Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu motorja


softi

Priporočene objave

cb1300 problem za sopotnika, prevelik strosek nižanja tačk. Je tudi mene zamikalo :)

sem jo mel pa ni nihče rekel da so noge preveč skrčene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom prilimal slike, kako izgleda naked "celotni paket", s tem mam v mislih dolge vožnje in precej bolj potovalno usmerjen bike, sam da iz strihanja pride.

To misliš na že prej omenjeno 900 Hornet?

Se ti zdi da je igriva? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To misliš na že prej omenjeno 900 Hornet?

Se ti zdi da je igriva? ;)

He, igriva itak da, mogoce bi na pisti grajal prednjo amortizacijo, ampak na cesti do 170km/h nebi imel kakih pripomb. Glede da išče motor za vsesplošno uporabo in predvsem za naše zjebena ceste, bo vozil po pamet 120 konjov al pa 200 konjev. Ce so pomembne stevilke potem kakega Vmaxa ampak pozabi na udobje. Horneto, ce dobis, lahko vozis enako kot bandita ali pa CB1300, samo da je vseeno bolj lahkotna in igriva. Cena pa ugodna, kvaliteta zadovoljiva.

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni je Horneta 900 všeč, pa tista okrogla luč ni napačna, drugače pa dobro zgleda z dvojno lučjo spredaj (podobna kot je na Buellih).

Jo je imel svak, pa je bila čisto kulska.

A je prednje vzemtenje premehko?

Če je to se dajo not progresivni fedri in gostejšo olje pa je stvar za mali denar rešena.

Sem gledal na netu eno iz MB okolice od prvega lastnika, ga moram poklicati za ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni je Horneta 900 všeč, pa tista okrogla luč ni napačna, drugače pa dobro zgleda z dvojno lučjo spredaj (podobna kot je na Buellih).

Jo je imel svak, pa je bila čisto kulska.

A je prednje vzemtenje premehko?

Če je to se dajo not progresivni fedri in gostejšo olje pa je stvar za mali denar rešena.

Sem gledal na netu eno iz MB okolice od prvega lastnika, ga moram poklicati za ceno.

Tako ja, nove vzmeti cakam, potem lahko porocam o razliki. Vzmetenje ti ne bo premehko ce bos vozil po nasih cestah priblizno po omejitvah. Jest mam precej naloženo, okol 180kg s sopotnikom in prtljago, zato mislim da je cas za menjavo vzmeti, pa se semering mi je spustu, in da ne raztavljam dvakrat. Pridejo pa cca. 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista iz MB je očitno prodana.

Ima pa v Rimskih eno srebrno in v NM ena rdeča.

A kdo pozna njuno zgodovino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Si bom sposodil tole temo za kontra informacijo,

prodajam motor, najbrž bo šel v tujino, ali lahko vse (tudi kupoprodajno pogodbo) uredim na Avtotehni Vis (v Ljubljani), ali moram do kakšnega notarja it?

Me lahko kako nategnejo, glede na to da se bo prodal v tujino?

Ne, ne kupujem in prodajam pogosto :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bom sposodil tole temo za kontra informacijo,

prodajam motor, najbrž bo šel v tujino, ali lahko vse (tudi kupoprodajno pogodbo) uredim na Avtotehni Vis (v Ljubljani), ali moram do kakšnega notarja it?

Me lahko kako nategnejo, glede na to da se bo prodal v tujino?

Ne, ne kupujem in prodajam pogosto :rolleyes:

Dokler ni keša ne dat motorja, motor odjavi in tablico OBVEZNO vrni!!!

Kupoprodajno pogodbo overi pri notarju vse ostalo bo že kupec sam uredil :prometno(odjavljeno),A-test,probno tablico,servisno knjižico itd.Sicer pa lahko vse urediš preko prodajalca samo to te bo sigurno nekaj stalo.

