Skoči na vsebino

VRAČILO ZAVAROVALNE PREMIJE IN CESTNINE


fast

Priporočene objave

brezvezna pota. Cestnina tko al tko pride tolk minimalno, da se ne splača met sitnosti, da jo ven jemlješ. a ni tko, da pride cestnina samo ene par kSIT, potem pa daš na pol pa dobiš praktično nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letno povračilo za uporabo cest, kot se temu reče, je bilo 29.05.2003 za motocikel preko 750 ccm natančno 4950 tolarjev.

Polovica od tega je torej približno 2500 tolarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej za 600ccm še manj kot 2500 :BUA:

Potem pa od tega se odstej postnino, kuverto, bencin, kilometre in nenazadnje cas, ki ga porabis z nepotrebno energijo tako, da se na koncu za nas uporabnike dejansko ne splaca. Cestarji majo pa svoj pogled na ta ostanek cestnine... :fight2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, meni je prijazna uslužbenka lani na šalterju en ljubljanske hiše, ki se ukvarja s tem rekla " 2 jurja pa 2 jurja, zakja bi jim jih pustil, če so vaši". Pa sem ji dal prav, posebej zato, ker mi je vse prijazno pripravila, da sem samo še podpisal, vložil v kuverto in oddal. Pa še pri tem znesku ti poštarji, ko ti prinesejo denar oz. nakaznico odštejejo cca 300 SIT za manipulativne stroške, oz. njihovo poštnino.

Pa se naj vsak sam odloči, mene je prijazna gospa prepičala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej za 600ccm še manj kot 2500 :BUA:

Narobe, kajti cestninski razredi za motorje so: do vklučno 125, od 125 do 500 in nad 500 ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi kdo uveljavljal vračila cestnine na DARS!!!

Uveljavlja se jo na DRSC (Direkcija Republike Slovenije za ceste, Tržaška 19, 1000 Ljubljana) in sicer od vsakega 1. v naslednjem mesecu, ko ste oddali vlogo, vlogo pa je potrebno vložiti v roku 30 dni od odjave motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!