Skoči na vsebino

NOVA ŠTIFTA 2010 - 5 LET MzM


MzM

Priporočene objave

Najdem se, vidim se pa ne -me Skitnica zakriva. Pred mano je sedel oni fant z dolgo čupo v jeans bezrokavniku, desno od mene v klopi pa en bajker iz celjskega konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo trance_27_notworthy.gif... Udeležba super, pater Niko je še vedno car worship.gif Pohvale organizatorjem, pa seveda pohvale tudi za dejavnost MZM trance_27_notworthy.gif Res super, tako da se drugo leto spet vidimo trance_30_punk.gif ... pa še vreme je bilo na naši strani, čeprav je mene tud požegnalo pol še na poti domov, s parimi kapljicami dežja... pa nič zato, dan je bil super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo res prijetno. Kakor je nakazovalo vreme me je kar malo šokiralo, koliko ljudi se je nabralo. Še ne pomnim, da bi jih kdaj toliko bilo, več kot nas je bolje je :) :trance_27_notworthy:

Se pa prav gotovo pozna, da je letos bila Mirna Peč res bolj mirna zaradi dežja, je pa zato Nova Štifta malo bolj zacvetela.

Slike kar tako, ker so malo prevelike za MS

p1010836.jpg

p1010837.jpg

p1010840.jpg

p1010846.jpg

p1010848.jpg

p1010869.jpg Tale motor mi je znan :), kod da je bil že objavljen enkrat na MS.ju

:kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober tole tle b'lo... :grim

A si bil? Malo sem gledal, če te kje vidim, pa sem ugotovil, da je glede na množico to malo utopično, čeprav sem srečal kar nekaj kolegov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo, pa saj to smo vedli da bo, še preden smo štartali ;) Lepa hvala za prijeten dan na prijetnem mestu v prijetni družbi. Nova Štifta ima svoj poseben čar. (poleg sestre Nikolete in patra Nikota :P )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_27_notworthy: Velika zahvala gre vsem udeležencem Nove Štifte 2010. Res je bilo lepo. Štifta je legenda. Vodstvo je članom na koncu takoj posredovalo letošnjo zbrano vsoto v sklad MzM. Prispevali ste 7.600 €. Ta vsota kaže na veliko solidarnost med motoristi in njihovimi družinami. Za to smo vam iskreno hvaležni. MzM vsem motoristom želi lepo sezono, veliko varnih kilometrov in nepozabnih užitkov na potovanjih doma in po svetu.

Ne pozabimo, da smo MzM jevci vsi, ki čutimo odgovornost in solidarnost. Na koncu vas vabim na Novo Štifto 2011 in to vedno 27. aprila, v vsakem vremenu. :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem bila,bilo mi je zelo,lepo,res nimam besed...Svaka vam čast,neslednje leto pridem sigurno.Lepo se mi je tud zdelo od vas,da zbirate kdor kolk hoče dat za družine (pokojnih motoristov),res lepa gesta. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem bila,bilo mi je zelo,lepo,res nimam besed...Svaka vam čast,neslednje leto pridem sigurno.Lepo se mi je tud zdelo od vas,da zbirate kdor kolk hoče dat za družine (pokojnih motoristov),res lepa gesta. :OK:

anja37 - več o delovanju, pomočeh... izveš na www.mzm-slo.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MzM kapo dol :worship:

Brez predsodkov vržem v "šparovček" nekaj € ker vem da grejo v prave roke!

Se vidmo drugo leto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil!

Blo super!! Veliko ljudi, veliko motoristov in dobro vzdusje, ki ga je podzigal tudi ALKOHOL NA BLAGOSLOVU :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Poglej,tudi če prepovejo točenje alkohola na taki prireditvi,ga bo pa folk s sabo prvleku.Drgač pa Niko svaka čast lepa pridga pa lepo spelano tako kot vsako leto.Se vidmo zdej enkrat u Strunjanu,samo da bruda naredi izpit. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil!

Blo super!! Veliko ljudi, veliko motoristov in dobro vzdusje, ki ga je podzigal tudi ALKOHOL NA BLAGOSLOVU :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Dej ne prodaji bučk tle po netu.Vsi so polnoletni,kateri vozjo motorje in odgovarjajo sami zase.Kdo te pa sil pit alkohol,če mu rečeš ne.Vsak ma svoje možgane pa nej tud mal misl z njimi.Drgač sem pa tud tebe vidu na slikah tamle v Kamniški Bistrici kako flašo šnopca v roki držiš pa klobaso,pa noben ne dela panike iz tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej,tudi če prepovejo točenje alkohola na taki prireditvi,ga bo pa folk s sabo prvleku.Drgač pa Niko svaka čast lepa pridga pa lepo spelano tako kot vsako leto.Se vidmo zdej enkrat u Strunjanu,samo da bruda naredi izpit. :worship:

1. Dvomim, da bi bili tako obupani, da bi ga vlekli s seboj, saj bi bila na voljo non alko varianta piva, ravno prav ohlajena.

2. Ce bi ga ze vlekli s seboj, bi bil sparjen in sklompan. Ce bi bili tako obupani, pa naj pijejo toplo sklompano scavnico. Ce bodo pa samo zaradi tega istali doma, pa kar naj.

