Skoči na vsebino

Katero ogrodje je boljše za začetnika?


diablo666

Priporočene objave

Kter rušt je za enga začetnika boljši?

Iz cevi al deltabox gre pa se za priblizno motor ranga 70 konjev naprej tipa športnih potovalnikov.

Ma me zanima če je kje kaksna razlika ob morebitnih napakah ki jih dopusca ogrodje itd itd itd..... :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kter rušt je za enga začetnika boljši?

Iz cevi al deltabox gre pa se za priblizno motor ranga 70 konjev naprej tipa športnih potovalnikov.

Ma me zanima če je kje kaksna razlika ob morebitnih napakah ki jih dopusca ogrodje  itd itd itd..... :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Pubec nea funflaj kaj točno te zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne, da diablo666 razmislja o nakupu motorja... :D  :wink:

... in to v naslednjem vrstnem redu ... najprej ogrodje ... potem sedež ... pa kolesa ... drugo leto agregat ... pa luči ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... z vrezanimi navoji na koncih ... ni treba variti ... lahko kar z T komadi in drugimi spojkami skupaj zašraufaš ... pa še problem rezervoarja za gorivo rešiš na ta način ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kter rušt je za enga začetnika boljši?

Iz cevi al deltabox gre pa se za priblizno motor ranga 70 konjev naprej tipa športnih potovalnikov.

Ma me zanima če je kje kaksna razlika ob morebitnih napakah ki jih dopusca ogrodje  itd itd itd..... :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Jaz bi na tvojem mestu vzel kar kanalizacijske, sej veš če se boš kdaj na ovinku usral! :wink: :wink: :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kter rušt je za enga začetnika boljši?

Iz cevi al deltabox gre pa se za priblizno motor ranga 70 konjev naprej tipa športnih potovalnikov.

Ma me zanima če je kje kaksna razlika ob morebitnih napakah ki jih dopusca ogrodje  itd itd itd..... :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Jaz bi na tvojem mestu vzel kar kanalizacijske, sej veš če se boš kdaj na ovinku usral! :wink: :wink: :wink: :twisted:

AXXXI, tole je pa najbolj strokoven prispevek, kar sem jih kdaj prebral. Arhiviran :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kter rušt je za enga začetnika boljši?

Iz cevi al deltabox gre pa se za priblizno motor ranga 70 konjev naprej tipa športnih potovalnikov.

Ma me zanima če je kje kaksna razlika ob morebitnih napakah ki jih dopusca ogrodje  itd itd itd..... :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Jaz bi na tvojem mestu vzel kar kanalizacijske, sej veš če se boš kdaj na ovinku usral! :wink: :wink: :wink: :twisted:

Ja fotr je en mau cinprmana po žilici pa je reku da bi lesen rust tud držal.

Ker les je lep, skrbimo da tak tudi ostane! Ma fantje ne me farbat.

Mene pač zanima kaj je boljše za začetek?. !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fantje ne me farbat.

Mene pač zanima kaj je boljše za začetek?. !

Veš kaj, tvoje osnovno vprašanje je mal mim ! Kot je že nokdo dejal izberi motor in kupi. Ducati Monster in VMax imata oba cevast okvir ampak popolnoma drugačne vozne lastnosi. Torej DeltaBox ali Cevi še NIČ ne pomeni.

Za začetnika in tudi za nadaljevalni tečaj je pa itak Ducati Monster zakon ... torej ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kter rušt je za enga začetnika boljši?

Iz cevi al deltabox gre pa se za priblizno motor ranga 70 konjev naprej tipa športnih potovalnikov.

Ma me zanima če je kje kaksna razlika ob morebitnih napakah ki jih dopusca ogrodje  itd itd itd..... :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Jaz ti ga prodam (rušt namreč), sicer je mal udarjen od nesreče ampak za začetnika, da se privadiš nanj bo ravno prav... :lol: :twisted: :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne, da diablo666 razmislja o nakupu motorja... :D  :wink:

Pa ne da zarja razmislja o meni ???? :twisted:

:oops: (pa me je razkrinkal)

Dejmo pubcu pomagat,.. sicer... kaj pravi pa strokovnjak doma? :twisted: :wink:

Diablo666, pozab na ogrodje(beri rust)...kateri motor ti je vsec??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kter rušt je za enga začetnika boljši?

Iz cevi al deltabox gre pa se za priblizno motor ranga 70 konjev naprej tipa športnih potovalnikov.

Ma me zanima če je kje kaksna razlika ob morebitnih napakah ki jih dopusca ogrodje  itd itd itd..... :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Jaz ti ga prodam (rušt namreč), sicer je mal udarjen od nesreče ampak za začetnika, da se privadiš nanj bo ravno prav... :lol: :twisted: :silly:

prvic drugic tretjic PRODANO

vale nasel si pravi naslov ...... odpad kosovnega materjala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no daj jaz malo bolj "strokovno" pokomentiram:

NE BOS OPAZIL RAZLIKE! :P :wink: pri obnasanju motorja je toliko dejavnikov da sam okvir sploh ni tako pomemben dokler ne začneš iskat meje motorja in nisi na pisti.

kupi kar ti je všeč in ti paše zaradi ZAVOR, moči, položaja sedenja, vetrne zaščite, itd.

aja pa monster ni glih najbolj ultimativno začetniško orodje, fajn je ker je švoh in ni panike da bi te prestrašil :twisted: , glede voznih lastnosti pa se da kaj boljšega najt :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi,probaj,vozi,uci se,bodi tiho...... v poljubnem vrstnem redu. :P :twisted: :lol: .......al te doma "stara" en mal farba?! :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Jaz bi na tvojem mestu vzel kar kanalizacijske, sej veš če se boš kdaj na ovinku usral! :wink: :wink: :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi na tvojem mestu vzel kar kanalizacijske, sej veš če se boš kdaj na ovinku usral!

Ha,ha, pa na zicu lukne ne pozabi. Drugač je pa Deltabox ta prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi,probaj,vozi,uci se,bodi tiho...... v poljubnem vrstnem redu. :P :twisted: :lol: .......al te doma "stara" en mal farba?! :shock: :lol:

Ti bom jaz dala 'staro'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi,probaj,vozi,uci se,bodi tiho...... v poljubnem vrstnem redu. :P :twisted: :lol: .......al te doma "stara" en mal farba?! :shock: :lol:

Ti bom jaz dala 'staro'.

Se opravičujem v imenu ostalih nepoznavalcev........."TAMLADA" :P :P :wink: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!