseh kamer. Par metrov stran legalne tablice gor, ukradene pa v jarek. Al pa shraniš za drugič. Tako da tudi če so patrulje v bližini takoj obveščene, samo tablica ne zadostuje. Če bi bile takoj obveščene še okoli tipa vozila, bi še nekak šlo. 15 minut al pa pol ure kasneje... pa je lahko že daleč. Al pa kje varno parkiran, daleč od nezaželenih oči.

Definitivno pa se za en moped ne bojo delajo hajke, pa iskanje s helikopterjem, pa cestne blokade.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!