Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu motorja


softi

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fzr 600 je zelo dober motor, brez večjih znanih hib, pa še barva je lepa.

malo me skrbi zakaj je šel dajat akrapota na zzr600. Sigurne ne zato, da se bo pod štangasom do trgovine vozil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem.

Mal karakteristik:

Yamaha FZR600:

Letnik:1993

Prevoženi km:49000

Registracija mnde ni

Cena:1100€

IPB Slika

Kawasaki zzr 600:

Letnik:1991

Cena:1300€

Registracija do 4/2008

Pa gor je akrapovič

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem.

Mal karakteristik:

Yamaha FZR600:

Letnik:1993

Prevoženi km:49000

Registracija mnde ni

Cena:1100€

IPB Slika

Kawasaki zzr 600:

Letnik:1991

Cena:1300€

Registracija do 4/2008

Pa gor je akrapovič

IPB Slika

Nerazmišljaj preveč enga kup(motorja sta kar enaka),bi pa vseno mal vprašal lastnika in pogledal stanje ;zobnikov,ketne,zavor,sklopke,svetlobnih teles(naslednje leto začnejo merit svetlobo-luxe žarometov),dobro bi bilo še mal se pogovorit,če je bil paden,koliko rabi olja,stanje akumulatorja, itd.Svetoval ti nebo nihče pravilno,to se moraš sam odločit po pogovorju z lastnikom,ki naj NEBI nakladal,seveda tudi malo sreče bo potrebno OK,da nebo takoj kakšno drago poravilo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fzr 600 je zelo dober motor, brez večjih znanih hib, pa še barva je lepa.

malo me skrbi zakaj je šel dajat akrapota na zzr600. Sigurne ne zato, da se bo pod štangasom do trgovine vozil. :whistle:

kaj je narobe, ce je dau akrapovica gor? po tvoji logiki se ga na motor da samo, ce ga misls skoz navijat do konca, ipd??

Popravljeno . Popravil e_boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompletnega akrapota daš gor zato, da vadiš dušo motorju. :ninja:

Drugo je, če daš samo lonec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompletnega akrapota daš gor zato, da vadiš dušo motorju. :ninja:

Drugo je, če daš samo lonec.

Nevem kaj s tem misliš VADIŠ DUŠO ali je to hrvaško-ali slovensko .Namreč če si napisal, po slovensko in to pomeni TRENIRAŠ dušo se steboj strinjam,če pa misliš da stem motor uničuješ (trgaš dušo iz njega)si se zmotil, namreč jaz sem dal gor Akrapoviča samo zaradi;viška gnarja, manjše teže lonca (ca 10 Kg),ca +10 do 15 več Ps (že zato ker je zdaj brez katalizatorja),lepša muzka tudi pri nižjih obratih,večja končna(čeprav mi to toliko nepomeni) nikoli se še nisem peljal dokonca največ sem ga vrtel do ca 9K obratov(vrti do 11K). Lahko mi verjameš z ca 2/3 gasa v 6-ti prestavi se peljem 240 Km/h.Pa še nekaj mene pri Akrapoviču imponira,ko odvzameš gas slišiš iz avspuha rahlo pokanje(prasketanje),kot bi se kregal zakaj odvzemaš gas!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompletnega akrapota daš gor zato, da vadiš dušo motorju. :ninja:

Drugo je, če daš samo lonec.

rece tisti, ki si ne more privoscit Akrapovica... :whistle: fousija pac.. :krneki:

edina mozna razlaga za tvoj post je, da si ti lastnik tiste FZR, in ga zelis odvrnit od nakupa ZZR?? :hmm:

Popravljeno . Popravil e_boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL, pravega si našel :lol1:

Jaz sem samo povedal najbolj verjetni namen kompletnega akrapota in že fovšijo zganjam. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podal sem objektivno mnenje o motorjih in če blagovoliš pogledat moj profil, boš mogoče opazil, da vozim večjo sestro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtonetu sem našel enega črnega VTR Firestorma za ugodno ceno 2.990 EUR. Načeloma nisem neki divjak, ampak me bolj zanima turistična vožnja (po testih piše, da je all rounder :hmm: ). Zelo se zanimam za nakup, saj vzamejo v zakup tudi skuter. Seveda bi rad vedel tudi, če je ta motor sploh primeren za začetnika in kako udoben je za sopotnika. Pa še to; ali s toliko kW padem v najvišji premijski razred ali za las ulovim tistega do 72kW? Načeloma se zanimam bolj za kakega SV 650S, ampak če bi bila menjava zame ugodna.... hm.

Hvala za odgovore!

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede premijskega razreda se ne sekiraj; pri vseh ugodnostih ki jih sedaj ponujajo zavarovalnice je to majhna razlika.

