Skoči na vsebino

Motorradov test naked motorjev 2010


dukemb

Priporočene objave

Guest VisualID

Mogoče kdo ve, kaj pomeni ''Lenkerschlagen''?

Lenker pomeni bilanca, schlagen pa udarjati, torej nekaj v zvezi z udarjanjem bilance. Mogoče tank-slapper... da v ovinkih postane motor nemiren in začne bilanca fejst vdarjat sem pa tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si že podrezal v ogenj s tem, da naj podamo mnenja, ga pa bomo. O BMW je najverjetneje škoda izgubljati besed, edinole če se pojavi novi Brumer preoblečen v gospo srednjih let in prične hvalisati :evilgrin: Kar se pa ostalega

Zakaj bi bila o BMW škoda izgubljati besed? Odličen motocikel, zelo vsestranski in tehnološko napreden. Seveda ima kakšno pomanjkljivost, tudi inženiring ni bil brezhiben, kot so pokazale ojnice ...

Se povsem strinjam z rezultatom. Zanimiva igračka mi je tudi Ducati Streetfighter, ki pa je preveč no-compromise, da bi se lahko uvrstil zelo visoko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakmu svoje smile.gif

Taprav naked je V2 smile.gif

ITAK trance_30_punk.gif . . . ni ga čez evropejca z dvema valjema . . . whistle.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno so rižojedi, ostalo so pa mašine :-)

trance_21_laughing1.gif

1 skupina racionalni

2 skupina so pa emocionalni motorji( eksotika pač)

pač če ze razpravljate zakaj 2 skupini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_21_laughing1.gif

1 skupina racionalni

2 skupina so pa emocionalni motorji( eksotika pač)

pač če ze razpravljate zakaj 2 skupini

racionalno se morinija ali benellija pač ne da kupit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

racionalno se morinija ali benellija pač ne da kupit..

aja kateri nakup motocikla pa je racionalen? ve tem primeruclosedeyes.gif

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In gor je cel test. Sedaj pa mnenja.

Nisem še celega prebral ampak prva hecna stvar mi je končna hitrost BKinga - 247km/h slap.gif .

Povem da je kar precej višja trance_40_thumbup.gif , razem če so letnike 2010 blokirali na to hitrostSS.gif

Podatki o hitrosti so mišljeni predvsem,za hitrost ,do katere motor še brutalno pospešuje.........ostalo naprej pa dela fizika........... itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podatki o hitrosti so mišljeni predvsem,za hitrost ,do katere motor še brutalno pospešuje.........ostalo naprej pa dela fizika........... itd

Ti bom dal BKinga za probat pa mi boš povedal - ali pospešuje od 240km/h naprej al dela samo fizika.yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom dal BKinga za probat pa mi boš povedal - ali pospešuje od 240km/h naprej al dela samo fizika.yes.gif

Pravim,da do 240 km brutalno,če veš kaj to pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še celega prebral ampak prva hecna stvar mi je končna hitrost BKinga - 247km/h slap.gif .

Kdor se spomni testov izpred mnogih let, so Nemci objavljali za končno hitrost dva podatka: sitzend/liegend se pravi "sede" in "leže" (na rezervoarju); kolikor pa mi je znano, pa sedaj meritve opravijo in napišejo le za položaj, kakršen naj bi bil za posamezni motor normalen; samo ugibam: 247 km/h je dejanska hitrost, na števcu 265, ko se pa uležeš na kestel pa potem na koncu pokaže števec 280+. :whistle:

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni Monstra, ni Mane, ni Shiverke, ni Gladusa, ni Horntke, ni malga Zja.... če se že spravijo delat test nakedov naj naredijo skupine od 600-900 ccm in odd 900 naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bi rad omenu, de je kreganje o končni hitrosti neki kar večina fantkov preboli tam okrog 14ga leta. in če se spravmo na nakede, a si res kdo želi/potrebuje nakeda k gre čez 250? Morda Brumer, de lahk spremlja kolesarske dirke :whistle:

Maus in suhi s svojmi kao najmanj dobrimi on taslabe grupe vsako leto prelutata pol sveta. kaj bi šele vse vidla, če b mela kak hud, čistokrven stroj a?

bullshit fantje. pejte se raj mal pelat, pa se mal manj ozirat na teste. če na svojem motorju najdeš neki kar te res moti, ga pač zamenjaj. če ne, uživaj. u vožnji. tisti z blaazno potrebo po "najbolšem" pa parlamentirajte u nedogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bi rad omenu, de je kreganje o končni hitrosti neki kar večina fantkov preboli tam okrog 14ga leta. in če se spravmo na nakede, a si res kdo želi/potrebuje nakeda k gre čez 250? Morda Brumer, de lahk spremlja kolesarske dirke whistle.gif

