Skoči na vsebino

SNEG SE TOPI


3xATA

Priporočene objave

Sem jaz vedu, da je sneg brez veze odmetavat, kajti tisti ki ga je dal, ga bo sedaj vzel :rolleyes: :naughty:

nč ni brezveze :evilgrin:

fitnes na svežem zraku je boljši in cenejši kot v prepotenih telovadnicah. :yea2:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni brezveze :evilgrin:

fitnes na svežem zraku je boljši in cenejši kot v prepotenih telovadnicah. :yea2:

te bom z veseljem častil fitnes nekih 50 m2 kidanja od garaže do ceste ko ga bo 30cm zapadlo.... da se bom suh in spočit odpeljal... evo nagrada vnaprej za vzpodbudo... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se ne topi :evilgrin: , ovo belo govno opet pada :devil::BUA::SS.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni brezveze :evilgrin:

fitnes na svežem zraku je boljši in cenejši kot v prepotenih telovadnicah. :yea2:

Nič se ne topi :evilgrin: , ovo belo govno opet pada :devil::BUA::SS.

LP Robert

soncy - jutr ob 9h ma de je skidan..de lohk štartam... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas ga že cel popoldan po malem nasipa... Če bo celo noč tako, bo jeba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enmu se je spet scufalo tko kot unmu tam gor... od enega sneg , od drugega minusi... :OK: heroj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAaaaaaaaa jaz pa sem naredo prvi kilometer :kva2: , zdaj dokler so ubogi verniki še v cerkvi da me nebodo obsojali :devil:

pomoje pri nas več nebo snega :010 , ga pa je še nekaj za raztopit se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste ze kej nestrpni,jaz z lahkoto do sredine februarja zdržim pol pa začnem hodit v garažo motor odkrivat pa ga gledat,pa se mi :naughty:sam smeje k vidim kako se snek lepo topi!!!

ker je ravno naslov, me zelo moti, ker sneg se ne TOPI ampak TALI. :whistle:

ker si 2x ata, je mogoče dobr da veš. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je ravno naslov, me zelo moti, ker sneg se ne TOPI ampak TALI. :whistle:

ker si 2x ata, je mogoče dobr da veš. :yes:

hvala na opozorilu oziroma popravku :yea1:!! a to da sem napisal sneg s K-jem v besedilu pa nisi vidla!! A veš da bi naj rajrajši napisal da se TAPI SNEJG pa si nej razlaga vsak po svoje!!:D

Popravljeno . Popravil 2kratATA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...HE HE HE... vi samo nekaj pametujete, jaz sem pa danes naredil 50 km..:rolleyes:. tako za pokušino... malo pa Šaleški, malo po Savinjski dolini... in lušti so potešeni... Sam moped sem pa pol fajn spucat mogu... a se je splačal!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sneg gre počasi v franže, kaj pa stopinje celzija? Koliko jih rabite, da se spravite na motor? Meni osebno začne prijati od 10 stopinj navzgor. Tudi jaz že hodim šlatat svojo mašinco, ker sem jo nabavil šele lani konec septembra, si nisem še uspel privezati duše kot je treba, čeravno sem nazadnje še kolovratil 1. decembra.

Kruto je to čakanje, malo pomagajo ti forumski čveki, da si potem človek malo z domišljijo pomaga. Kdaj ste se pa sicer v preteklih letih kaj spravljali na mopet, tako malo bolj zares - je bilo to že v prvih dneh marca? Ker do takrat bom mogoče še vzdržal, potem pa bom začel postajati že malo nerazsoden, nepredvidljiv, he,he...

Popravljeno . Popravil tonikoce
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sneg gre počasi v franže, kaj pa stopinje celzija? Koliko jih rabite, da se spravite na motor? Meni osebno začne prijati od 10 stopinj navzgor. Tudi jaz že hodim šlatat svojo mašinco, ker sem jo nabavil šele lani konec septembra, si nisem še uspel privezati duše kot je treba, čeravno sem nazadnje še kolovratil 1. decembra.

Kruto je to čakanje, malo pomagajo ti forumski čveki, da si potem človek malo z domišljijo pomaga. Kdaj ste se pa sicer v preteklih letih kaj spravljali na mopet, tako malo bolj zares - je bilo to že v prvih dneh marca? Ker do takrat bom mogoče še vzdržal, potem pa bom začel postajati že malo nerazsoden, nepredvidljiv, he,he...

Ja js sem recimo lansko leto že en vikend prej skočil čez hrid v šmartno na kafe!! ja počas moraš kar zalaufat pa počas kilometre nabirat da boš natreneran k bo mel asfalt 40stopinj:naughty: kamnčki so pa za :pos:pa za :SS

sam se bo pa stalil SNEG TA TEDN:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sneg gre počasi v franže, kaj pa stopinje celzija? Koliko jih rabite, da se spravite na motor? Meni osebno začne prijati od 10 stopinj navzgor. Tudi jaz že hodim šlatat svojo mašinco, ker sem jo nabavil šele lani konec septembra, si nisem še uspel privezati duše kot je treba, čeravno sem nazadnje še kolovratil 1. decembra.

Kruto je to čakanje, malo pomagajo ti forumski čveki, da si potem človek malo z domišljijo pomaga. Kdaj ste se pa sicer v preteklih letih kaj spravljali na mopet, tako malo bolj zares - je bilo to že v prvih dneh marca? Ker do takrat bom mogoče še vzdržal, potem pa bom začel postajati že malo nerazsoden, nepredvidljiv, he,he...

Vse kar je okol 10 stopinj je dobro. Včeraj sem se peljal po avtocesti 140kmh(10kmh +-) in me ni zeblo popolnoma nič. Vožnja je že čisto uredu, pač bolj previdno čez ovinke in gre. Največji problem predstavlja umazanija. Po 30km vožnji je motor čist usran in ga je zaradi soli treba sprat z vodo ko se ohladi. Če si vztrajal do 1.decembra, potem mislim da boš brez problema peljal svojo mašinco mal na zrak. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi včeraj svojega RK peljal malo na sprehod do tehničnega na registracijo in nazaj.

Je še pa veliko svinjarije na cesti (voda, pesek, sneg, ...), še kak teden pa bo bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!