Skoči na vsebino

Predstavitev Kawasaki Z 1000 2010 ?


tc motoshop

Priporočene objave

Spoštovani Motosvetovci

Kaj pravite na kakšno predstavitev novega Z1000 pri nas? Ali vas zanima oz. kdo bi prišel na tako predstavitev?

Če ste zainteresirani nam pišite na ZS (zasebno sporočilo). V primeru, da bo dovolj interesentov, se bomo potrudili, da vam

ga predstavimo v živo v najkrajšem možnem času.

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

Leskoškova 12

1000 Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani Motosvetovci

Kaj pravite na kakšno predstavitev novega Z1000 pri nas? Ali vas zanima oz. kdo bi prišel na tako predstavitev?

Če ste zainteresirani nam pišite na ZS (zasebno sporočilo). V primeru, da bo dovolj interesentov, se bomo potrudili, da vam

ga predstavimo v živo v najkrajšem možnem času.

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

Leskoškova 12

1000 Ljubljana

jaz bi prišel, vendar, ko bo ta post objavljen, bo predstavitve Z1000 2010, končana :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce mi delujejo ti trgovci ze obupanotrance_33_sleep.gif

vsaj potrudil bi se lahko pri objavi teme whistle.gif

ker z1000 2010 ne pade ravno nekako v očiunsure.gif

Spoštovani,

Nekako ste zgrešili miselnost, gre samo za komunikacijo z forumaši, katerim bomo, kot kaže odziv, čimprej priskrbeli na ogled Z1000 2010, ki vsekakor spada med izbrance 2010.

Lp

Rado

TC Moto shop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej to sploh ne smete tako črnogledo gledat. Pač kdor misli, da je to marketinška poteza, se pač ne rabi udeležit dogotka. Pač tisti ko znajo znajo, če si bodo tako privabli več kupcev fajn za njih. Sej ti ni treba kupit motorja, prideš pač malo za dobro družbo, da se reče kakšna motoristična in sreča kakšnega starega kolega.

Ne vidim nič slabega, lahko smo vsaj veseli, da se kaj dogaja :).

Bomo videli ali bo kruh iz te moke :P.

Brez zamere. :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej to sploh ne smete tako črnogledo gledat. Pač kdor misli, da je to marketinška poteza, se pač ne rabi udeležit dogotka. Pač tisti ko znajo znajo, če si bodo tako privabli več kupcev fajn za njih. Sej ti ni treba kupit motorja, prideš pač malo za dobro družbo, da se reče kakšna motoristična in sreča kakšnega starega kolega.

Ne vidim nič slabega, lahko smo vsaj veseli, da se kaj dogaja smile.gif.

Bomo videli ali bo kruh iz te moke tongue.gif.

Brez zamere. trance_07_beerchug.gif

bom jaz kišto prinesel , če bodo v tc toliko sposobni da bodo tak event izpeljali trance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej to sploh ne smete tako črnogledo gledat. Pač kdor misli, da je to marketinška poteza, se pač ne rabi udeležit dogotka. Pač tisti ko znajo znajo, če si bodo tako privabli več kupcev fajn za njih. Sej ti ni treba kupit motorja, prideš pač malo za dobro družbo, da se reče kakšna motoristična in sreča kakšnega starega kolega.

Ne vidim nič slabega, lahko smo vsaj veseli, da se kaj dogaja :).

Bomo videli ali bo kruh iz te moke :P.

Brez zamere. :beer2:

ja oprosti, kdor misli da to NI marketinška poteza more bit pa mal, blago rečeno, počasen. TC je trgovina. Seveda si želi stvari prodat. želi si prodat čimveč. ker, verjeli ali ne, trgovci živi(mo)jo od prodaje. za prodaajo se je treba trudit. leta 2010 folk u vrstah čaka sam na zdravnike. v trgovinah pač ne. Edino kar je TC naredil "narobe" je to, da vas je karkoli vprašal. Objavit bi moral dogodek. zraven bi kak €€ moral dodati tudi DKS in okrog prodajnega produkta narest mal več pompa. in upat na uspeh.

tanovga z1000 sm že vidu in pomeru v milanu. zgleda precej bol suveren stroj kot njegova predhodnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor še kar nekako izgleda. Sem pa se pošteno nasmejal ko sem prebral v enem izmed člankov da je kralj nagecev.whistle.gif Ne vem sicer s čim bi si to že zaslužil? Mogoče pa kdaj.trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor še kar nekako izgleda. Sem pa se pošteno nasmejal ko sem prebral v enem izmed člankov da je kralj nagecev.whistle.gif Ne vem sicer s čim bi si to že zaslužil? Mogoče pa kdaj.trance_19_hmm.gif

čuj dukemb tvoja žvad ni v tem rangutrance_33_sleep.gif

pa mislim da si to v motor..... prebral

no mene je tudi ta članek pošteno nasmejal trance_33_sleep.gif

kruta realnost bo pa ko bodo pol proti hondi,dučeju,trumfu primerjali pa se kakemu pa bo suvereno 4 mesto osvojil( moja domnevanja...closedeyes.gif )

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor še kar nekako izgleda. Sem pa se pošteno nasmejal ko sem prebral v enem izmed člankov da je kralj nagecev.whistle.gif Ne vem sicer s čim bi si to že zaslužil? Mogoče pa kdaj.trance_19_hmm.gif

:topic:

po zasnovi je zrasel vsaj tri razrede. poza na njemu mi je precej bolša kot na bkingu, in mislim, da je le-ta dobil resnega konkurenta (sam d je bolši ker je Kawasaki ;) ) ni pa tako divji za videt. bking je res inpozanten.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_28_offtopic.gif

po zasnovi je zrasel vsaj tri razrede. poza na njemu mi je precej bolša kot na bkingu, in mislim, da je le-ta dobil resnega konkurenta (sam d je bolši ker je Kawasaki trance_44_wink5.gif ) ni pa tako divji za videt. bking je res inpozanten.

