Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Valda, da ne.  Za nekoga, ki  prehitro vozi, pa takoj. Pa je oskodoval koga? Fakin prometni predpis,  pa taplave,  k  so  vsi adrenalinsko napumpani, da  grejo lahko  gont svoje sluzbene igrace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejd pa se sredi naselja zagoni z 90 km/h direkt v obcestno lampo. Pa mi povej, kolk si se oškodoval.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Če bi pomislil, bi napisal. Pa nisi. Ne eno, ne drugo. 

Včasih je fajn biti tiho, kar ti ne znaš biti, raje se spuščaš v brezmejne debate in vlečeš v nedogled svoje izkrivljene poglede. Glej, ne bom se več puščal na tvoje provokacije, če se drugim da, naj se ubadajo s teboj, meni se ne da, ker zidu prej dopovemo ko tebi. 

pred eno uro, jskrablin pravi:

Ko se zgodi nekaj nezakonitega, vsi tulijo Pa kje je Policija, vsepovposd bi mogli bit, s super duper telepatskimi močmi pa kristalno kuglo takoj najti kriminalce!

Ko taisti folk faše kazen zarad prehitre vožnje/telefona/kake druge gluposti pa spet tuli Prekleta Policija, lih mene so našli da me zdaj jebejo!

Can't win this one...

Stvar z ukradenimi tablicami deluje nekak tako, ja. Jih daš gor, zapelješ mimo vseh kamer, naložiš motor, odpelješ mimo vseh kamer. Par metrov stran legalne tablice gor, ukradene pa v jarek. Al pa shraniš za drugič. Tako da tudi če so patrulje v bližini takoj obveščene, samo tablica ne zadostuje. Če bi bile takoj obveščene še okoli tipa vozila, bi še nekak šlo. 15 minut al pa pol ure kasneje... pa je lahko že daleč. Al pa kje varno parkiran, daleč od nezaželenih oči.

Definitivno pa se za en moped ne bojo delajo hajke, pa iskanje s helikopterjem, pa cestne blokade.

 

Ne pokapirajo pa, da če ga dobijo s tem enim, da je možnost, da ga dobijo še s katerim drugim ali pa da vsaj vedo, kdo je tisti, ki krade in ga ob nasljednji kraji takoj preverijo ali pa ga opazujejo. Ampak ne, tukaj ne zaslužijo, to je problem. Pač delo po nepotrebnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Pejd pa se sredi naselja zagoni z 90 km/h direkt v obcestno lampo. Pa mi povej, kolk si se oškodoval.

Zakaj bi to storil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, jskrablin pravi:

Definitivno pa se za en moped ne bojo delajo hajke, pa iskanje s helikopterjem, pa cestne blokade.

Teli "organizirani" zagotovo niso ukradli samo en motor! To so dolocene skupine, katere najverjetneje kradejo non-stop in potem razstavijo, preprodajo, izvozijo motorje itd. Pa ne mi rect, da takih ne bi mogli slej ko prej dobiti, ce bi se dejansko organizirali!

Ce bi na neko primerno mesto nastavili vabljiv motor in ga 24/7 diskretno opazovali, bi ZAGOTOVO zalotili nepridiprava. Hell, to bi naredil sam s kom, ampak, medtem ko lahko policija naredi to v sluzbenem casu, bi sam potreboval veliko dopusta in vlozenega prostega casa, truda, financ... Saj bi moral motor na primernem mestu nekaj casa stati in ni nujno, da se poskusa narediti odtujitev ze v enem, dveh.. dnevih. Potem je tu za civilno iniciativo vprasanje pravno-formalnih zapletov, saj je izid nepredvidljiv, moznost fizicnih poskodb itd... V nasem pravosodnem sistemu se kaj lahko zgodi, da bi na koncu ta kratko potegnili tisti, ki so nastavili motor.

Zagotovo pa bi jih policija dobila, ce bi se dosledno spustili v zadevo! In ko jih dobis enih par, je velika verjetnost, da od njih z mehko represijo iztisnes potrebne podatke, ki ti pomagajo pri razkritju drugih enakih "zdruzb". Skratka, dela se ocitno zelo malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Arzen pravi:

Včasih je fajn biti tiho, kar ti ne znaš biti, raje se spuščaš v brezmejne debate in vlečeš v nedogled svoje izkrivljene poglede. Glej, ne bom se več puščal na tvoje provokacije, če se drugim da, naj se ubadajo s teboj, meni se ne da, ker zidu prej dopovemo ko tebi. 