Maus in suhi s svojmi kao najmanj dobrimi on taslabe grupe vsako leto prelutata pol sveta. kaj bi šele vse vidla, če b mela kak hud, čistokrven stroj a?

bullshit fantje. pejte se raj mal pelat, pa se mal manj ozirat na teste. če na svojem motorju najdeš neki kar te res moti, ga pač zamenjaj. če ne, uživaj. u vožnji. tisti z blaazno potrebo po "najbolšem" pa parlamentirajte u nedogled.

Saj se nobeden ne krega. Forum - debata.yes.gif Vozili se bom takoj ko bo vreme dopuščalotrance_40_thumbup.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor se spomni testov izpred mnogih let, so Nemci objavljali za končno hitrost dva podatka: sitzend/liegend se pravi "sede" in "leže" (na rezervoarju); kolikor pa mi je znano, pa sedaj meritve opravijo in napišejo le za položaj, kakršen naj bi bil za posamezni motor normalen; samo ugibam: 247 km/h je dejanska hitrost, na števcu 265, ko se pa uležeš na kestel pa potem na koncu pokaže števec 280+. whistle.gif

LP

BMW K1300R 270km/h??????wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bi rad omenu, de je kreganje o končni hitrosti neki kar večina fantkov preboli tam okrog 14ga leta. in če se spravmo na nakede, a si res kdo želi/potrebuje nakeda k gre čez 250? Morda Brumer, de lahk spremlja kolesarske dirke :whistle:

Maus in suhi s svojmi kao najmanj dobrimi on taslabe grupe vsako leto prelutata pol sveta. kaj bi šele vse vidla, če b mela kak hud, čistokrven stroj a?

bullshit fantje. pejte se raj mal pelat, pa se mal manj ozirat na teste. če na svojem motorju najdeš neki kar te res moti, ga pač zamenjaj. če ne, uživaj. u vožnji. tisti z blaazno potrebo po "najbolšem" pa parlamentirajte u nedogled.

Ampak res, tle se jahate na teh 247 za B Kinga. In po kaki logiki naj bi šel kaj bistveno več?

Športaki z bistveno bolj dodelano aerodinamiko in boljšim položajem za doseganje hitrosti težko prilezejo do 300, vi pa mislite, da če vam na B Kingu števec pokaže 280, da potem gre res toliko. Ja ziher, induktivnemu števcu impulzev na prednjem zobniku se tam že davno meša in laže kot pes teče. Bi rad videl kak GPS posnetek tega dosežka.

Glede tega, da ni Shiverja, Gladiusa itd... ja a ni logično, sej so primerjali litraše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojimse, de je med temi nakedi BMW res najbolši. oziroma, najbol prepričliv, al kaj bi reku, navduši na prvo furo. mene je 1200s, njegov brat z oklepom, čist navdušil. kupil ga nebi več. ampak dejansko se ta motor pele zelo suvereno, dodano vrednost pa majo knofki, kakko to dela, nastavlivo vzmetenje in to. . očarljivo :) tak zelo zabaven gadget. na drugi strani so taljanski monstrumi z maloserijskimi grušti norimi voznimi lastnostmi ki jih jaz nit 20%nebi ponucal, svolimi maloserijskimi problemi ala oljepušči in malozaribi. . . . za normalne ljudi pa so vsi ostali. . . taki. . poprečni izdelki k servirajo miljon veselja. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

samo brez panike, je reku Švejk, in naročil še eno pivo :D testniki pri Motorradu že dolga leta ne merijo najvišje hitrosti ampak upoštevajo tovarniške podatke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

No ta test vam morem reči me je pa nasmejal do solz... :) :) Najbolj pa tista informacija na ima B-king končno hitrost 247km/h...

No pol pa naj bdo reče da niso vsi testi v naprej določeni kdo bo zmagovalec in kdo ne ....

Ne zagovarjam svojega b-kinga, ampak naj omenim da sem z svojim šel čez 280 km/h in sicer po avtocesti Koper - Postojna.. Je pa res da je na njem slaba vetrna zaščita, in če nebi imel dodatnega vizirja to nebi bilo mogoče kr bi me dol z motocikla potegnlo.

Je pa re da je najverjetneje BMW daleč spredaj ... če ne po drugam vsaj po $$.

Lepo se imejte... pa srečno

Popravljeno . Popravil Bortu81
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!