3. Niko vsaka cast!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne prodaji bučk tle po netu.Vsi so polnoletni,kateri vozjo motorje in odgovarjajo sami zase.Kdo te pa sil pit alkohol,če mu rečeš ne.Vsak ma svoje možgane pa nej tud mal misl z njimi.Drgač sem pa tud tebe vidu na slikah tamle v Kamniški Bistrici kako flašo šnopca v roki držiš pa klobaso,pa noben ne dela panike iz tega.

V Novi štifti nisem pil alkohola, ampak samo Ledeni čaj. Če bi imel na voljo non alko pivo, pa bi pil tistega.

Kar se pa tiče Kamniske bistrice:

1. Slončkova ringaraja NI BLAGOSLOV. Zaznas razliko?

2. Tam nas je velika vecina prespala in smo sli domov sele naslednji dan, popolnoma trezni. Zaznas razliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Dvomim, da bi bili tako obupani, da bi ga vlekli s seboj, saj bi bila na voljo non alko varianta piva, ravno prav ohlajena.

bemtiš... a ni bol kokakola al pa kokta od blajfraj pira? mislm, po okusu? jap. vsak zase bo vedu kva mu paše in kva ne... če je pol za na cesto... pa ne morš sodt ti ampak za to pristojen organ... vsaj tako se mi zdi???

obupani? poglej planico... tam se mi ne zdijo obupani ampak naliti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 - V Novi štifti nisem pil alkohola, ampak samo Ledeni čaj. Če bi imel na voljo non alko pivo, pa bi pil tistega.

2 - Tam nas je velika vecina prespala in smo sli domov sele naslednji dan, popolnoma trezni...

1 - tudi non alko pivo (uni) vsebuje nekaj majčkenega alkohola, pa solate ne preveč kisat, če se hočete iti purizem

2 - če ti čisto ves šnopc gre do zjutraj ven: Svaka čast tvojemu organizmu

Sem pa mnenja da je idiotizem naroda, da se na ta žegnanja nabere več folka in spije skoraj več piva kot na kakem zboru, kjer se lahko prespi. S spoštovanjem do Nove Štifte, pač le moje mnenje. Očitno si pač narod ne more več privoščit frej sobotne noči.

p.s.: Če se boste mnogi Slovenceljni šli puriste, pač pričakujte prihodnost brez zborov, brez žegnov in brez "stokojnskih" motorjev.

Že večkrat sem napisal: Leta 07 sem bil v Iranu in še enkrat vam rečem oni so 20 let pred nami.

Alkohol je popolnoma prepovedan (pri nas če spiješ 3 pive boš kamlu praktično državljan brez pravic in obsojanja vreden)

kazni v prometu: bičanje (pri nas te po žepu udari toliko, da bi se raje prebičal)

motorji: max 200 ccm (pri nas že razmišljajo o raznih omejitvah)

muzika: ni ni. Islam prepoveduje (pri nas SAZAS - če seveda ne odšteješ para)

ceste: čez 20 let bo mogoče tudi Slovenija brcla u pizdo SCT (al kir slovenski kurac gradi ceste me sploh ne zanima) in plačala za gradnjo cest tisti francoski firmi, ki po Iranu gradi odlične ceste.

V glavnem uživajte, dokler se še da nekaterim ljudem/klubom sploh ubadati z našimi procedurami za izvedbo prireditve.

lp, pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem uživajte, dokler se še da nekaterim ljudem/klubom sploh ubadati z našimi procedurami za izvedbo prireditve.

to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 - tudi non alko pivo (uni) vsebuje nekaj majčkenega alkohola, pa solate ne preveč kisat, če se hočete iti purizem

2 - če ti čisto ves šnopc gre do zjutraj ven: Svaka čast tvojemu organizmu

Sem pa mnenja da je idiotizem naroda, da se na ta žegnanja nabere več folka in spije skoraj več piva kot na kakem zboru, kjer se lahko prespi. S spoštovanjem do Nove Štifte, pač le moje mnenje. Očitno si pač narod ne more več privoščit frej sobotne noči.

p.s.: Če se boste mnogi Slovenceljni šli puriste, pač pričakujte prihodnost brez zborov, brez žegnov in brez "stokojnskih" motorjev.

Že večkrat sem napisal: Leta 07 sem bil v Iranu in še enkrat vam rečem oni so 20 let pred nami.

Alkohol je popolnoma prepovedan (pri nas če spiješ 3 pive boš kamlu praktično državljan brez pravic in obsojanja vreden)

kazni v prometu: bičanje (pri nas te po žepu udari toliko, da bi se raje prebičal)

motorji: max 200 ccm (pri nas že razmišljajo o raznih omejitvah)

muzika: ni ni. Islam prepoveduje (pri nas SAZAS - če seveda ne odšteješ para)

ceste: čez 20 let bo mogoče tudi Slovenija brcla u pizdo SCT (al kir slovenski kurac gradi ceste me sploh ne zanima) in plačala za gradnjo cest tisti francoski firmi, ki po Iranu gradi odlične ceste.

V glavnem uživajte, dokler se še da nekaterim ljudem/klubom sploh ubadati z našimi procedurami za izvedbo prireditve.

lp, pa brez zamere

Drži. Iran je v vsem boljš. Se bo treba tja preselt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!