Skoči na vsebino

ready-2-race


rosse20

Priporočene objave

Opazila sem, da imajo pri njih možnost predelave sedeža.

Sem 2 sedeža tudi nesla tja, da mi jih predelajo, vendar je že kakšen mesec od predaje, vendar še niti gela niso dobili.

Zdaj razmišljam, da bi se v sredo, ko grem v Koper, oglasila pri njih in dvignila sedeža, kajti zunaj je že toplo in motoristi že "ropotajo".

A je že dal kdo predelat sedež k njim? Izkušnje? Kvaliteta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pri se njih zanimal za ščitnik za motor in smo se zelo na hitro zmenili, dobil popust in še praktično domov so mi ga osebno dostavili, ker je ravno imel pot proti meni (torej sem prišparal še poštnino). Plačal na roko "na terenu" in čez par dni sem po pošti dobil račun. Zelo dobre izkušnje z moje strani, torej. Se da se normalno zmenit.

Glede tvojega sedeža probaj prej poklicat in vprašaj, kaj in kako, ker se mi zdijo ok ljudje. Še vedno greš lahko potem v sredo še mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poslala mail in dobila hitri odgovor.

Sva se zmenila, da pridem po sedež in ga dam konec sezone še enkrat k njim, ker zdaj je problem z gelom. Je pa rekel, da ne bi rad, da bi se nekaj na hitro in na pol naredilo, da potem ne bi bilo vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam z njimi tudi dobro izkušnjo. Naročil sem centralno stojalo in v cca. desetih dneh, kakor je bilo dogovorjeno sem ga prevzem pri njih in to bolj ugodno kot bilo kje drugje (ebay, Lojzi...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Jaz imam z njimi tudi dobro izkušnjo. Naročil sem centralno stojalo in v cca. desetih dneh, kakor je bilo dogovorjeno sem ga prevzem pri njih in to bolj ugodno kot bilo kje drugje (ebay, Lojzi...).

<b>OBVESTILO

<br style="color: rgb(220, 20, 60); ">Trgovina Ready-2-Race bo po novem stacionirana v Žireh. Vsi, ki že poznate in tudi tisti, ki še ne poznate naše trgovine ste prav lepo vabljeni na otvoritev, ki bo 5.2.2011.Ob otvoritvi bo 10 % popust na vse naše izdelke.V letu 2011 vam bomo ponudili veliko novosti. Nekaj iz med nijh:- oblačila in oprema FOX- olja in maziva REPSOL- najnovejša kolekcija opreme SW-MOTECH</b>

NOVA OZ. PRENOVLJENA SPLETNA STRAN:

http://www.ready-2-race.com/trance_40_thumbup.gif FANTJE SE BODO TRUDILI BITI PROFESIJONALNI IN AŽURNI.

VABLJENI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<b>OBVESTILO

<br style="color: rgb(220, 20, 60); ">Trgovina Ready-2-Race bo po novem stacionirana v Žireh. Vsi, ki že poznate in tudi tisti, ki še ne poznate naše trgovine ste prav lepo vabljeni na otvoritev, ki bo 5.2.2011.Ob otvoritvi bo 10 % popust na vse naše izdelke.V letu 2011 vam bomo ponudili veliko novosti. Nekaj iz med nijh:- oblačila in oprema FOX- olja in maziva REPSOL- najnovejša kolekcija opreme SW-MOTECH</b>

NOVA OZ. PRENOVLJENA SPLETNA STRAN:

http://www.ready-2-race.com/trance_40_thumbup.gif FANTJE SE BODO TRUDILI BITI PROFESIJONALNI IN AŽURNI.

VABLJENI!

post-22054-0-12036000-1296589861_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovina se nahaja v strogem centru Žirov. Poskrbljeno bo tako za ljubitelje OFF roada, kot tudi ON road programa.

Link:http://maps.google.s...F-8&sa=N&tab=wl

Se vidimo v Soboto trance_25_naughty.gif

Otvoritev uspela.

Hvala vsem za obisk.

Ostali vljudno vabljeni.

Link kjer si lahko pogledate slike iz otvoritve: http://www.facebook.com/album.php?aid=283394&id=185717619599

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!