Skoči na vsebino

organizirana enduro tura


basbas

Priporočene objave

Dobr si se tole spomnuworship.gif , prideva sigurno!

Me pa zanima, koliko motorjev pričakuješ, oz. je prostora za nočitev? Se zna nardit, da nas pride velik (varaderk)trance_25_naughty.gif

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si se tole spomnuworship.gif , prideva sigurno!

Me pa zanima, koliko motorjev pričakuješ, oz. je prostora za nočitev? Se zna nardit, da nas pride velik (varaderk)trance_25_naughty.gif

Lp! Iztok

zaradi same kvalitete izvedbe in obremenitve okolja max.10 motorjev v kolikor bo interes gremo lahko vsak vikend.

glede kampiranja ni nobene gužve 1ha. v baraki pa 8 oseb [potrebuješ sp.vrečo in nekaj za pod glavo] L.P.dare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede navala, lahko deliš z dva od vseh sedajšnjih navdušencev. Običajno je na začetku vsak za, ko je treba plačat in se dejansko odločit, jih je že pol manj, če pa dan prej obeta še mal cagavo vreme, dobiš pa dejansko sliko pravih entuziastov. Tako da zaenkrat se ni treba bat da bo pršlo 30-40 motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede navala, lahko deliš z dva od vseh sedajšnjih navdušencev. Običajno je na začetku vsak za, ko je treba plačat in se dejansko odločit, jih je že pol manj, če pa dan prej obeta še mal cagavo vreme, dobiš pa dejansko sliko pravih entuziastov. Tako da zaenkrat se ni treba bat da bo pršlo 30-40 motoristov.

Da ne boš mislil, da pretiravam: ko mi rečemo da pridemo, pridemo!!post-16144-126553064104_thumb.jpgpost-16144-126553078623_thumb.jpg

Da ne bo pol gužve!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo nesporazuma, moj post ni letel nate, ampak na splošen naval navdušenja.

Drgač pa roko na srce, če bo tole pravo enduro srečanje, z brezpotji, slabim makadamom, kako blato ipd, potem polovico (kandinatov) varaderk ali pa drugih težkih, tudi kvazi endur takoj odpade, ker večina lastnikov se z njimi vozi skoraj izključno po asfaltu pa tudi gume nimajo primerne namontirane za kak bolj težji enduro trip. In če bo zadeva organizirana tako na "soft" potem bo to samo še eno moto srečanje. Saj ne da je s tem kaj narobe, vendar takih srečanj že sedaj ni malo.

Za tisto kar se zavzemam jaz, je organiziranje bolj hard enduro fur za velike endure, z večjim izzivom kot pa malo utrjenega makadama. In prav takih fur v SLO primanjkuje. No nekaj takega se trudimo pripraviti v temi Grand Enduro, pa če nas bo na koncu pet, me ne bo nič motilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo nesporazuma, moj post ni letel nate, ampak na splošen naval navdušenja.

Drgač pa roko na srce, če bo tole pravo enduro srečanje, z brezpotji, slabim makadamom, kako blato ipd, potem polovico (kandinatov) varaderk ali pa drugih težkih, tudi kvazi endur takoj odpade, ker večina lastnikov se z njimi vozi skoraj izključno po asfaltu pa tudi gume nimajo primerne namontirane za kak bolj težji enduro trip. In če bo zadeva organizirana tako na "soft" potem bo to samo še eno moto srečanje. Saj ne da je s tem kaj narobe, vendar takih srečanj že sedaj ni malo.

Za tisto kar se zavzemam jaz, je organiziranje bolj hard enduro fur za velike endure, z večjim izzivom kot pa malo utrjenega makadama. In prav takih fur v SLO primanjkuje. No nekaj takega se trudimo pripraviti v temi Grand Enduro, pa če nas bo na koncu pet, me ne bo nič motilo.

Upam, da sem prav razumel Basbasa, da gre to bolj za soft verzijo. Sem med tistimi, ki se vozimo bolj po asfaltu in utrjenem makadamu(bolj ali manj), bolj hard me pa ne zanima, bom pa rade volje pogledal na tistem poligonu, ki ga omenja Basbas, kaj si vi ostali upatewacko.gif !! Tudi vašo Grand Enduro spremljam worship.gif , vendar sem bolj "pussy" kar se tega tiče!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne želim dajat vtisa, da js obvladam, ali pa si drznem nevem kaj, saj prevozil in probal sem že marsikaj, vendar v enduro segmentu tut js nisem izkušen, je pa res da rabim malo več izziva, da dobim željeno dozo adrenalina v žilo. Tut js se z veseljem pridružim basbasovem programu, saj če bo vmes preveč "olikane" vožnje, bom pač preskočil kak jarek, mejo, zaril v kako blato in kje obtičal, morda osmešil, vendar bo duši zadoščeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo popolnoma normalna vožnja večinoma po makadamski podlagi.

1) Vozili bomo v skladu z predpisi, ki urejajo ohranjanje narave, prepoved vožnje z vozili v naravnem okolju in s področja

varstva narave ter urejanje prometa.

