Skoči na vsebino

12. Blagoslov motorjev Mirna Peč 2010


Miha27

Priporočene objave

Letos sem se prvic imel namen udelezit zegnanja v Mirni Peci, pa me vreme zaj...!! V nedeljo ima da greste Vsi k masi in pustite tam vsaj 10€, za vreme!!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem se prvic imel namen udelezit zegnanja v Mirni Peci, pa me vreme zaj...!!

Sva že 2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dž bo...:(.... po džu pa ni za lazt k bi vsaj odpovedal pa prestavl..

aje possible

NI POSSIBILE! Pred dvema letoma je bil celo sneg, pa so meli! Pravi bajkerji pridejo v vsakem vremenu! ...žal jaz nisem med njimi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žegnanje v Mirni peči je vsako leto na Veliki ponedeljek. Ker je tako določeno, se ga ne da prestaviti. Je pa možno, da bo zaradi celodnevnega dežja 90% ljudi manj kot lani, ko je bilo vreme idealno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI POSSIBILE! Pred dvema letoma je bil celo sneg, pa so meli! Pravi bajkerji pridejo v vsakem vremenu! ...žal jaz nisem med njimi....

itak!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo res organizirana vožnja s Koroške in Prekmurja... Upam, da uspe in da bo to postala stalnica. Pohvala tistemu, ki se je spomnil tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz grem pa če bodo sekire padale...pa še to srečo imam,da bom štartal iz štajerske tko,da se bom lahko pridružil tistim ,ki štartajo iz radelj....juuuuuupi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme bo.... :whistle:

Vsak zase se bo moral odločiti... če bo prišel al ne...

Z dežjem je pa vsaj po mojem bolj tako, da si nepripravljen dokler te pač enkrat dobro ne opere (prvič), Potem je že lažje..

Je pa seveda res, da ni idelano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraj zločina je prpravljen za vse pogumne :trance_27_notworthy:, k zgleda d bo kr konkretno scal jutr (pravjo črni oblaki, k se počas nabirajo), tko d jz bom ostala v mojem suhem zatočišču garaže (again :blush:, sm bl iz cukra pa še zarustam lohk).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraj zločina je prpravljen za vse pogumne :trance_27_notworthy:, k zgleda d bo kr konkretno scal jutr (pravjo črni oblaki, k se počas nabirajo), tko d jz bom ostala v mojem suhem zatočišču garaže (again :blush:, sm bl iz cukra pa še zarustam lohk).

Kaj pa tavelka marela in ribiški škornji, pa pribredeš do prizorišča :naughty: :grim.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraj zločina je prpravljen za vse pogumne :trance_27_notworthy:, k zgleda d bo kr konkretno scal jutr (pravjo črni oblaki, k se počas nabirajo), tko d jz bom ostala v mojem suhem zatočišču garaže (again :blush:, sm bl iz cukra pa še zarustam lohk).

[/quote

a bo kej piškotkov????? gajbic ti pa ni treba k farovš nost bo pomoje dost placa za parkirat!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraj zločina je prpravljen za vse pogumne :trance_27_notworthy:, k zgleda d bo kr konkretno scal jutr (pravjo črni oblaki, k se počas nabirajo), tko d jz bom ostala v mojem suhem zatočišču garaže (again :blush:, sm bl iz cukra pa še zarustam lohk).

Okrog poldneva bo nehalo dežit.

Pol bo pa samo boljše :)

Si lahko sama pogledaš tule:

http://meteo.arso.gov.si/met/sl/app/webmet/

(napoved Aladin)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi prisel z veseljem, ampak sem se ustel pri zapravljanju, pa sem raje avto registreral kot motor, motor pa čaka na naslednjo plačo. Skoda, lani sem bil in je blo nepozabno, letos bom pa žal moral "požegnat" motor malo kasneje.

Dobro se imejte, Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!