Lani sem plačal 400€ v razredu do 72kW, letos 162€ v razredu nad 72kW, tko da :whistle:

Letos je ta razlika okrog 50€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, prej sem zgrešil temo glede nakupa motocikla!! :unsure:

Me zanima, če se splača kupit Ducati Monster 600 Dark, letnik 2000, s prevoženimi 27500 km.

Cena se giblje nekje okoli 3700 EUR. :rolleyes:

Hvala za odgovore, lp boja_007!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da je bolje, da dodas se malo in kupis vsaj 2002 l. z dvema diskoma spredaj...

Drugace pa verjetno taka kilometraza, ce je motor redno vzdrzevan, nebi smela biti problem.

Obvezno preden kupis, motor pelji na pregled k mehaniku- ali pa ga imej s sabo. + bodi pozoren na vse nasteto, kar ti svetujejo stari macki na forumu glede nakupa rabljenega motorja...

Drugace pa IT tudi ni dalec...cene pa blizje denarnici...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da je bolje, da dodas se malo in kupis vsaj 2002 l. z dvema diskoma spredaj...

Drugace pa verjetno taka kilometraza, ce je motor redno vzdrzevan, nebi smela biti problem.

Obvezno preden kupis, motor pelji na pregled k mehaniku- ali pa ga imej s sabo. + bodi pozoren na vse nasteto, kar ti svetujejo stari macki na forumu glede nakupa rabljenega motorja...

Drugace pa IT tudi ni dalec...cene pa blizje denarnici...

Lp!

Flight

pozdrav!

hvala Flight! :worship:

Jaz sem ta motor našel na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), prodaja pa ga TRGOVINA MOTO HIT KRŠKO!! :unsure:

Glede tega če bi ga pa že kupil tu, ali kjerkoli drugje, pa imam kolega iz kluba, kateri ima tudi ducatija 966(custom)! :naughty:, ter bi potem njega prosil, da gre z mano ko bom kupoval to stvar.

tu je še link (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1431763#

lp boja_007!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem še enkrat !

sem si premislil, glede Ducatija, zgleda bom rajši kupil Kawasaki ER6-n, pa še z 25kW ga dobim, kar mi je tudi bil cilj nabavit, kajti še dve leti moram čakat za neomejeno A kategorijo. Motor je pa čisto nov iz trgovine letnik 2007 cena pa je nekje okoli 5800 EUR.

Zdaj me pa zanima, če ima kdo s tem motorjem kakšne izkušnje, kako se vozi, se ga splača kupit ??

Hvala za odg. :worship:

lp, boja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simonsi te je ze preusmeril v pravo temo...

Jaz sem ga vozil v avtosoli in lahko ti napisem samo v cem se razlikuje od monstra, ki je bil tvoj prvotni cilj...

- se mi zdi, da je lazji (ceprav po kilazi tezji) za manevrirat na mestu od monstra....

- za mojo visino (175) ravno pravi...

- lazje se ga vozi pri majhni hitrosti kot pa monstra - manj hoce cukat - mogoce zato ker ima vec navora, moci...?

- prestave mehkejse kot pri monstru ( al je bil ze tolk rastelan ? )

- mogoce na monstru malce nizja drza...

- ne vem pa kako se obnese pri hitri voznji (me niso spustil, razen na A/C pa se to kratek cas) in s sopotnikom...

- mocnejsi, hitrejsi, vec goriva nese

- meni osebno oblikovno ni sedel -sploh sprednji konec- se sele privajam na te moderne oblike :grim

monster pa mi je se vedno tista "klasika" motocikla in ze davno mi je sedel v srce...

- pa monster zgleda mali, er6 mi pa nekako deluje se manjsi, al pa sem vedno videval prevelike soferje gor...?

Sam se mi zdi, da je to dober nov motor za tako ceno.

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, verjetno je res že kje odgovorjeno, vendar z iskalnikom foruma nisem našel odgovora.

Zanima me, kako to da se teh italijanskih motorjev na avtonetu ne da registrirati, če ima papirje? Rad bi kupil eno staro enduro, vendar kaj bi z njim brez registracije... A se to da urediti pri nas, recimo na Aviatorju in kako?

Popravljeno . Popravil suntrace14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, verjetno je res že kje odgovorjeno, vendar z iskalnikom foruma nisem našel odgovora.

Zanima me, kako to da se teh italijanskih motorjev na avtonetu ne da registrirati, če ima papirje? Rad bi kupil eno staro enduro, vendar kaj bi z njim brez registracije... A se to da urediti pri nas, recimo na Aviatorju in kako?

mogoče brcam v temo, ampak, v Sloveniji je zakon da se ne more uvozit pa registrirat vozil starejših od 10 let, razen če je oldtimer, tko da mogoče je to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozil, ki so letnik 1998 (se pravi tudi 98 letnikov) in starejših se NE da uvažati iz tujine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laho uvažaš motorje in jih tudi registriraš (tudi letnike 98) samo morajo imeti vpisano neko direktivo 97

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!