Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu motorja


softi

Priporočene objave

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1100108#

opozorilo! Motor je bil baje (po dokaj zaneslivih podatkih) zaleten in pol popravljen!! Lastnik pri ogledu tega ne pove!

Če je tako popravljen da se tega ne da ugotoviti pol itaq nema veze če je bil paden al ne, ker potem je bilo itaq vse kar je bilo poškodovano zamenjano in nimaš se česa bati.

Za ene na srečo za druge nažalost pa danes v svetu elektronike motor pelješ k pooblaščenemu serviserju ki ti ga priklopi na računalnik in ti pokaže če je bil paden al ne vsaj pri novejših cestakih je tako če je pri drugih pa nevem čist točno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi kdo lahko pomaga kaj je s tema dvema motorjema .) moder se menda že drugič v enem mesecu prodaja v TCju :hmm:

srebrn z Akrapotom pa je iz Ilirske Bistrice

dam za večerjo :grim

info lahko na PM :grim

post-5614-1163616236_thumb.jpg

post-5614-1163616303_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kakorkoli že, najboljša opcija je po mojem mnenju, da reskiraš par jurjev, ga pelješ k dobremu serviserju, da ga pregleda in boš takoj videl pri čem si.

mi kdo lahko pomaga kaj je s tema dvema motorjema .) moder se menda že drugič v enem mesecu prodaja v TCju :hmm:

srebrn z Akrapotom pa je iz Ilirske Bistrice

dam za večerjo :grim

info lahko na PM :grim

Če bi bil ta plav z akrapotom, bi bil idealen. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vprasal tam zakaj se ze drugic prodaja ?

tako mi je namignil en motosvetovec ki je že kupoval ta motor pred mesecem dni :hmm:

meni je Damjan zagotovil da je prvi lastnik :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tako popravljen da se tega ne da ugotoviti pol itaq nema veze če je bil paden al ne, ker potem je bilo itaq vse kar je bilo poškodovano zamenjano in nimaš se česa bati.

Točno tako. Če je motor ok poštiman, potem nima prav nobenega pomena, da je bil na tleh. Le še ceno lahko zbiješ na ta račun..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se, da bom spomladi prodal moj 250ccm skuter in presedlal na motocikel. Izkušenj z motorji imam malo (ironično pa je, da kar sem dosedaj peljal je imel vse nad 100KM), saj sem večinoma vozil skuterje (na njih sem naredil nekaj čez 40.000km). Rad bi imel motor, ki je udoben za vožnjo, ni podhranjen za vožnjo v dvoje (v mislih imam normalno prehitevanje, ne tisto tovornjakarsko), ni zahteven za upravljanje, poceni za vzdrževanje in finančno sem omejen na okoli 800.000sit. Varnostno opremo imam že vso (kombinezon, čelado in rokavice), razen škornje še moram nabavit. Torej, med čim sem izbiral. V mislih sem imel TDM 850, ZR-7S, Bandit 600... Ne vem, kako je z TDM-i, vbistvu mi je motor še najbolj všeč, ampak vsi imajo precej prevoženih kilometrov. Čeprav agregat bi naj bil precej trpežen. No, lastniki boste že vedeli. Ne mi ponujat raznih ER-5, ker je premajhen zame, pa še veterne zaščite nima nič. Ihahajev naj bo med 70 in 80. Za eno malo štalo.

Hvala za odgovore! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se, da bom spomladi prodal moj 250ccm skuter in presedlal na motocikel. Izkušenj z motorji imam malo (ironično pa je, da kar sem dosedaj peljal je imel vse nad 100KM), saj sem večinoma vozil skuterje (na njih sem naredil nekaj čez 40.000km). Rad bi imel motor, ki je udoben za vožnjo, ni podhranjen za vožnjo v dvoje (v mislih imam normalno prehitevanje, ne tisto tovornjakarsko), ni zahteven za upravljanje, poceni za vzdrževanje in finančno sem omejen na okoli 800.000sit. Varnostno opremo imam že vso (kombinezon, čelado in rokavice), razen škornje še moram nabavit. Torej, med čim sem izbiral. V mislih sem imel TDM 850, ZR-7S, Bandit 600... Ne vem, kako je z TDM-i, vbistvu mi je motor še najbolj všeč, ampak vsi imajo precej prevoženih kilometrov. Čeprav agregat bi naj bil precej trpežen. No, lastniki boste že vedeli. Ne mi ponujat raznih ER-5, ker je premajhen zame, pa še veterne zaščite nima nič. Ihahajev naj bo med 70 in 80. Za eno malo štalo.

