Skoči na vsebino

SNEG SE TOPI


3xATA

Priporočene objave

Ja v MB bo treba na šoder fejst merkat, dokler nebo kak konkreten dež malo opral ceste, ker cestari tako nebodo nič spucali :rolleyes: ...

se čisto strinjam s tabo, ne da se jim metle v roke primit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v MB bo treba na šoder fejst merkat, dokler nebo kak konkreten dež malo opral ceste, ker cestari tako nebodo nič spucali :rolleyes: ...

ej caki caki, zadnjic sem zjutral taval po MB (ko je glih snezilo) pa niso niti pluzili se, kaj sele karkoli drugega (na dvopasovnici mimo "dzamijie" 20 cm belega na cesti).

kaj potem posipavajo, ko se je sneg ze stopil? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej caki caki, zadnjic sem zjutral taval po MB (ko je glih snezilo) pa niso niti pluzili se, kaj sele karkoli drugega (na dvopasovnici mimo "dzamijie" 20 cm belega na cesti).

kaj potem posipavajo, ko se je sneg ze stopil? :blink:

Na Koroškem je že bilo tako, za MB ne vem. Ko je nehalo snežiti, so pa šli z vso mehanizacijo ven in nasuli peska in soli na debelo. Tri dni sem se vozil z verigami po cesti. Dobro, onimi plastičnimi, ki so tudi za po asfaltu... Bolj zaradi parkingov -30 cm snega (parkiraš že, ven pa ne prideš zlepa). Zaloge peska in soli je treba porabiti, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej caki caki, zadnjic sem zjutral taval po MB (ko je glih snezilo) pa niso niti pluzili se, kaj sele karkoli drugega (na dvopasovnici mimo "dzamijie" 20 cm belega na cesti).

kaj potem posipavajo, ko se je sneg ze stopil? :blink:

Točno tako kot si napisal. Zdaj pri zadnjem sneženju, nisem opazil niti enega ki bi plužil, na cesti ogromno zvoženega snega... Potem, ko pa je bilo že prepozno, ker se je seveda cel Maribor pizdil po radiju in kaj vem kje vse, potem pa so šli posipavat ko cepci, da se je začelo topiti... V glavnem, groza. Zdaj ko se je pa sneg stopil, pa imamo namesto asvaltiranih cest, makadam... Potem pa še to, se spomnim lani, v sredini AVGUSTA sem zasledil par teh avtomobilčkov, ki pometajo ceste ob robnikih. HALOOOOOO, do sredine Avgusta je tako ali tako že zdaaaaaaaaaaavnaj dež spral svinjarijo s cestišča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem pometal tisti del dvorišča, ki se stika s cesto, tako vse skupaj kakšen meter v širino in enih 12 v dolžino. Peska, majku mu....za pol šajtrge :wallbash::wallbash: . Pa saj so nori. Men se zdi, da preveč posipajo..in soli in peska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Koroškem je že bilo tako, za MB ne vem. Ko je nehalo snežiti, so pa šli z vso mehanizacijo ven in nasuli peska in soli na debelo. Tri dni sem se vozil z verigami po cesti. Dobro, onimi plastičnimi, ki so tudi za po asfaltu... Bolj zaradi parkingov -30 cm snega (parkiraš že, ven pa ne prideš zlepa). Zaloge peska in soli je treba porabiti, a ne?

prednost hydropnevmatike, ne rabis verig za parkirati. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdejle pa bo B)-konc tele zime. Kaj pravte? Sam jst fighterja še vseeno nimam namena na cesto spustit, dokler se tale sol ne spere pa se mal pesek počist. Itak ga moram še mal poservisirat. Zato pa Jawa pridno lavfa že kar neki časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!