Skoči na vsebino

Avto moto show Maximus 2010


bmw850i

Priporočene objave

8.5.2010 se bo odvijal avto moto show Maximus v M. Soboti pred trgovskem centru Maximus MS.

Prireditev je namenjena za srečanje vseh vrst motoristov, športno predelanih vozil, terenskih, ameriških, starodobnih vozil,....

lefta5.jpg

avto-moto-show-2010-foto_8561157_17384850_17684568.jpg

Več na: http://www.srt-ms.si/avtoshow/

Vstopnine za motoriste ni!!!

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!

mene pa zanima, če je potrebno kaj plačati če hočeš tekmovati (mogoče kako prijavnino). pa če kdo od tukaj ki ve da bo razkazoval mrcino jo lahko pokaže tukaj, da vidim če se mi sploh splača razkazovat tam svojo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!

mene pa zanima, če je potrebno kaj plačati če hočeš tekmovati (mogoče kako prijavnino). pa če kdo od tukaj ki ve da bo razkazoval mrcino jo lahko pokaže tukaj, da vidim če se mi sploh splača razkazovat tam svojo....

Vstopnine ni!

Letos še ne bomo imeli posebej tekmovanja za motorje (predelav motorjev). Moremo videti kakšen bo odziv v tej panogi in če bo dober, bomo za naslednje leto prirediti tudi tovrstno tekmovanje, kot imamo že za predelane avtomobile. Sedaj je mišljeno bolj kot eno večje srečanje za motoriste.

Tekmovanje pa bo za motoriste v glasnosti izpuha (2 evra), in pa sodeluje se lahko pri klubskih igrah (kjer tekmujejo vse kategorije - panoge skupaj)

Več na: http://avtoforumpomurje.mojforum.si/avtoforumpomurje-about2734.html

Vabljeni vsi željnih bencinskih hlapov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!