Skoči na vsebino

Kje dobit barvne cevi za hladilno tekočino?


Dejanx

Priporočene objave

Dober vecer

Ko sem si ogledoval predelave motociklov na googlu sem videl nekateri imajo te cevi ki so sedaj črne v različnih barvah in me zanima kje bi se dalo to dobit ali se to barva?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za hladilno tekočino ne vem, hidravlične cevi bi pa HG skoraj moral imeti. Ne me držati za besedo -spomnim se katalogov izpred par let, da so bile noter. Od rumene, rdeče, modre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so verjetn silikonske cevi, posebaj za motorje. Se jih kupi v kitu za določen motocikel, kje točno bi jih kupu pa ne vem. So pa kar drage kolker se spomnim. Lahko pa montiraš prozorne cevi, pa bavasto hladilno tekočino-se dobijo na e-bayu. Poskusi pa vprašat še v PRIT doo-oni se ukvarjajo z cevmi nasplošno.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vodilni proizvajalec barvnih silikonskih vodnih cevi je Samco.

link

http://www.samcosport.com/

maš pa cel kup te robe na Ebayu. Komplet kiti za motor od 80-200 eur,odvisno od vrste motocikla. V 8 barvnih različicah.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

precej drago je to.sem mislil da je bol poceni.kaj pa te silikonske prozorne cevi to zdrzi tak visoke temperature da jih nebi ki skup potegnilo?za barvno tekocino vem da se dobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!