Skoči na vsebino

Nevarni odseki


ak

Priporočene objave

Ko sem mel še ninjo se spomnim, kolk je bil btc nevaren. Je šlo že kar čez 100 pa je še kar v prazno vrtelo. No takrat sem bil mlad pa neumen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevaren odsek je povsod, kjer preveč p'rpizdiš!!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Opišite najnevarnejši odsek po katerem se vozili vi ali kdo drug.

Nekateri res imajo jajca. Vendar prikazanega na videu ne podpiram, ker je steza namenjena planincem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti mal adrenalin dvigne, ko pogledaš v dolino.

sam to je to

kaj pa navadne asfaltirane ceste, z njih ne mislijo pomest peska ???!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti mal adrenalin dvigne, ko pogledaš v dolino.

za adrenalin dvignit ne rabiš tja gor hodit....pridi domou pijan z ljubico, pa reči ženi naj se dela da je tvoja sestra...:whistle:

vem...:topic:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj. Grem pa rajš med ribiče, kot da bi se moral tle pobijat!

za adrenalin dvignit ne rabiš tja gor hodit....pridi domou pijan z ljubico, pa reči ženi naj se dela da je tvoja sestra...:whistle:

vem...:topic:

Vsak ima svoje veselje...nekateri radi hodijo na dirkališča, nekateri oz. hardenduraši pa v neprehodne gozdove ali pa tako kot prikazuje video se vozijo po planinskih stezicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prihodnijih dneh se ne vozit z motorji, sploh ne po primorskih cestah, da ne bo koga odpihnilo!!! :whistle:

Kje pa Mirmidej!

Glih zdej bo fajn, samo padalo moraš met'... Saj veš za deskarje z "zmaji"!!

No, približno tako bo jutri zgledal motorizem na Primorskem. :surrender: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa Mirmidej!

Glih zdej bo fajn, samo padalo moraš met'... Saj veš za deskarje z "zmaji"!!

No, približno tako bo jutri zgledal motorizem na Primorskem. surrender.gifgrim.gif

tule sem ti dal en + za tvoj podpis... trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene uprašate,je cela Slovenija en nevaren odsek :wallbash:

Sploh pa zaradi šoferjev,ne tolk zaradi "cest"

Z to izjavo sem enkrat dobil celoletni kasko zavavarovanje za avto u Slovenskih novicah :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj. Grem pa rajš med ribiče, kot da bi se moral tle pobijat!

dobrodošel med mokro bratovščinoworship.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevarna cesta je Ljubljana - Litija in naprej do Trbovelj na kateri je veliko dnevnih migrantov in se je že v preteklosti zgodilo veliko motorističnih kot avtomobilskih nesreč excl.gifexcl.gifexcl.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevarna cesta je Ljubljana - Litija in naprej do Trbovelj na kateri je veliko dnevnih migrantov in se je že v preteklosti zgodilo veliko motorističnih kot avtomobilskih nesreč excl.gif  excl.gif  excl.gif

Se popolnoma strinjam. Če se vsak dan voziš  po tej cesti vidiš, da je nesreč malo, v primerjavi s tem kaj ljudje počnejo na cesti. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Sem študent gradbeništva in pišem diplomsko nalogo z naslovom Ukrepi za izboljšanje ravni prometne varnosti motoristov, ki vključuje poglavje oz bi rad naredil eno pregledno karto Slovenije, na kateri bi označil vse črne odseke ali črne točke( križišča), kjer menite motoristi, da prihaja do nepravilnosti, motenj v vožnji, kjer se je mogoče v preteklosti zgodilo mnogo prometnih nesreč( s smrtnim izidom), zaželjeno bi bilo da napišete odsek ceste, mogoče kraj, najboljše pa bi bilo če bi prilepili kakšno sliko kaj vas tam moti, čim več gradiva!! Zakaj je to dobro?? Ker se bo verjetno oz 100% se bo ta diplomska razširila v raziskovalno nalogo, tako da navalite in mi prosim pomagajte, tudi za vas/nas voznike je to vredu. Da se bodo ti problemi odpravili ali pa vsaj označili!!!

Za vašo pomoč vam že vnaprej zahvlajujem.

Lep pozdrav

Sašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Trenutno pišem diplomsko nalogo na temo Nevarni cestni odseki po mnenju motoristov.

Da bi zbrala podatke o nevarnih cestnih odsekih po Sloveniji sem že vsem motorističnim klubom po elektronski pošti poslala anketni list s karto krajev v njihovem okolišu.

Ker pa bi rada, da bodo pridobljeni podatki res čimbolj podrobni, se obračam še na vse ostale motoriste, da mi pomagate.

Če si lahko vzamete samo nekaj minutk časa, mi pošljite naslov vašega maila in pripišete kraj vašega bivanja, da vam lahko pošljem to mini anketo z zemljevidom. Če imate tudi kakšnega kolega motorista, mi lahko pošljete podatke še za njega.

Res vam bom zelo hvaležna za pomoč!:)

Alienfrik: A študiraš v Mariboru? Ker jst sem tud na gradbeništvu, ampak prometnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevarna cesta je Ljubljana - Litija in naprej do Trbovelj na kateri je veliko dnevnih migrantov in se je že v preteklosti zgodilo veliko motorističnih kot avtomobilskih nesreč excl.gifexcl.gifexcl.gif

POZOR!

te dni je na omenjeni relaciji na cesti veliko kamenja (premera 10cm in več), ki se kruši zaradi pomladne otoplitve. posebej nevarni so zadnji trije kilometri pred zagorjem, iz smeri litije.

ovinke te relacije jemljite z zvrhano mero pazljivosti in rezerve!

nedolgo nazaj je bilo tovrstno kamenje vzrok nesreče s smrtnim izidom...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce komu prav pride.

1. Lokacija:

Bohinjska Bela, smer Bled – Bohinj, 200m pred mostom cez Savo Bohinjko in most sam, oba pasova. Neravno vozisce z grbinami.

2, Lokacija:

Hrušica, smer Jesenice – Mojstrana, cca 4km asfalta od carinskega platoja Jesenice proti Mojstrani, oba pasova. Neravno vozisce z grbinami

3. Lokacija:

Podkoren, smer Kranjska Gora – Podkoren, 100m od bencinske črpalke, most cez Savo Dolinko. Grbina na voziscu, lansko leto umrl nemski drzavljan.

4. Lokacija:

Bohinj jezero – Odsek od Ukanca do izvira Save Bohinjke. Cesta je preozka za turisticne avtobuse.

5. Lokacija:

Bled, smer Bled – Lesce, »Betinov klanec«, nekako od konca table Bled do mosta Save dolinke. Sredi klanca je industrijska cona, prepovedati bi morali zavoj v levo. V zadnjih nekaj letih najmanj 3 smtne zrtve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

Gorenjska avtocesta, smer proti Kranju, izvoz Šmartno!! Ravnokar razlito olje oz. hladilna tekočina...

sm kr fajn avto lovil zdele, zato v prihodnjih dneh tam več previdnosti z motocikli!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!