Ne pokapirajo pa, da če ga dobijo s tem enim, da je možnost, da ga dobijo še s katerim drugim ali pa da vsaj vedo, kdo je tisti, ki krade in ga ob nasljednji kraji takoj preverijo ali pa ga opazujejo. Ampak ne, tukaj ne zaslužijo, to je problem. Pač delo po nepotrebnem.

Pišeš o nečem, o čemer nimaš najmanjšega pojma. Kar nadaljuj. 

Enako za tvoj drugi odstavek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Slow pravi:

Pa ne mi rect, da takih ne bi mogli slej ko prej dobiti, ce bi se dejansko organizirali!

Ce bi na neko primerno mesto nastavili vabljiv motor in ga 24/7 diskretno opazovali, bi ZAGOTOVO zalotili nepridiprava.

Zagotovo pa bi jih policija dobila, ce bi se dosledno spustili v zadevo!

Premalo policistov je v Sloveniji in absolutno veliko preveč ležečih policisk...:smoke:

 

IMG_20170527_130615_435.JPG

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Slow pravi:

Teli "organizirani" zagotovo niso ukradli samo en motor! To so dolocene skupine, katere najverjetneje kradejo non-stop in potem razstavijo, preprodajo, izvozijo motorje itd. Pa ne mi rect, da takih ne bi mogli slej ko prej dobiti, ce bi se dejansko organizirali!

Ce bi na neko primerno mesto nastavili vabljiv motor in ga 24/7 diskretno opazovali, bi ZAGOTOVO zalotili nepridiprava. Hell, to bi naredil sam s kom, ampak, medtem ko lahko policija naredi to v sluzbenem casu, bi sam potreboval veliko dopusta in vlozenega prostega casa, truda, financ... Saj bi moral motor na primernem mestu nekaj casa stati in ni nujno, da se poskusa narediti odtujitev ze v enem, dveh.. dnevih. Potem je tu za civilno iniciativo vprasanje pravno-formalnih zapletov, saj je izid nepredvidljiv, moznost fizicnih poskodb itd... V nasem pravosodnem sistemu se kaj lahko zgodi, da bi na koncu ta kratko potegnili tisti, ki so nastavili motor.

Zagotovo pa bi jih policija dobila, ce bi se dosledno spustili v zadevo! In ko jih dobis enih par, je velika verjetnost, da od njih z mehko represijo iztisnes potrebne podatke, ki ti pomagajo pri razkritju drugih enakih "zdruzb". Skratka, dela se ocitno zelo malo...

Ne, da bi verjetno sam bolj najebal, sigurno bi. Tip je lahko oborožen, te bo drago stalo. Če mu kaj narediš, boš ti v težavah, lahko fašeš kazenski postopek, pa še civilno tožbo povrhu. Če so mladoletni, se ti bojo samo smejali, ker jim itak pravosodje ne more prav veliko. Žal, imam na tem področju znotraj demokracije v Evropi anarhijo. Kriminalci so zaščitena sorta. Če ima denar ( kar ulični tat verjetno nima ) bo z dobrim odvetnikom tako zjebal cel sistem. Če pa bo obsojen, kazni so mile, potem pa še milejše prestajanje kazni. Kazen mora biti vzgojna, ne samo za tatiča ampak za vse potencialne tatiče. ko bomo dojeli, da demokracija ne pomeni, da imajo družbeno škodljivi posamezniki enake pravice kot ostali, bo drugače. Samo, žal, že ko sem tole zapisal, me bodo napadli Amnesty international in osali jebi ga seratorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 5. 2017 ob 9:24, Arzen pravi:

Ne pokapirajo pa, da če ga dobijo s tem enim, da je možnost, da ga dobijo še s katerim drugim ali pa da vsaj vedo, kdo je tisti, ki krade in ga ob nasljednji kraji takoj preverijo ali pa ga opazujejo. Ampak ne, tukaj ne zaslužijo, to je problem. Pač delo po nepotrebnem.

Jesi školovan, svaka čast :lol1:. Ti bi rešu ves kriminal v Sloveniji. Da se ti da tolk se brukat?!? Res imaš osnovnošolske ideje o enih stvareh. In ja, nizek sem in okrogu, tko da vem, da me lahko nabutaš, ker si visok in močan... Ampak sem ti moral napisat, kar sem ti napisal :P.

"samosehrabridokopajuslavepress"

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, GoBobi pravi:

Jesi školovan, svaka čast :lol1:. Ti bi rešu ves kriminal v Sloveniji. Da se ti da tolk se brukat?!? Res imaš osnovnošolske ideje o enih stvareh. In ja, nizek sem in okrogu, tko da vem, da me lahko nabutaš, ker si visok in močan... Ampak sem ti moral napisat, kar sem ti napisal :P.