2) Uporabljali bomo ceste in poti po katerih vožnja z motornimi vozili z veljavnimi predpisi ni prepovedana.

3) Vsak vozi v svojem imenu in na svoj račun ter je odgovoren za vse posledice, ki jih povzroči s svojo vožnjo ali ravnanjem.

Smisel ture vidim v spoznavanju novih krajev, dobri družbi, pestrosti same poti pa tudi dober golaž ni odveč. :yea1:

Popravljeno . Popravil basbas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo popolnoma normalna vožnja večinoma po makadamski podlagi.

1) Vozili bomo v skladu z predpisi, ki urejajo ohranjanje narave, prepoved vožnje z vozili v naravnem okolju in s področja

varstva narave ter urejanje prometa.

2) Uporabljali bomo ceste in poti po katerih vožnja z motornimi vozili z veljavnimi predpisi ni prepovedana.

3) Vsak vozi v svojem imenu in na svoj račun ter je odgovoren za vse posledice, ki jih povzroči s svojo vožnjo ali ravnanjem.

Smisel ture vidim v spoznavanju novih krajev, dobri družbi, pestrosti same poti pa tudi dober golaž ni odveč. :yea1:

Tko je edino prav da so stvari jasne in nimamo nepotrebnih konfliktov in problemov...

se vidimoo :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je edino prav da so stvari jasne in nimamo nepotrebnih konfliktov in problemov...

se vidimoo :) :)

olla laa ti pa morš pridt! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živijo vsem skupaj.

Kako kaj napredujejo priprave? Že komaj čakam, da se malo usedem na konjička :kva2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo vsem skupaj.

Kako kaj napredujejo priprave? Že komaj čakam, da se malo usedem na konjička :kva2:.

se kar dogaja... s prijatelji smo podali vlogo za registracijo kluba potovalnih endur (logo).

Drugače pa že mešam medico za zalogo v baznem taboru. (prava enduro medica 15W50) :kva2:

Samo ta zima nevem če se bo sploh nehala :evilgrin: ( začnimo zbirat podpise za referendum da se zima ukine :BUA: )

Tu je link za več informacij http://enduroizlet.webs.com/ , ki pa še ni dokončan

post-22411-126812218404_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni skrivnost, kdaj naj bi se to dogajalo? Okvirni datum?

mislim da proti koncu aprila vse je odvisno od vremena -bom pa obvestil! LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo tole, čestitam na ustanovitvi kluba.

Na kako vožnjo se pa z veseljem pridružim.

Moramo se pa malo uskladit, da se nam ne bodo datumi prekrivali z Grand Enduro vožnjo, tko, da ko boste imeli znan datum čimprej objavite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ej glede zime mam eno idejo! Da ni potreben referendum, je najbolše da se dogovorimo, da zdej še en teden da ga serje, pol pa da nas par let pusti pri miru :D hahaha

AJA pa čestitke za lepo stran :D

Upam da bo donro obiskana!

Kar se tiče datuma, pa bi blo res fino čim prej zvedt, da se da zorganizirat čas! Sej to po moje bi moglo bit kr hmali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ej glede zime mam eno idejo! Da ni potreben referendum, je najbolše da se dogovorimo, da zdej še en teden da ga serje, pol pa da nas par let pusti pri miru :D hahaha

AJA pa čestitke za lepo stran :D

Upam da bo donro obiskana!

Kar se tiče datuma, pa bi blo res fino čim prej zvedt, da se da zorganizirat čas! Sej to po moje bi moglo bit kr hmali.

ja vreme -iz tvojih ust v božja ušesa ! mal me skrbi do kdaj bo sneg na 1000m.nm. po moje bi začel zadnji vikend v aprilu ali 1maj in nato lahko vsak vikend če to omogoča vreme in se prijavi vsaj 7 motorjev ,zaključek sezone pa bo polhanje motoristov -okoli1 okt. vnaslednjem moto.si bo še ata Gustinčič objavil eno reklamco torej jaz bom stvar pripravu ,vse pa je odvisno od prijav! :yea1: še to ,če ma kdo cestaka pa bi šel zraven lahko pri meni renta transalp600zelo vodljiv m.-40e vikend :D zdaj grem pa medico premešat :wacko: LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha pa glej da jo boš sam premešu biggrin.gif hahaha

Sam malo pa je treba provat da vidš če je še dobra. Da ni pokvarjena trance_43_wavetowel2.gif

Popravljeno . Popravil james007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUU, iz puščavskih sipin se selimo na notranjske terene! :D

Se absolutno udeležim :yea1:

Sem prepričan da je pravi notranjski divjačinski golaž boljši od vseh vrst tajinov :OK:

Moramo samo na polhe paziti da nam ne zamerijo in uničijo jesenskega polhovanja ha ha :lol:

Go basbas Go!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična ideja...

bas bas, imaš vso moralno in politično podporo...

jaz bom tudi šel z vami, če bo le sreča junaška kar se časa tiče.

Pozdravček vsem navdušenim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bil zraven, ampak bi bilo fino če bi blo po ali pred prvomajskimi prazniki...Ali boste obvestili na PS??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!