Skoči na vsebino

NO NAME RIDERS


Sanda7

Priporočene objave

Baje organizirajo jutr Sobota,nek zbor v POSTOJNI na pokritmu balinplacu,nekaj malega sem zasledila na radiu,bojo baje tud neki bendi,mislim da imajo v Motoristu reklamo.Naj negdo pogleda not pa kej več napiše,jaz ga namreč nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje organizirajo jutr Sobota,nek zbor v POSTOJNI na pokritmu balinplacu,nekaj malega sem zasledila na radiu,bojo baje tud neki bendi,mislim da imajo v Motoristu reklamo.Naj negdo pogleda not pa kej več napiše,jaz ga namreč nimam.

Ja par bendov je, med njimi tudi Sausages (vem, ker najbrz z njihovim kitaristom pridem dol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej je itak mimo,sem imela namen pogledat,pa sem že bila v Postojni na večerji v Minutki,ko so not uletel 3 bikerji Bulldog kluba pa sem jih mal povprašala če je kaj folka,pa pravjo da je švoh pa še vstopnina je bila 1.200sit,HVALA LEPA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej je itak mimo,sem imela namen pogledat,pa sem že bila v Postojni na večerji v Minutki,ko so not uletel 3 bikerji Bulldog kluba pa sem jih mal povprašala če je kaj folka,pa pravjo da je švoh pa še vstopnina je bila 1.200sit,HVALA LEPA.

....ki pa se mi zdi, nima noben motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!