"samosehrabridokopajuslavepress"

Ajd!

Ker si se moral oglasiti, sem ti stisnil like. Kar tako naprej. Bom še naprej likal. Nabutal nisem nikol nobenga in ga nam, to delajo samo policaji v kiblah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Arzen pravi:

Ker si se moral oglasiti, sem ti stisnil like. Kar tako naprej. Bom še naprej likal. Nabutal nisem nikol nobenga in ga nam, to delajo samo policaji v kiblah.

če pa nisi še nubenga nabutau, pol se ti pa še jaz upam težit :ras:

kwa b rt, kwa b rt :mad:

:P

tisti .. tapravi organizirani krimila, je težko preprečit... tiste tamale amaterje, pa odvrne že debela ketna ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

 

tisti .. tapravi organizirani krimila, je težko preprečit... tiste tamale amaterje, pa odvrne že debela ketna ;)

 

Ne pozabi na kvalitetno ključavnico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni motocikel a vseeno...gre za mitsubishi L200 l.2007...dobro so ga slekli...

 

IMG_20170609_114349_451.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Extreme security chain #custom #MarincSpeedShop #veriga #kaljena #cementirana #65hrc #cigani #nimajo #za #burek

 

Veriga cementirana na 65hrc, ključavnica oblečena v inox+kaljene ojačitve+anti pick lock sistem

 

P.s. nevem ce gdo bere mojo temo pa sem se tukaj objavil.

PhotoGrid_1498831898645.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, marincspeedshop pravi:

Extreme security chain #custom #MarincSpeedShop #veriga #kaljena #cementirana #65hrc #cigani #nimajo #za #burek

 

Veriga cementirana na 65hrc, ključavnica oblečena v inox+kaljene ojačitve+anti pick lock sistem

 

P.s. nevem ce gdo bere mojo temo pa sem se tukaj objavil.

PhotoGrid_1498831898645.jpg

 

pred 3 urami, marincspeedshop pravi:

Extreme security chain #custom #MarincSpeedShop #veriga #kaljena #cementirana #65hrc #cigani #nimajo #za #burek

 

Veriga cementirana na 65hrc, ključavnica oblečena v inox+kaljene ojačitve+anti pick lock sistem

 

P.s. nevem ce gdo bere mojo temo pa sem se tukaj objavil.

PhotoGrid_1498831898645.jpg

Žal dandanes 65HRC ni garancija,ker s pravim orodjem to prerežeš precej hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dore pravi:

 

Žal dandanes 65HRC ni garancija,ker s pravim orodjem to prerežeš precej hitro.

Sam ne bi rezal , pri dotičnem motorju bi odvijačil prvo platišče :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
KronikaNedelja, 16. julij 2017

Med 15. in 16. 7. 2017 je bilo v Celju ukradeno motorno kolo znamke Honda CBR 600 F, črno-sive barve, letnik 2003, registrskih številk CE ZAKY.

vir: www.policija.si

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KronikaNedelja, 23. julij 2017

V Ljubljani je bilo odtujeno motorno kolo znamke KTM Duke, letnik 2006, reg. štev. LJTI-29, črne barve.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kronika
Torek, 08. avgust 2017
 

V noči na 8. 8. 2017 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo KTM 690 SMC, letnik 2009, oranžne barve, z registrsko števiko MBE1-6A.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda bo treba kakemu lopovu z našega konca malo na prste stopit. Najbolje s kako sekiro. Če kdo kaj ve...

8m47q-2017-08-08.png

 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani je bilo ukradeno motorno kolo BMW1200 PDF natisni E-pošta
Kronika
Četrtek, 10. avgust 2017
 

10. 8. 2017 v času med 1. in 8. uro je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo BM1200 spec. edition, rdeče bele barve, francoskih registrskih številk AX509FD, letnik 2010.

V Šempetru pri Gorici ukraden KTM  PDF natisni E-pošta
Kronika
Četrtek, 10. avgust 2017
 

V noči na 10. 8. 2017 je bilo v Šempetru pri Gorici ukradeno motorno kolo KTM 690 Duke, oranžno - črne barve, letnik 2012, avstrijskih registrskih številk GB 58 CI.

 

vir: www.policija.si

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
V Ljubljani ukraden KTM Super Duke R
 
PDF natisni E-pošta
Kronika
Sobota, 19. avgust 2017
 

V noči na 19. 8. 2017 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke KTM 1290 Super Duke R, reg. št. EB97692 (I), oranžno črne barve, letnik 2014.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!