Skoči na vsebino

"Varno z motociklom"


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Mam pa raj pokvarjenga, kot da se s skurteristi vozim na izlet :kva2:

Upam, da bo 4.4. lepo vreme. Po vsej verjetnosti se prikažem.

:lol1::lol1::lol1: - to pa je že skor izjava leta.

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je čist luštno :yes: . Prišlo je tud kr veliko motoristov :OK: in vožnja je bla za začetek sezone nad pričakovanji :worship: ! Uporabno!

M.

P.s.

Maus - upam, da ti tvoj motor zdej iz čiste užaljenosti ne bo hotu užgat :kva2: !

M.

Še bolj fajn je blo odpeljat furco do morja in ne imet s sabo takih, k sam težijo :whistle::whistle::whistle:

Jap, MAKSI se trudi, zato jih podpiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77 in Maus vidva sta kasneje prišla? No, za Mausa sem ziher.

Takrat ko so bile kamere? :naughty:

bil sem peš..mojo bivšo tuno je pa @smc vozila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj fajn je blo odpeljat furco do morja in ne imet s sabo takih, k sam težijo :whistle::whistle::whistle:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo delavnica trajala od 14h do 17h! Ne glede na vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je blo, delavnica tudi ... SUPER !!!

:worship::trance_27_notworthy::OK:

Smo se toteki malo priguncali in tudi sprobali.

Pa staro bando srečali (Bladzo, Gregs, Suzuki, Lucky, ...), pa koga spoznali ... MDR :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo super, ravno prav za treniranje na poligonu. Škoda, da sem imel tako malo časa. Vsekakor pa smo spet malo potrenirali in prebudili reflekse iz zimskega spanca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj sem se udeležil podobne zadeve na poligonu na Ljubečni v organizaciji PU Celje. Moram reči, da kapo dol policistom za napotke in tudi praktični prikaz. Prav tako pa so dokazali, da obvladajo svoje motocikle do potankosti.

Prikazali so nekatere najpogostejše situacije na cesti, zakaj do njih pride in kako se iz njih reševati.

Res super, edino malo bi pograjal motoriste, ki so prišli (bilo nas je kar nekaj): od vseh zbranih, se nas je opogumilo samo 5, da smo šli na poligon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj sem se udeležil podobne zadeve na poligonu na Ljubečni v organizaciji PU Celje. ......

.....Prikazali so nekatere najpogostejše situacije na cesti, zakaj do njih pride in kako se iz njih reševati.

Res super, edino malo bi pograjal motoriste, ki so prišli (bilo nas je kar nekaj): od vseh zbranih, se nas je opogumilo samo 5, da smo šli na poligon.

Ja, ravno to je pa zaskrbljujoče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na Ljubečni, sem bil kar presenečen nad obiskom saj sem jih pričakovl dosti manj, glede na to da je danes bil že drug dan te varne vožnje, vse skupaj pa 8 terminov ... Tudi sam se pridružujem pohvalam policistom, so precej nazorno pokazali določene stvari ... Sem pa tudi sam med tistimi (shame on me :unsure:), ki ni šel s svojim motorjem skozi praktični del, ampak zgolj zato, ker se je pred tem že ulil dež in razmočil teren, jaz pa oblečeno vodopropustno jakno/hlače/rokavice in me je začelo močiti, sem moral odpeketati ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se toteki malo priguncali in tudi sprobali.

Pa staro bando srečali (Bladzo, Gregs, Suzuki, Lucky, ...), pa koga spoznali ... MDR :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

En prav lep pozdrav.

Za Vas imam eno malo bolj obsežno vprašanje, mogoče tudi ponudbo.., vsekakor sem velik pobudnik brezplačnih Maksi delavnic, čeprav je to "majhen" dogodek, je njegov namen veliko večji. In ker vidim, da so se lani odvijale delavnice odvijale na Ljubljanskem koncu, je kakršna koli možnost, da se kakšen termin prestavi na kočevski konec (da se privabi še večji del dolenjske in Bele Krajine)?

Namreč letos smo v firmi asfaltirali ogromen prostor, kjer bi se brez težav postavil poligon.. seveda zdaj sledijo vprašanja, ali je potrebno za takšen dogodek pridobiti kakšna dovoljenja? In ali je iz Vaše strani za kaj zanimanja za to idejo.

Čaos

Jaka Iglič

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!