Ps: pa nepozabi odjavi motor,vrni tablico in keš v žep !!! :hmm: - po toči zvoniti bo prepozno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabiš notarja nič. kupoprodajna iz kjigarne, pa overitev za en euro na upravni enoti pa je čist poceni, enostavno, pa dovolj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem na forumu!

Ker se počasi odločam za nakup motorja, bi vas rad nekaj vprašal v tej smeri. Ogledujem si chooperje yamaha virago ( 535 ccm ali raje več ). Pa me nekaj zanima, ali je to motor za dolga potovanja za v dvoje in kakšna je vožnja z njim?

Za kakršnokoli informacijo bom zelo hvaležen.

Hvala že vnaprej...

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem na forumu!

Ker se počasi odločam za nakup motorja, bi vas rad nekaj vprašal v tej smeri. Ogledujem si chooperje yamaha virago ( 535 ccm ali raje več ). Pa me nekaj zanima, ali je to motor za dolga potovanja za v dvoje in kakšna je vožnja z njim?

Za kakršnokoli informacijo bom zelo hvaležen.

Hvala že vnaprej...

Rok

Bom kratek pa mi nezameri.Čoper sploh ni za daljša potovanja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kratek pa mi nezameri.Čoper sploh ni za daljša potovanja !

Sem kar pričakoval podoben odgovor. Ampak čisto potovalni motorji mi pa niso v ožjem izboru, že po izgledu in nasploh mi ni všeeč, tako da odpade. Kateri motorji pa so še za dolge relacije, pa da res uživaš v vožnji?

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kar pričakoval podoben odgovor. Ampak čisto potovalni motorji mi pa niso v ožjem izboru, že po izgledu in nasploh mi ni všeeč, tako da odpade. Kateri motorji pa so še za dolge relacije, pa da res uživaš v vožnji?

Ne bodi neumen, z usakmu motorju, k ti je ušeč uživaš v vožnji.! Sopotnica verjetno ne tok kot ti, ampak jebeš :D:boobies:

Bandita si pogledal? CBF, GSX-F? Niso lih neki potovalci, niso pa niti čoperji nažalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam vse po vrsti. Izbral bom pa ali chooper,enduro ali naked. Sem pa gledal še BMW GS 650, ampak ima malo premalo KM. Se mi pa ne mudi preveč z nakupom, tako da si bom vse še malo ogledal in prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam vse po vrsti. Izbral bom pa ali chooper,enduro ali naked. Sem pa gledal še BMW GS 650, ampak ima malo premalo KM. Se mi pa ne mudi preveč z nakupom, tako da si bom vse še malo ogledal in prebral.

Usedi se na motor pa ga sprobaj. Napisani konji niso lih najboljši faktor nakupa. :)

Za mojo uporabo je enako ali ima 120 al pa 130 konjev. Mogoče bi se na pisti poznalo, a kaj ko mi se želja po obisku piste ni nikoli uresničila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam vse po vrsti. Izbral bom pa ali chooper,enduro ali naked. Sem pa gledal še BMW GS 650, ampak ima malo premalo KM. Se mi pa ne mudi preveč z nakupom, tako da si bom vse še malo ogledal in prebral.

Kako sem jaz kupoval: Če se boš vozil po asvaltu, mora imeti touring kolesa (17col)in gume, torej enduro gume odpadejo, ker nimajo smisla (nekako kot cestni terenci), če se bosta vozila dva, mora biti dovolj velik in sedež udoben (fighterji in SS odpadejo). Za daljše vožnje je pomemben lagoden položaj, s spodvitimi nogami, in ne nogami naprej, kjer trpi hrbtenica. Prav tako je vsaj 10 cm blaženja na obeh koncih dobrodošlo. Torej odpadejo čoperji. Potem pa še zadostna moč ...

Verjetno si že sam ugotovil, kam pes taco moli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kroske, ampak mora bit 250 kubična cvajtakterca.

Pa po zadnji čez celo vas ane :)

Kako se pa kaj obnese Fazer 6... Če ima kdo tak motor me zanima karkol o tem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!