Skoči na vsebino

SNEG SE TOPI


3xATA

Priporočene objave

Ja v Mariboru ga spet na polno meče... trance_39_thumbdown.giftrance_13_cry.gif

Saj je zima. mar ne?? trance_25_naughty.gif Men pa še nič ne vleče na dve koli.....če se da pa tak lepo polagat iz Belvija v dolinowhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je zima. mar ne?? trance_25_naughty.gif Men pa še nič ne vleče na dve koli.....če se da pa tak lepo polagat iz Belvija v dolinowhistle.gif

Stari, pa saj na strminah me ne moti, če imate snega ogromno, da še lahko smučate. Jaz pa sem letos že parkrat okusil 2 koli, zato pa me vleče tak da je JOOOOOJ!!!!! Pa bo zgleda še trajalo... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, pa saj na strminah me ne moti, če imate snega ogromno, da še lahko smučate. Jaz pa sem letos že parkrat okusil 2 koli, zato pa me vleče tak da je JOOOOOJ!!!!! Pa bo zgleda še trajalo... huh.gif

Jaz imam drug problem....morm moped na tehničnega spravit, pa reg. podaljšat.....pa me nič ne vleče, glede na stanje in pa temperature....samo bom moral en dan do 29.3. izbrat, hočeš-nočeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam drug problem....morm moped na tehničnega spravit, pa reg. podaljšat.....pa me nič ne vleče, glede na stanje in pa temperature....samo bom moral en dan do 29.3. izbrat, hočeš-nočeš...

Ja pa saj do takrat pa bi ceste že skoraj MORALE biti pripravljene za vožnjo!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da bodo pipravljene MORAJO...tu ni dvomov...whistle.gif zdaj gledal vremensko napoved in videl da sam še jutri potem pa bo sneg hitro pobralo saj v naših krajih napoveduje vedno nad 6,7 C... mogoče pa je prav da je tako vreme letos, saj ko bo se pokazalo lepo vreme vsaj nad 10C bo tolko slajše da bomo postavili lepotice na dveh kolah ven pa zajahal..trance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gif pa do 5.4 mora bit že 20 c da gremo na žegnaje v novo štifto trance_43_wavetowel2.gif

Popravljeno . Popravil david46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pri nas merjeno 53cm snežne odeje in še pada....

post-14902-126822993773_thumb.jpg

post-14902-126823001039_thumb.jpg

post-14902-126823002766_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žurnal24:

"Proti koncu tedna si lahko obetamo bolj jasno vreme in toplejše dneve, čeprav bodo jutra še vedno hladna, saj se bodo temperature spustile pod ledišče. V petek se bo začelo jasniti, v soboto pa bo naše kraje prešla manjša fronta, ki bo s seboj prinesla tudi manjše padavine. Prihodnji teden nas bodo pričakale podobne razmere s hladnimi jutri, čez dan pa bodo temperature vse višje."

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da bodo pipravljene MORAJO...tu ni dvomov...whistle.gif zdaj gledal vremensko napoved in videl da sam še jutri potem pa bo sneg hitro pobralo saj v naših krajih napoveduje vedno nad 6,7 C... mogoče pa je prav da je tako vreme letos, saj ko bo se pokazalo lepo vreme vsaj nad 10C bo tolko slajše da bomo postavili lepotice na dveh kolah ven pa zajahal..trance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gif pa do 5.4 mora bit že 20 c da gremo na žegnaje v novo štifto trance_43_wavetowel2.gif

če verjameš , ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta mraz je dober samo za eno stvar ... poleti bo manj mrčesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joojj no že 65cm in še pada, pa jebemtiš, ga bom šel z fenom topit če treba! :D

naj vas ne zamete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam drug problem....morm moped na tehničnega spravit, pa reg. podaljšat.....pa me nič ne vleče, glede na stanje in pa temperature....samo bom moral en dan do 29.3. izbrat, hočeš-nočeš...

29. je mila majka,jaz imam do 15.,zunaj pa 30 centov belega sranja :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme kaže na izboljšanje, malo sončka bo posijalo, upam, da toliko da pospravi to belo stvar :D

Aja druga slika je pa kakšno vreme bi bil marsi kdo vesel :).

post-14902-126825679773_thumb.jpg

post-14902-126825682273_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 19.3. registracijo... Bo že. Bentiš, že dva dni imam kar skupaj ketne na avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. - SNEG se topi!!!!!biggrin.giftrance_40_thumbup.gif

P.S. (pomladni sneg :? )

ej .. pa res.. vse se topi, tali in cedi :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. (pomladni sneg :? )

ej .. pa res.. vse se topi, tali in cedi :010

To sicer drži, ampak imamo pa zaradi te bele svinjarije, ki jo je včeraj nametalo najmanj 10 kil novega peska na enem metru cestišča... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da se bo dalo čez vikend malo pelattrance_25_naughty.gif .

Na šoder ( Demon ) pa bo treba mirkat, zaradi parih centimetrov snega, so ga raztresli na toneheadbang.gif .

Matr bi se prilegela enacoffee.gif v Karlobagu. Srečno borci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta mraz je dober samo za eno stvar ... poleti bo manj mrčesa...

:grim Komot potrpim še teden dni, samo da tej nori tigri (beri: komarji) pocrkajo!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da se bo dalo čez vikend malo pelattrance_25_naughty.gif .

Na šoder ( Demon ) pa bo treba mirkat, zaradi parih centimetrov snega, so ga raztresli na toneheadbang.gif .

Matr bi se prilegela enacoffee.gif v Karlobagu. Srečno borci!

Ja v MB bo treba na šoder fejst merkat, dokler nebo kak konkreten dež malo opral ceste, ker cestari tako nebodo nič spucali :rolleyes: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!