Hvala za odgovore! :)

Napisal ti bom samo moje mnenje -za ta denar 800K boš kupil slab motor z 1000+ccm bo par X sesut ali uvožen z ohohoooooo Km.Ko pa že omenjaš R-5 dve leti star z ca 20K km je vreden več kot 800K.Pa fajn zber čeprav, bodo tvoje zahteve težko upoštevane!!!!!!!!!!! :OK:

Buldog prdi pa nikamor ne gre. Žal. :doze:

Simosi mislil sem,da se bolje razumeš na motorje namreč Buldog ne prdi ima kar orng glas in dober navor je malo poseben motor,malo slabši okvir drugače ga vsaj jaz nebi kritiziral, pač vsake oči imajo svojega malerja-samo mislim, da ga vsaj še dve leti+ nebo za 800K-to je verjetno PROBLEM!!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ti nezdi mal sumljivo,da imajo vse tri tdm-ke 30K+Km. Će je motor star 9 let vedi ,da ima NAJMANJ 90K Kil.Namreč eno nepozabi števec dam lahko na kolikor hočeš VEČ ali MANJ samo motor pripelješ in poveš koliko bi rad imel. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri teh tedeemkah moraš kilometre x2 računat. :trance_33_sleep:

zzr tudi ni slaba izbira.

Kaj pa Hyosung Comet? :naughty:

To pa je izbira :devil: samo se moraš v njega kar :inlove: saj že prvo leto 1/4 + zgubiš pol ga pa itak noben več nemara :hmm: .Mal za šalo mal zares. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Hyosung je super izbira, ampak jaz ciljam na nekaj udobnega za oba sedeča v sedlu. Če tega domov pripeljem, punce pomoje dlje kot do trgovine ne spravim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja se nič ne pritožuje :)

I am happy for you :OK: Enkrat sem jo naložil na XX-a (ki slovi kot neki športni potovalnik) in je rekla, da ji takšna drža na zadnjem sedežu ne ustreza. Sicer je res, da sem se tudi sam peljal ene parkrat kot sopotnik pa malo daljši turi (malo čez 100km) in te od bremzanja in pospeševanja res bolijo roke, saj se moraš držat z eno roko za tiste ročke pri zicu, z drugo pa okoli voznika (ali pa se držiš bencinskega tanka). Še najraje bi vzel nekaj v stilu (šibkejšega) all rounderja: GS 650 V-Strom 650, Tdm 850 (Caponord, Navigator ali Tiger so že "malo" predragi), vendar sem nekak na šibkem z denarjem. Če bi malo še "pritisnil" na fotra, bi pomoje bil pripravljen dati še kakšnih 200.000sit zraven. Mudi se mi vbistvu še nikamor. Najprej moram itak skuter prodat, da bom sploh dobil kaj penezof zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem v tej temi spraseval za nasvet glede monstra, ki je imel nekaj cez 50 000km prevozenih...Se vedno se prodaja (nekaj casa je bil oglas brez inf. o km), samo, da se je zdaj znebil polovice prevozenega... :headbang: .Kaj ces, ugoden nakup pac..

(razen, ce se niso zatipkali... :grim )

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem v tej temi spraseval za nasvet glede monstra, ki je imel nekaj cez 50 000km prevozenih...Se vedno se prodaja (nekaj casa je bil oglas brez inf. o km), samo, da se je zdaj znebil polovice prevozenega... :headbang: .Kaj ces, ugoden nakup pac..

(razen, ce se niso zatipkali... :grim )

Lp!

Flight

To je motor,ki očitno kaže Km v NAZAJ ,zato vedno, ko kupuješ rabljen motror računaj letno vsaj med 10K in 15K Km to je nekje realno.Jaz naprimer letos sem se zelo malo vozil,(samo ob nedeljah) najdaljša furca max. 150 km in sem prevozil 8K kil. v prejšnjih letih lahko rečem vedno med 14K do max 17K.Tudi med kolegi je nekje tako mnenje,letno med 10-15K.Ne oziraj se na števec sploh ni merodajen namreč števec se da(čeprav se nebismelo) na katero koli števiko si zaželiš. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer ni vedno tako, da bi take ogromne cifre prevozili. Jaz sem prvo sezono naredil 4000, drugo 4000 letos pa manj kot 2000. In imam na števcu nekaj manj kot 10.000km po 3 sezonah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!