Skoči na vsebino

nakup rabljene cagive


cagiva988

Priporočene objave

Kot prvo naj ti zaželim dobrodošlico v "svetu" motorizma!

Moj nasvet pa je: Ne zaleti se v nakup temveč si vzemi čas in "testiraj" čimveč motorjev. Pojdi od prodajalca do prodajalca in malce sprobaj zadeve.Sprobaj še z750, Fz6-n ter s, suzuki gsr600,honda cbf ter hornet, monsterja,mogoče triump street triple, Ponudba vzstopnih motociklov je ogromna. Prav vsaka večja firma ima svoje...

Dobr kup, pa če bo še kera dilema, kar napiš :yea1:

...se pridružujem nasvetu! Če si začetnik ti morda res svetujem izogibanje takšne in podobne "eksotike" v stilu Cagiv, Morinijev, Kitajčkovih Benelijev itd...

...in če malo "ponavijam":

ER-6F abs 2007 letnik, se mi je kot "ne ravno začetniku" v dobrih dveh letih in 32000 km odlično izkazal, vsakodnevno in na daljših potovanjih... seveda brez okvar in s smešno poceni servisi (30 - 40 €). Ima gotovo enega najboljših dvovaljnikov na trgu (vsaj tako pišejo)... IN od hiše je šel za dobrih 3000 €! ...SPLOH ne vem če kaj pridobiš z 2000 €:blink: dražjo in znatno zastarelejšo Cagivo...

In če ga primerjam z omenjeno Cagivo ali Monstrom se mu (vsaj za moj okus) po dizajnu niti približati ne moreta, da ne govorim o udobju (vetrna zaščita), ABS, nizka poraba goriva in res odličen dvovaljnik, sprobano živahnejši v nižjih in srednjih vrtljajih od zgoraj zapisane konkurence... Po mojem je to najboljši začetniški motor, a resnično nobeden od zgoraj naštetih NI SLAB, niti NEPRIMEREN za začetnika. O nakupu Cagive pa RESNO PREMISLI... je le "eksot":glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojstr, ne da se mi... iskat za še več za tvojo panko... če bi bil resnicoljuben potem bi ob svojem strastnem pluvanju navedel še kaj naslednjega:

a za futuro/caponord poleg mostičenja poznaš še kaj?

Ljubitelj motomakaronov, resni izdelovalci motorjev/avtomobilov kot so Honda, BMW, Toyota... vpokličejo serijo na kateri je napaka odkrita in jo ne skrivajo. Izjema je Yamaha, ki nikoli ni priznala napake na sklopki pri Dragstarjih. Pri Apriliji in podobnih špageti brencljnih je vpoklic brezvezen ker bi tovarne bankrotirale.

Glede tvojega zanimanja za moje poznavanje šravfanja špagetkov, ni pene ti bom pomagal ti sam vpraši kako se kaj popravi, prebrika, zamenja. Poznam tudi par dobrih mehanikov za Aprilije če te zanima oz če boš rabil. Vse to sem spoznal in se naučil v slabih pol leta seveda sem med tem časom "vozil" Aprilijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ugibanje.

Dejstvo je da je tko kot je simonsi napisal, majo kako zadevo, ki ni najbolša pa se je nit ne trudjo odpravit, recimo pri mojem motorju je to celinder zadnje zavore na napačnem mestu. Pa tud ko so naredil novi model niso nič drugače naredel :D

Ampak to je vse del "karakterja", ki ga kupiš z motorjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!