Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu motorja


softi

Priporočene objave

V čem pa je razlika med XJ6N ter FZ6? Razen konjskih moči,in malenkostne oblike...

XJ6 ima bolj zvezen vlek motorja, je bolj enakomeren stalno enak pospešek, lepo vleče že od 3-4jurje, medtem ko je fz6 spodaj bolj mrtev, pa potem bolj znori. Razlika je tudi v porabi, xj ma nekoliko nižji sedež, v bistvu pa je xj6 nadomestilo fz6, katerega so prenehali delati in delajo fz8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se oba motorja dopadeta tko da enga bo treba vzet.ce pa gledamo samo voznjo in kvaliteto motorja je pa kateri bolj priporocljiv?a tisto se drzi k sm nekaj na forumu bral da majo fz6 naked varianta slabe zavore?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se oba motorja dopadeta tko da enga bo treba vzet.ce pa gledamo samo voznjo in kvaliteto motorja je pa kateri bolj priporocljiv?a tisto se drzi k sm nekaj na forumu bral da majo fz6 naked varianta slabe zavore?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Malo sem gledal in sem pri tej Aprilii prebral, da ima od tal do sedeža 810mm!

Dokaj visoko, v kolikor je to najnižja pozicija sedeža. Zdaj me pa zanima s strani lastnikov takšnega motorja sledeča stvar:

Zanima me, ali je to MIN ali MAX ? Se da zadeva še znižat ali je to dejansko najnižje?

Hvala za pojasnila.

Sprašujem za takšno Aprilio:

1196389_f520.jpg

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nihče nima takšne Aprilie v garaži?

Saj 810mm niti ni tako visoko..malo je odvisno tudi od širine sedeža. Načeloma se okoli 3 cm zniža brez težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem gledal in sem pri tej Aprilii prebral, da ima od tal do sedeža 810mm!

Dokaj visoko, v kolikor je to najnižja pozicija sedeža. Zdaj me pa zanima s strani lastnikov takšnega motorja sledeča stvar:

Zanima me, ali je to MIN ali MAX ? Se da zadeva še znižat ali je to dejansko najnižje?

Hvala za pojasnila.

Sprašujem za takšno Aprilio:

Če se pri dotičnem motorju da sedež znižat so podane v tehničnih podatkih obe višini.Če pa boš sam sedež zniževal kot ti je bilo priporočeno je motor neudoben za daljše fure in NKOLI ga nemoreš več nazaj zvišat edino, če kupiš nov sedež !! :hmm:

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nihče nima takšne Aprilie v garaži?

Pegaso je bil moj prvi motor :), brez težave ga je vozila tudi moja boljša polovica, ki je visoka 164 cm ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!