Skoči na vsebino

Nalepka, nalepke na motociklih


metalbike

Priporočene objave

Kolk pa ti misliš, da bo koštal, če ti jih gre nekdo delat samo zate po točno določenem designu? :whistle:

Nisem mislu, da bi sel nekdo delat tocno zame. Zanimalo me je, ce se da dobit kake ponaredke nalepk (glede na to, da se razne rezervne dele da dobit me cudi, da se nekdo ne bi spomnil izdevat kopije nalepk...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mislu, da bi sel nekdo delat tocno zame. Zanimalo me je, ce se da dobit kake ponaredke nalepk (glede na to, da se razne rezervne dele da dobit me cudi, da se nekdo ne bi spomnil izdevat kopije nalepk...).

Glih zdaj boš pogruntal,da je brezveze našiht hodit saj bi lahko ponarejal denar.(kaj nevidiš,da ima gor zaščito) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa ti misliš, da bo koštal, če ti jih gre nekdo delat samo zate po točno določenem designu? :whistle:

in iz dovolj kvalitetnega materiala ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par postov nazaj, je nekdo objavu, da se da na ebayu dobit kakrsno koli nalepko (sem ze pred casom gledal in nalepke, ki bi bila nadomestek originalne nisem najdu). Zdaj ne vem, noben me ne bo preprical, da je tisti kos folije vreden 40 eur (ne da jih ne bi mel, samo zdi se mi neumno)...da gre za neko hudo kvaliteto tiste folije, pa tudi ne verjamem... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par postov nazaj, je nekdo objavu, da se da na ebayu dobit kakrsno koli nalepko (sem ze pred casom gledal in nalepke, ki bi bila nadomestek originalne nisem najdu). Zdaj ne vem, noben me ne bo preprical, da je tisti kos folije vreden 40 eur (ne da jih ne bi mel, samo zdi se mi neumno)...da gre za neko hudo kvaliteto tiste folije, pa tudi ne verjamem... .)

Če ti ni vredn, pač ne kupit ... in še okol govor, da ni vredn. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ni vredn, pač ne kupit ... in še okol govor, da ni vredn. :D

Nisem kupil. Vprasal sem, ce kdo morda ve za kako alternativo original nalepkam (ce ne bo druge variante, bom pac primoran kupiti original). Ne vem, zakaj je treba iz tega delat znanost... Je tak problem dat odgovor v smislu, tega ne bos dobil oz profitiral ne bos z neoriginalnimi ipd. Mislm, bob ob steno...pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!