Skoči na vsebino

SNEG SE TOPI


3xATA

Priporočene objave

Jutri že prava spomladanska temperatura.

Vabi na vožnjo "po jajcih"in obujajnje prijetnih občutkov na motorju,he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je 10 stopinj neka meja, nad katero se spravim na motor... Ko si enkrat gor, pa tako ni panike. Optimistično upam na konec tedna. Da bo neka primerna temperatura za sprehod konjiča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg res počasi gre, ampak to res počasi. Joooj kako grozne so ceste, se vsak dan peljem na faks v ljubljano z avtom in čedalje bolj opazujem posledice zime. Same luknje :blink:, CEstne službe se vozijo na okoli z njihovimi tovornački, vsake toliko vržejo lopato slabo zmešanega asfgalta, toliko da prekrijejo, prav grozno je za pogledat.

V ulici je celo z plugom skoraj pol ceste s seboj odpeljal in da se znajdeš v takšni situaciji, ko se moreš v sili odmaknit na rob ceste in potem pred sabo zagledaš samo zdrobljen asfalt, sej res nevem kaj naj si mislim.

Vem da so to že vrstoletni problemi, vendar šele zdaj opažam, ko po cestah delam nekoliko več kkm na leto.

PA SREČNO vseh, še kako jo bomo potrebovali tako ali drugače... :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jedva jedva sem se vzdržal prve letošnje fure. ker se sneg topi počasi je cesta še mokra in usrana, pa se mi ni svinjalo motorja. ampak vsak čas. . . se bosrce smejalo ko bo pamet zaklenjena v klet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, led je prebit! Včeraj (četrtek) je bilo fino toplo tu pri nas v Novem mestu, pa sem prvih letošnjih 50 km odfural. Cesta je res usrana, pa kamenčki kot pravite, in ostalo, ma za gušte potešit je bilo čisto OK. Sem opazil kar nekaj motoristov na cesti, zgleda da nas je zvabilo ven kot martinčke na sonce.

Ja, življenje z motorjem je fino, ni kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuuuu aaaaaaaaaa eeeeeeeeee oooooooooo, nebo je brez oblačka, mi gremo, mi gremo :)

Se opravičujem, ampak malo se mi meša, ker že nestrpno čakam , da se živo srebro povzpne nad 12, da se cesto posušijo in da pritisnem na gumbek :). Danes bodo KONČNO moji prvi kilometri letos, ki jih že nestrpno čakam pa mislim, da nisem edini.

Srečno vožnjo vsem, ki se danes podate na cesto. Pa previdno seveda!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes še boljšo polovico naložil, pa sva 100 km odpeljala, tako lepo sonce je bilo, da je na trenutke že kar pripekalo not v čelado. Dež ponoči je cesto za silo spral, tako da tudi usrano ni bilo pretirano. Treba se je vozit malo naokrog, itak vsi preveč delamo, pa preveč pridni smo, pa ne vem še kaj...

Srečno novo motoristično leto vsem skupaj želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zdaj se topi, čez en teden pri plus 20 stC pa tista : "ej a gremo gor mal pogledat če je še kaj snega ???":naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zdaj se topi, čez en teden pri plus 20 stC pa tista : "ej a gremo gor mal pogledat če je še kaj snega ???":naughty:

:lol1: :lol1: :lol1: ...pa še res je... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: ...pa še res je... :D

a ti je že vroče, kajne ???!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti je že vroče, kajne ???!!!! :whistle:

:grrr danes zvečer, ko sem iz dela domou fural je blo 5-7C , jst pa v kavbojkah, sicer z windstopper zaščitami na kolenih, pa vseeno...ampak ni problema...razen ko domou pridem, in me tišči na wc...takrat je problem... (ker ko hlače odpnem ga je najprej potrebno najdet... :yea1:) Bo pa še prekmalu vroče, kot praviš, ko bomo na GG lezli :):010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas ni kaj dost strastnih smučarjev tu a ne :doze:

Ma da ga še metre namede čez vse vrhove in doline, da se bom lahka spet z bordom v lokal zapelu :beer1:

Rugi!!! :nono::fight2::bum::baa::fight1::ninja::chase::klicaj: :klicaj: :klicaj::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj sploh nisem vedel kaj se dogaja. Celo dva dni smo bili brez snega, a kaj zdaj spet vse belo. Sm že mislil it na tanjšo bundo, pa je bilo potrebno puholko vn potegnit.

Nimamo kaj, narava dela svoje, bo pa potem še toliko bolj z užitkom it na cesto :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!