Skoči na vsebino

SNEG SE TOPI


3xATA

Priporočene objave

A ste ze kej nestrpni,jaz z lahkoto do sredine februarja zdržim pol pa začnem hodit v garažo motor odkrivat pa ga gledat,pa se mi :naughty:sam smeje k vidim kako se snek lepo topi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste ze kej nestrpni,jaz z lahkoto do sredine februarja zdržim pol pa začnem hodit v garažo motor odkrivat pa ga gledat,pa se mi :naughty:sam smeje k vidim kako se snek lepo topi!!!

Grrrr... jst pa lohk tokrat sam cakam, da mi posljejo dele. Pizdarija, ta teden je blo super vreme!!! Sovrazim, ko mi bajk umre!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še dolgo sebo( topilo) !!! Najprej na IMOT potem v Švico (Genova) na salon avtomobilov, pa počasi registrirat najprej obe Hondi 50 ccm,potem prideta navrsto šele oba motorja !!!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg je trenutno kar veliko ovira, sploh v naših koncih, ki ga zmeraj dobimo, še z vsem davkom vred :). Vendar tudi ko se bo že kazalo, da izginja, bo še nekaj časa minilo preden se vso kamenjad spravi z ceste. V cenčnih legah bo verjetno še kar vlažna cesta. Tako da mislim, za prave uživanske dni bo potrebno počakati, vendar že prav komaj čakam, da se losamo snega... Do takrat pa pridno trenirajte, da boste pripravljeni na novo sezono ;).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg je trenutno kar veliko ovira, sploh v naših koncih, ki ga zmeraj dobimo, še z vsem davkom vred :). Vendar tudi ko se bo že kazalo, da izginja, bo še nekaj časa minilo preden se vso kamenjad spravi z ceste. V cenčnih legah bo verjetno še kar vlažna cesta. Tako da mislim, za prave uživanske dni bo potrebno počakati, vendar že prav komaj čakam, da se losamo snega... Do takrat pa pridno trenirajte, da boste pripravljeni na novo sezono ;).

lp

baje se vam obeta ta vikend še ena merica snega ... nč vam nisem fouš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos tja do srede aprila ne bo imelo prevelikega smisla iskati neke bajne užitke v motoriranju po cesti.

Ko bo prvo sonce se bodo pa tudi gospodje miličniki privlekli na svoja priljubljena mesta za martinčkanje in izvajali razno razne "prometno-varnostne" akcije.

Do takrat pa bomo enmal dnarja privarčevali za tapravo sezono in šli rajš še kdaj smučat pa kazga več spil, de čas mine.

Pol pa na polno zalaufamo tja do decembra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUUUUHHHHUUUUUHHHHHHUUUUUUU!!!!!!!!! Upam, da bo res zdaj prišel kak konkreten dež, da spere to svinjarijo imenovano sneg, pa še kaj šodra dol s ceste!!!! :kva2: Potem pa lepo naj pride SONČEEEEK, zaverglamo makine in sezona je tu!!!!! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je blo mišljeno Geneva.

Najbrž. Me je samo skrbelo, da se ne bo mož po nepotrebnem izgubil, bi ga bilo škoda.

Sicer pa moram priznati, da še nisem povsem histeričen zaradi snega. Imam vsaj čas, da v miru porihtam moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se smeji ... ker sneg se že topi :naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jaz vedu, da je sneg brez veze odmetavat, kajti tisti ki ga je dal, ga bo sedaj vzel :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjee pri nam danes sneg skoraj popolno izginil trance_25_naughty.gif.... samo na žalost je moja na špricanju do konc aprila...tak da v mojem kraju je še lahko malo snega da bomo delali snežne vragolije ...v vaših krajih pa vam želim sonce pa temp. asfalta že +20 C da ne boste samo gledali lubce na 2 kolesih trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Topi se, topi. Dosti ga je bilo za to zimo. Če že misli snežit, pa naj nad 1000 metri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem se 28.02., že prvič peljal v Pororož.

In ker se tako lepo topi, ostaja upanje, da bo tako tudi letos...SREČA nikoli ne počiva trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni nazaj mi je prekipelo! Motor sem odkril, odklopil polnilec in zalaufu. Tok časa je minilo odkar sem nazadnje zalaufu, da sem že pozabil kako prelesten zvok spušča. Naredil sem nekaj kilometrov, ko pa sem pred seboj zagledal policijo, sem se raje obrnil in odpeljal domov. V pondelk registriram motor. Vreme pa ma da je vedno bolše in bolše! Sol je spral dež, peska je na žalost še vedno preveč! Se vidimo na cesti! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...KAKORKOLI ŽE začelo se je... pomlad prihaja v deželo... Naš klub že začenja z vsemi pripravami za "blagoslov v Šmartnem ob Paki"... po motosvetovem koledarju smo PRVI - 28.3. in ker nas ma (vsaj do sedaj) Bog rad računam na lep dan in že vsaj ene 14 dni ugodne "predsezone"..:rolleyes:.

In ker mi "ustvarjalna žilica" ni dala čez zimo miru, sem svoji Yamahi podaril krepko STILSKO preobrazbo... in ker so mi všeč bolj "čoperske obline":blink: sem jo "spital" za dodatnih dobrih 10 kil! :kva1: Ko bo zadeva čist končana, objavim s slikicami v XJR temi...:OK:

Aja in pri nas se že "zeleno" izpod snega kaže, tako da počasi gre za res...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja in pri nas se že "zeleno" izpod snega kaže, tako da počasi gre za res...:yea1:

potem se bo pa treba na en regratov moto piknik dobit - sam odločt se je treba če lahko za vse damo gor ocvirke pa kolk vroč je lohk krompir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!