Skoči na vsebino

Vožnja s snežnimi sanmi tam, kjer ni dovoljeno


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Take poškodbe, kot jih je prikazal, ima skoraj vsak pijanček, ki ga malo cukne pa se prevrača po grmovju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je zgleda preveč gledal filme in sedaj misli, da lahko vse sam naredi. Če je vožnja tam prepovedana je prav, da jih je opozoril, vendar groziti z kaznijo pa ne more, saj nima nobenih pooblastil za izdajanje kazni (vsaj kolikor sem jaz ugotovil). V takem primeru bi moral le poklicati policijo in naj jih oni oglobijo oz. naredijo z njimi kar je pač potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, tudi pri nas imamo dva butla njegovega kova. Sta v penziji in po cel ljubi dan nimata početi drugega, kot oprezati izza zavese in gledati, kako ljudje parkirajo. In ko je avto na črti ali -bognedaj malo čez črto, že kličeta policijo. In ko parkiraš, moraš imeti radio čisto na tiho, ker drugače ne moreta spati. Ob 12:00...! Po moje je ta isti butl. Pa Chuck Norisa je malo preveč gledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, tudi pri nas imamo dva butla njegovega kova. Sta v penziji in po cel ljubi dan nimata početi drugega, kot oprezati izza zavese in gledati, kako ljudje parkirajo. In ko je avto na črti ali -bognedaj malo čez črto, že kličeta policijo. In ko parkiraš, moraš imeti radio čisto na tiho, ker drugače ne moreta spati. Ob 12:00...! Po moje je ta isti butl. Pa Chuck Norisa je malo preveč gledal...

Saj je pri nas podobno. Vendar se gre tukaj za parkirne prostore (bilo tudi pred kratkim na Preverjeno). Gospod v penziji zjutraj (pre)hitro vstane in slikari avte po parkirplacih in napada ljudi, ki v tistem trenutku slučajno odhajajo z avtom. Ko pa odmakne svoj avto pa nastavi škatlo na svoj prostor, kar pa seveda ne bi smel!

Pač nekateri so že tako pametni, da jim škodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!