Skoči na vsebino

NOVI ENDURANCE CUP


Ghost_R1

Priporočene objave

Lep pozdrav, zanima me ali mi lahko kdo pomaga in sicer mi je prišlo na ušesa, da naj bi se organiziral nov Endurance Cup, katerega naj bi organizirali Slovenci (Yahosuka ali nekaj takega). Slišal sem, da naj bi bila zadeva v nulo organizirana in dirke naj bi potekale na večih dirkališčih. Zanima me, kje bi se lahko prijavil oz. kje bi lahko dobil več informacij, na katerih konkretno dirkališčih se bodo dirke odvijale in kakšni so pogoji za udeležbo? Za vse informacije se že vnaprej zahvaljujem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik

klak

Kolikor se spomnim je na MS že obstajala tema o tem ampak so jo moderatorji verjetno smatrali kot reklamo, ker je ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik

klak

Kolikor se spomnim je na MS že obstajala tema o tem ampak so jo moderatorji verjetno smatrali kot reklamo, ker je ni več.

Pa ti nimaš ideje kje bi lahko dobil kaj več podatkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, zanima me ali mi lahko kdo pomaga in sicer mi je prišlo na ušesa, da naj bi se organiziral nov Endurance Cup, katerega naj bi organizirali Slovenci (Yahosuka ali nekaj takega). Slišal sem, da naj bi bila zadeva v nulo organizirana in dirke naj bi potekale na večih dirkališčih. Zanima me, kje bi se lahko prijavil oz. kje bi lahko dobil več informacij, na katerih konkretno dirkališčih se bodo dirke odvijale in kakšni so pogoji za udeležbo? Za vse informacije se že vnaprej zahvaljujem!

Duhec,

tole ne organizirajo Slovenci. Tole organizira eden večjih trackday prirediteljev iz Švice ,Valentinos.

Vsaj vsi datumi Yahosuka Endurance cupa se prekrivajo z njim.

Verjetno je Igor ( gazda Yahosuke) pri njih zakupil določeno število mest (30) za endurance cup. Vsaj tako ima napisano na

svoji strani.

Vsa čast za tole dejanje, bo pa v teh časih verjetno kar težko zapolnit tale mesta.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!