cartman zdaj pa ga ze malo serješ

konkurenca b kinguunsure.gif

Z 1000 ma 139KM( pa 110 Nm/)

suzuki b king pa 181 KM ....yawn.gif

razlika v kg pa je celih 17 kg......

pa mislim da b kinga preprosto ne gre smatrat za velikega nejkeda ( Z 1000, Fz1, Duče monster..... in ostali...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajni trg je v današnjem svetu po domače k**ba. Vsak se more po svoje izpostavljat, da preživi. Hotel sem samo reči, marketinška poteza gor ali dol. Sej ni rečeno, da bodo pa zdaj zaradi tega dogodka prodali več motorjev. Nisem niti pomislil na to.

Pustimo se presenetiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cartman zdaj pa ga ze malo serješ

konkurenca b kinguunsure.gif

Z 1000 ma 139KM( pa 110 Nm/)

suzuki b king pa 181 KM ....yawn.gif

razlika v kg pa je celih 17 kg......

pa mislim da b kinga preprosto ne gre smatrat za velikega nejkeda ( Z 1000, Fz1, Duče monster..... in ostali..wink.gif

Se strinjam s tabo.worship.gif BKing je big big naked.

Popravljeno . Popravil dukemb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in če bi nekdo odprl temo o vodenih barvicah, bi se gotovo tudi tam takoj vnel prepir v stilu, kdo ima daljšega - ma pejte se solit. Je pa res že dolga zima ....

Mislim, da je gesta TC-ja čisto na mestu in je kot taka del pristopa k prodaji novega modela. Nekaterim gre v nos dejstvo, da se to dogaja zaradi kao japonske konfekcje, ker če bi bilo pa to zaradi motorjev z dušo (Aprila, Ducati .... ) bi bila pa poteza iz strani nekaterih ful odobravana in hvaljena. Sem pa mislil, da ima dvojna merila samo naša vlada ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in če bi nekdo odprl temo o vodenih barvicah, bi se gotovo tudi tam takoj vnel prepir v stilu, kdo ima daljšega - ma pejte se solit. Je pa res že dolga zima ....

Mislim, da je gesta TC-ja čisto na mestu in je kot taka del pristopa k prodaji novega modela. Nekaterim gre v nos dejstvo, da se to dogaja zaradi kao japonske konfekcje, ker če bi bilo pa to zaradi motorjev z dušo (Aprila, Ducati .... ) bi bila pa poteza iz strani nekaterih ful odobravana in hvaljena. Sem pa mislil, da ima dvojna merila samo naša vlada ...

...se strinjam..

itak pa ni misljeno razpravljat kaj je boljs pa kdo bo koga, samo javijo naj se tisti ki bi hotl predstavitev...js sem za-me matra firbec, kako stvor zgleda v zivotrance_19_hmm.gif ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se strinjam..

itak pa ni misljeno razpravljat kaj je boljs pa kdo bo koga, samo javijo naj se tisti ki bi hotl predstavitev...js sem za-me matra firbec, kako stvor zgleda v zivotrance_19_hmm.gif ..

In za to se odpira tema iz strani prodajalca motorjev????!!!!! Halo!slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponudba s strani TC-je čist OK, pa če jo smatrate za marketinško ali ne! V Veroni sem tega Z-ja videl v živo in bi se kar strinjal - JE (TRENUTNI) KRALJ NAGCEV! Če bodo predstavitev pripravili, vsaj tisti blizu LJ jo pejte pogledat! Motor je sigurno v svojem segmentu najbolj vroča novost sezone in glede na fotke nove FZ8 ali FZ1, CB1000R, pa kake Aprilije ali Ducatija sigurno paša za oči... zame ima vsaj po izgledu tudi več DUŠE:evilgrin::evilgrin:, KI JE ZA NEKATERE UAAAU pomembna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem sigurno... niso si mogli vsi ogledat novosti v Italiji.

Seveda je marketinška poteza ampak, a v Italiji ni? Pozdravljam take poteze, da si tudi drugi lahko ogledamo novosti na tržišču, čeprav si ga ne bomo mogli (še) privoščiti.

Bolj me bodo seveda zanimale obline :naughty:

A datum je že določen ? ... meni bi najbolj ugajala sobota opoldne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte pol še versysa pokazat...

...isto sem ga občudoval v Veroni! Daleč najlepši v tej enduro klasi! Med večjimi mi je lepši edino Tiger. Je pa že lani na primerjalnem testu zmagal Versis... se mi zdi (pač moje mnenje), da ima Kawasaki trenutno par res dobrih dizajnerjev in takole na uč je kar nekako pred konkurenco (novi Versis, ER-6F vs. Diveržn, GTR 1400 vs. FJR, VN-1700 ali 900 vs Yamahini čoperji) ...res po mojem imajo najlepše motorje. Tudi v Veroni je imel od vseh znamk nekako najboljši šov.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonskih ... nasplošno pa ta titula vedno pripada kakemu hudemu Italijanu, morda sekundarno Angležu.

Hebiga, tako je ... smile.gif

ju are my man trance_33_sleep.gif

se podpišem pod tole mnenjeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jaz kišto prinesel , če bodo v tc toliko sposobni da bodo tak event izpeljali trance_33_sleep.gif

Pozdravljeni,

Z veseljem pričakujemo to "kišto", saj je motor že naročen. Upam, da boste držali dano besedo in jo prinesli.

V kratkem vam bomo sporočili tudi datum ter uro predstavitve.

Lep pozdrav

Blaž

TC Motoshop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!