Skoči na vsebino

NAŠITKI za na jakno


tomato

Priporočene objave

Nekako nam je le uspelo ustanovit moto klub.Zanima me,če kdo pozna koga ki to dela in če je bil zadovoljen (razmerje delo-plačilo)z izdelkom? Kolikšna je minim. količina naročila in v kakšnem času je to prejel. V naprej se zahvaljujem vsem ki mi boste odgovorili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako nam je le uspelo ustanovit moto klub.Zanima me,če kdo pozna koga ki to dela in če je bil zadovoljen (razmerje delo-plačilo)z izdelkom? Kolikšna je minim. količina naročila in v kakšnem času je to prejel. V naprej se zahvaljujem vsem ki mi boste odgovorili.

Dobro in za razumno cno ti lahko našitke naredijo pri Vini d.o.o. Mokronog.

Stanejo pa med cca. 1 in 3 € na kos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej klasičen prijazen in prijateljski nizek udarec začetnikom na forumu: uporabi iskalnik! :)

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=8613

moj glas pa gre njim:

Vezenje GS STICKEREI d.o.o.

Telefon: 041 962 420

Splet www.vezenjegs.si

sedaj imajo akcijo, ob naročilu našitkov podarijo izdelavo programa, ki sicer stane tam nekje 100eur.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanime me, kje v Slo. ali Avstriji bi lahko dobil našitke različnih znamk motociklov, bolj specifično Yamaha.

Nekoč mi jih je nekaj zrihtal kolega iz Nemčije, ampak sedaj žal več ne more.

Iskal sem podobno temo, ampak nisem našel, zato sem tudi odprl novo.

hvala za pomoč

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našitke, nalepke, značke itd. vseh firm dobiš na vsakem malo večjem moto sejmu. na imotu v munchnu jih je bilo na tone, sem pa 100% da jih dobiš tudi na netu - ebay in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanime me, kje v Slo. ali Avstriji bi lahko dobil našitke različnih znamk motociklov, bolj specifično Yamaha.

Nekoč mi jih je nekaj zrihtal kolega iz Nemčije, ampak sedaj žal več ne more.

Iskal sem podobno temo, ampak nisem našel, zato sem tudi odprl novo.

hvala za pomoč

Kakšne našitke si točno mislil napis yamaha ali kaj,ker jast živim na meji z italijo in lahko pogledam kaj imajo če hočeš. :D LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanime me, kje v Slo. ali Avstriji bi lahko dobil našitke različnih znamk motociklov, bolj specifično Yamaha.

Nekoč mi jih je nekaj zrihtal kolega iz Nemčije, ampak sedaj žal več ne more.

Iskal sem podobno temo, ampak nisem našel, zato sem tudi odprl novo.

hvala za pomoč

http://shop.ebay.co.uk/nathanshang/m.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A1%257C39%253A1%257C72%253A2471&_ipg=25&_trksid=p3911.c0.m14&_pgn=3

tale prodajalec na ebayu je prodajal čisto vsak našitek kar se spomniš, mislim da jih je imel par sto različnih. Napiši mu mail da ti pošlje kaj vse ima.

LP

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo napis Yamaha z majhnim logojem ali brez.

Na eBayu sem že gledal, ampak za tako poceni in majhno stvar bi bilo bolj praktično, če bi se dalo dobit kje v slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo napis Yamaha z majhnim logojem ali brez.

Na eBayu sem že gledal, ampak za tako poceni in majhno stvar bi bilo bolj praktično, če bi se dalo dobit kje v slo.

Ne vem če bi bilo bolj praktično dobiti v slo. Na ebayu samo malo poklikaš in že dobiš po pošti čez par dni. Bolj simpl in praktično že ne mora biti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!