Skoči na vsebino

majhna tablica


misel80

Priporočene objave

pozdravljeni, a mogoče kdo ve, če se še dajo dobiti majne tablice za motorna kolesa namesto teh novih velikank :)??

post-26642-126650626232_thumb.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...15x15...so zamenjale 18x18cm...ske tablice in manjše niso več na voljo že nekaj časa za novo registrirana enosledna motorna vozila...:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal povpraš po vaših upravnih enotah in po krajih kjer opravljajo teh. preglede!!

Pri nas v Trebnjem (Pan-Jan) so jih do nedavnega imeli še dovolj ampak imati Novomeško tablico v Mb neagre whistle.gif

Pa na toti zverinici res neabi pasala !!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...15x15...so zamenjale 18x18cm...ske tablice in manjše niso več na voljo že nekaj časa za novo registrirana enosledna motorna vozila...:krneki:

sem slišal pa da se še vseeno dajo dobiti, zato sprašujem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nebi šla vaša novomeška.. kaj to ni možno? če ne se pripeljem dol :winkiss:

Seveda je možno. Čeprav si iz Maribora maš lahko gor NM ali pa kar hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nebi šla vaša novomeška.. kaj to ni možno? če ne se pripeljem dol winkiss.gif

Sem zdele poklical dol pa prav možakar da so male vrnili in dobiš le tavelko ravno tako mi je rekla na upravni enoti tak da SCORPIONova drži wallbash.gif

Pa tolaž se s tem,da imajo jodlarji še veliko večje !!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in če bodo naši ''modreci'' na vladi šli naprej svojo pot, bomo čez kakšno leto iskali male 18x18 cm... Zakaj, hudiča, se ne bi enkrat zgledovali po Švici. Imajo prav lične. A mopedom so pa naši butli lahko dali tako lepo dimenzijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdele poklical dol pa prav možakar da so male vrnili in dobiš le tavelko ravno tako mi je rekla na upravni enoti tak da SCORPIONova drži wallbash.gif

Pa tolaž se s tem,da imajo jodlarji še veliko večje !!!

LP

hahahah v glavnem se vidi da verjetno je velikost tablice določil nekdo, ki ni nikoli sedel na motor, kaj šele da bi kaj dal na estetiko..

k........ nimam besed, svaka jim čast!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in če bodo naši ''modreci'' na vladi šli naprej svojo pot, bomo čez kakšno leto iskali male 18x18 cm... Zakaj, hudiča, se ne bi enkrat zgledovali po Švici. Imajo prav lične. A mopedom so pa naši butli lahko dali tako lepo dimenzijo?

ja verjetno zato ker mopedi imajo končno 50km/h, predelani mopedi ;) 80km/h, naše stvarce pa se zavrtijo tudi čez 300km/h.. :)))

ma bomo že..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in če bodo naši ''modreci'' na vladi šli naprej svojo pot, bomo čez kakšno leto iskali male 18x18 cm... Zakaj, hudiča, se ne bi enkrat zgledovali po Švici. Imajo prav lične. A mopedom so pa naši butli lahko dali tako lepo dimenzijo?

ceneje in lažje je predpisati večje tablice kot v vsak policijski avto dat daljnogled :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej tudi, če je 18*18 jo policist ne vidi, če padeš mimo njega.

Tako, da je vseeno, če bi bile 15*10 kot jih imajo kolesa z motorjem.

Tudi na moj motor bi takšna majhna bolj pasala, sedaj pa imam probleme, ker če hočem obdržati prtljažnik bom moral montirati dodatno luč za osvetlitev tablice, ker jo moram zmontirati pod zdajšnjo zadnjo luč namesto nad lučjo kot je predvidel proizvajalec.

Itak naša vlada ni sposobna enega pametnega zakona, odredbe ali pravilnika sprejeti, ker so sami mrhovinarji, ki si znajo samo svoje žepke filati in pljuvati čez ostale. :wallbash:

Namesto, da se skoz kregajo kaj je kdo naredu narobe naj raje naredijo nekaj kar bo vsem v korist, aja to so že sanje. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina rešitev, tablica brez okvirjev privijačena, še kolikor toliko zadosti potrebo po manjši.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvati svoje tablice kar s škarjami zmanjšajo in skupaj zgnetajo... Ampak to ni rešitev, te potem vsak policaj jebe.

Čudno, da naši cepci ne dajo predpisa še za sprednje tablice (kot včasih -na blatnik)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvati svoje tablice kar s škarjami zmanjšajo in skupaj zgnetajo... Ampak to ni rešitev, te potem vsak policaj jebe.

Čudno, da naši cepci ne dajo predpisa še za sprednje tablice (kot včasih -na blatnik)..

na, sedaj si ga pa fsrau:wallbash: o prvi priliki jih dobimo, verjetno ko jih bojo spet večali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, a mogoče kdo ve, če se še dajo dobiti majne tablice za motorna kolesa namesto teh novih velikank smile.gif??

Puskusi poklicati na občino v Pesnico, tam so jih pred kratkim časom še imeli.

LP

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno zato ker mopedi imajo končno 50km/h, predelani mopedi ;) 80km/h, naše stvarce pa se zavrtijo tudi čez 300km/h.. :)))

ma bomo že..

Če se pa misliš po cesti preganjat do 300km/h potem ti pa z vsem srcem svetujem obisk dirkališča, na katerem ne boš potreboval tablice, in zato ne bo problemov z preveliko tablico.

Pa brez zamere ;):boobies::kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina rešitev, tablica brez okvirjev privijačena, še kolikor toliko zadosti potrebo po manjši.

lp

sam jo ne smeš luknjat!

tablce mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno je ne smeš preluknjati. Neuradno pa... saj večinoma jih imamo vsi pritrjene z vijaki ali kako drugače. Tem plastičnim okvirjem jaz ne zaupam kaj preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal nazaj gor originalni nosilec tablice, orig. smerokaze, še tisti grdi štrleči odsevnik sem pustil. Vse zaradi ljubega mira na cesti.

Če pa me zdaj gre policaj j**at zaradi tistih 2 malih netov, s katerimi je tablica pritrjena (z razlogom ker je prešnja bila ukradena), mi pa dvigne dekl. ker pol pa res več ne vem kaj je v naši državi normalno in kaj ne. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal nazaj gor originalni nosilec tablice, orig. smerokaze, še tisti grdi štrleči odsevnik sem pustil. Vse zaradi ljubega mira na cesti.

Če pa me zdaj gre policaj j**at zaradi tistih 2 malih netov, s katerimi je tablica pritrjena (z razlogom ker je prešnja bila ukradena), mi pa dvigne dekl. ker pol pa res več ne vem kaj je v naši državi normalno in kaj ne. :headbang:

Žal si naletel na butla, ki gre točno po predpisih. Oziroma, se je zapičil vate. Neti skozi tablico, vijaki skozi.. so bili in bojo. Če ne, pa naj naredijo normalne okvirje, jebemusunce, ne pa ta plastika frdamana. Kot da bi ponujal ''na, vzamite tablico''...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno je ne smeš preluknjati. Neuradno pa... saj večinoma jih imamo vsi pritrjene z vijaki ali kako drugače. Tem plastičnim okvirjem jaz ne zaupam kaj preveč.

Uradno jo je celo priporočeno preluknjat in privijačit, je bilo že 100x napisano in predebatirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!