Skoči na vsebino

Nalepka, nalepke na motociklih


metalbike

Priporočene objave

No, mene pa zanima če obstaja kšna zadeva s katero bi lahko odstranu nalepke na motorju( tiste k niso čez prelakirane),pa da bi jih potem eventuelno lahko spet gor dal? A obstaja kšn sprej, kej tazga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dol dobit je najenostavnejši način - fen, lepilo pa odstraniš z WD40 ali HD400 od Kenta. Stara nalepka bo za v smeti, ker so zelo tanke in se vedno poškodujejo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje jo odstraniš s fenom, če si dovolj pazljiv jih lahko tudi ponovno nalepiš kam drugam sam original lepilo več ne bo držalo. Če pa so nalepke ful tanke ali pa si neroden pri odstranjevanju jo pa lahko vržeš v smeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Rad bi odstranil nalepko z motorja (na tanku mam neko brezvezno : warning ipd. ) ker zgleda prav grdo.

Zanima me predvsem s čim bi jo lahko varno (za tank) spravil dol. Sem poskusil pa se mi sam po koščkih lomi dol.

A obstaja kak način ? Verjetno se je že kdo kaj matral s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi jo segreti s fenom, pazi, da ne boš preveč grel, še posebaj, če boš uporabljal kako močno zadevo. Vzami si časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ličarji uporabljajo neke bruse iz gume ...

je cca fi 50mm in se montira na vrtalko ... je neka mehka guma in znjo zbrusiš nalepko dol. Ne poškodije ničesar .. preverjeno!

Zapelji se do kakega bolšega ličarja in povprašaj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moje izkušnje, ko sem jih jemal dol.

Vzel fen, malo segrel in brez problemov odstranil, potem pa še vse skupaj spoliral. Se sploh ne vidi, da bi bila kdaj gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzames fen segrejes, da gre nalepka dol, pocakas da se podlaga in lim ohladita, vzames eno radirko in zradiras dol lim, preverjeno............ :)

sej pomoje je to podobno kt tista guma na bormasini, sam se mal improvizacije je dodano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene pa zanima če obstaja kšna zadeva s katero bi lahko odstranu nalepke na motorju( tiste k niso čez prelakirane),pa da bi jih potem eventuelno lahko spet gor dal? A obstaja kšn sprej, kej tazga?

Šmirgl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

imel sem nalepko, čez katero je bila zalepljena prozorna folia, ko sem jo dal dol je na spodnji nalepki ostalo lepilo folije, kako naj odtranim to lepilo iz nalepke??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mal je treba spet oživet to temo... Uglavnem,kje bi se pr ns(al pa u tujini) da dobit kšne nalepke,ki imajo po možnosti z motociklizmom povezano humorno vsebino pa so namenjene za uporabo na motociklu.Namreč rabm za svojo ljubico,da ji spredn blatnik mal polepšam.Je opraskan od torbice,ki ob bremzanju pušča take nagravžne praske na blatniku,da se mi kr milo stori...Torbico sm zej začasno namontirov na naslonjalo zadnjega zica,tko da se vsaj ne drsa več,ampak je motorčk zej spredej kr nag...

Hvala lepa za odgovore

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepka gre dejansko najlažje dol če jo pogreješ z fenom ostanke lepila pa odstraniš z izopropil alkoholom dobi se v Chemu.Garantirano odstrani vse ostanke lepila in ne poškoduje laka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi lahko dobu nalepko za na tank za suzuki gs 500e. mam žr tri tedne naročeno pr ličarju pa je še zdej ni dobu.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi lahko dobu nalepko za na tank za suzuki gs 500e. mam žr tri tedne naročeno pr ličarju pa je še zdej ni dobu.

Hvala!

Probi na servisih(suzuki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je treba spet oživet to temo... Uglavnem,kje bi se pr ns(al pa u tujini) da dobit kšne nalepke,ki imajo po možnosti z motociklizmom povezano humorno vsebino pa so namenjene za uporabo na motociklu.Namreč rabm za svojo ljubico,da ji spredn blatnik mal polepšam.Je opraskan od torbice,ki ob bremzanju pušča take nagravžne praske na blatniku,da se mi kr milo stori...Torbico sm zej začasno namontirov na naslonjalo zadnjega zica,tko da se vsaj ne drsa več,ampak je motorčk zej spredej kr nag...

Hvala lepa za odgovore

Lp

Greš do prve firme v tvoji okolici, ki se bavi z reklamnimi napisi in podobnimi zadevami. Lepo jim razložiš svojo situacijo in jih prosiš, da ko bodo meli kaj prostora med tiskanjem reklamnih napisov, če lahko še tvojo nalepko zraven natisnejo ... (vsaj tako smo na podjetju, kjer sem prej delala, te stvari reševali za razne motoriste in tudi avtomobiliste) ... seveda ti bo to sigurno uspelo, če boš že imel motiv na disketi pripravlje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Bom kr tuki uprauše. če je kdo tuki gor ko se ukvarja z nalepkami. Potrebujm nalepke za gilero runner sm popdrajsu zej bom pa pobarvu pa dau take nalepke gor ko so original gor.. Najbrz se jih bol splaca delat ko pa da kupujem original ne?... al je to sm pr kawasakijih pa takih :whistle: ?... no če kdo koga tazga pozna nej mi na pm posle, da nebomo rpeveč smetil :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tudi mene zanima, kje bi bilo mogoce dobiti nalepke. Sam potrebujem za BMW F650 GS in se mi malo neumno zdi dati 40eur za 30cm potiskane folije (toliko je namrec original).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa ti misliš, da bo koštal, če ti jih gre nekdo delat samo zate po točno določenem designu? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!