Skoči na vsebino

cbr 600rr vs R6


nikens

Priporočene objave

Ima kdo praktične ali teoretične izkušnje z omenjenima dvema motocikloma.

Za cbrko sem slišal da žre precej olja, in ga je treba redno dolivat, pri nekaterih letnikih R6 naj bi bila šibka točka dihtunga na glavi.

Kupujem namreč 4-5 let star motocikel pa ne bi bil rad potem negativno presenečen nad stroški servisiranja.

Nasplošno me še zanima ali je elektronsko vbrizgavanje na motorjih prednost ali slabost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam osebno r6 letnik 2004 in sem čisto zadovoljen.

stroški pa registracija,servis in nove gume:)

in za zdej sem brez problemov in upam,da bo še naprej tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki zx-6r je boljši od obeh, honda pa od yamahe- če gledamo overall lastnosti.

Kvaliteta pa je na strani honde. Glede porabe olja- meni ga l.98 zx-6r ni pil nič, imel pa je skoraj 50.000km (motul 5100).

Tako da ga tudi honda ne, ker je vseeno honda, pa tudi s tolerancami cilinder-bat pri hondi vse štima.

Yamaha je tukaj na slabšem, če se prav spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar nekaj...

predlagam da si o vsakem omenjenem motorju poiščeš temo in jo malo prebereš, ker tu ti bo en hvalil eno, drugi drugo, tretji tretje...seveda kar nekaj na pamet in neutemeljeno.

tisto, da pa Yamahe kar po vrsti crkujejo, pa olje žlampajo, pa tudi ni drugo kot en navaden larifari. moja ga ne spije NIČ (oz. ne toliko, da bi opazil )

sicer bo pa tole slej ko prej zaklenjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar nekaj...

ja maš prav res je tole kar nekaj...

sicer bo pa tole slej ko prej zaklenjeno

vidim, da mate na tem forumu prakso novim članom teme zapirat, problem pa ni v neprimernem vprašanju ampak o dejstvu, da ste malo prepotentni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da mate na tem forumu prakso novim članom teme zapirat, problem pa ni v neprimernem vprašanju ampak o dejstvu, da ste malo prepotentni

Preprosto povedano - mora biti red, drugace je forum zasvinjan z nepotrebnimi temami!!! Teme za ta dva modela ze obstajajo in bos nasel veliko koristnih informacij, zato drugic uporabi ISKALNIK!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da mate na tem forumu prakso novim članom teme zapirat, problem pa ni v neprimernem vprašanju ampak o dejstvu, da ste malo prepotentni

Poglej, novinec...kot praviš sam sebi...tudi sam sem bil nekoč "frišn" na forumu, pa mi ni nihče zapiral tem, ker tako kot ti je že moj predhodnik napisal, sem uporabil iskalnik, preletel pravila obnašanja na forumu, pa je stvar potekala kot po maslu...simpl k pasulj .)

Glede teh dveh motorjv je res ze veliko napisanega, sam sem pa mnenja da lahko naletiš pri enem ali drugem motorju na šibke točke ali na hibe...malo je tudi od sreče odvisno...vem samo to, da pri teh dveh modelih je glede "udobja" honda na 1.mestu. Pa veliko sreče pri izbiri in pri vožnji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!