Skoči na vsebino

Komentator ?


CAPIROMZY

Priporočene objave

Kaj si mislite o načinu komentiranju g. Miheliča?

Jaz osebno mislim, da ima človek izredno veliko izkušenj v zvezi z motociklizmom, ampak lahko bi napovedoval malo bolj živahno-kot npr. Alešič.

Tako mislim jaz kaj pa vi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je preveč dolgočasen, pa še RTV SLO polovico dogajanja izreže in vmes prenaša PLESE!? :shock: :cry:

Zato raje preklopim na Euro sport - dva živahna komentatorja z ogromno znanja in še eden bivši dirkač, ki hodi okrog in intervjuja ljudi... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mihelič ve dosti o motociklizmu sam je dolgočasen, ko ga poslušam se mi zdi kot da bi poslušal kako pravljico, skor zaspiš.

Zato vedno gledam na Eurosportu, kjer so dobri komentatorji in tudi pokažejo dosti več kot pa na RTV Slo. Na Eurosportu majo vedno med treningom in pred dirko kake tehnik featers, pokažejo kaj se je dogajalo na progi in v MotoGP sceni, tega na RTVSlo ne vidiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha Romc - pa sm mislu da se sam men zdi tip dolgočasn, pa vidm da nism edini...

Z unimi na Eurosportu se pa itak nima za primerjat!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Ste ziher, da tole sem spada ???????

Ja tud jst nisem 100%, sam pol mi pa povej kam bi ti dal to če ne sem??? :evil: :shock: :?: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tip sigurno zelo veliko ve o motociklizmu, ampak kot komentator pa je zelo dolgočasen in prava uspavanka za lahko noč. :roll:

vsaj zame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo o tem že debatirali, a vseeno -- neverjetno dolgočasen je... še moja je rekla, da če se bo že ta tip zbudil, in da izgleda, kot da bi gledala TV brez zvoka in poslušala eno čudno radijsko postajo iz začetka 20. stoletja... (kao se ne sklada motociklistični šport z Miheličevo uspavanko).

V glavnem, neverjetna nesposobnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že enkrat napisal - idealna (no ja, ne ravno idealna :D ) bi bila kombinacija Miheličevega poznavanja teme (ki mu je ni očitati) in Ališičevega sloga komentiranja :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako so zadnji komentar poslušali tisti, ki jim je dolžan izdobavo HDjev. To so mogle televizije letet čez okna, pa kakšna telefonska žica na RTVju se je najbrž precvrla. Ali so se pa že nalezli stoičnosti pojavnosti omenjenega gospoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tip je res boring, sam kaj ko se pa spozna na te stvari, lahko pa pomislimo kako bi bilo ce bi dal gor enga tipcka ka nima prov velik veze o motociklizmu pa bi reku ; IN SEDAJ JE MOTOR S STEVILKO 46 , am amamaam aha Rosi, prehitel Barosa al kako je ze.......no to bi blo pa se slabse, samo res pa je da sem ze zaspal med samo dirko, ampak ne zato ker bi bila boring ampak zaradi komentatorja, ....upam da se bo nasu kaksen tak kot je Alesic, ceprov kdaj mal pretirava..L

Lp, ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že enkrat napisal - idealna (no ja, ne ravno idealna ) bi bila kombinacija Miheličevega poznavanja teme (ki mu je ni očitati) in Ališičevega sloga komentiranja .

IN TO JE SPEKTAKULARNA DIRKA!!!!!! VIDELI SMO ŽE VELIKO NESREČ!!

POGLEJTE ROSSIJEVA NAJNOVEJŠA SPREMLJEVALKA KI PRIHAJA IZ.....

IN POGLEJTE SI TO DOGAJANJE, RAVNOKAR SE JE MICK DOOHAN POPRASKAL PO JAJCIH!

Ne hvala.Da bi trosu en kup nepotrebnih podatkov me sploh ne mika, kot ne to da zija za vsak drek k da bi ga iz kože dajal pa magari če se je sam pes ob progi usral.

Mihelič je zakon, ker ob njegovem komentarju se lahko komot vživiš v dogajanje na stezi.

Medtem ko pri Ališiču slišiš tudi to kdaj je kdo kakšno naskočil.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kja manjka Miheliču,da bi bil dober komentator:........2l kave

Kaj manjka Ališiču ,da bi bil dober komentator:........PERSEN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mihelič je zakon, ker ob njegovem komentarju se lahko komot vživiš v dogajanje na stezi.

stari,sorry........samo se mi je osebno zgodilo,da sem ob mihelicevem komentarju zaspal - ob dirki motoGP. :roll: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že enkrat napisal - idealna (no ja, ne ravno idealna ) bi bila kombinacija Miheličevega poznavanja teme (ki mu je ni očitati) in Ališičevega sloga komentiranja .

IN TO JE SPEKTAKULARNA DIRKA!!!!!! VIDELI SMO ŽE VELIKO NESREČ!!

POGLEJTE ROSSIJEVA NAJNOVEJŠA SPREMLJEVALKA KI PRIHAJA IZ.....

IN POGLEJTE SI TO DOGAJANJE, RAVNOKAR SE JE MICK DOOHAN POPRASKAL PO JAJCIH!

Ne hvala.Da bi trosu en kup nepotrebnih podatkov me sploh ne mika, kot ne to da zija za vsak drek k da bi ga iz kože dajal pa magari če se je sam pes ob progi usral.

Mihelič je zakon, ker ob njegovem komentarju se lahko komot vživiš v dogajanje na stezi.

Medtem ko pri Ališiču slišiš tudi to kdaj je kdo kakšno naskočil.

LP

Leteči

Očitno nisi dojel bistva :roll:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Spomnim se, da je pred leti izšel v reviji "Moški svet" poster z Ducatijem Monstrom, zaraven katerega je naš komentator napisal tudi par besed... Seveda je Ing. Mihelič na veliko razlagal in hvalil desmo sistem odpiranja ventilov. Ta poster sem potem poklonil prijatelju. Čez par let je ta prijatelj kupil Monstra 600. Ing. Mihelič ga je takoj ko je videl monstra, začel spraševat, če je "desmo"... Očitno je nekaj prepisal. Zalotil sem ga že večkrat ob preklapljanju na Euro sport... Kake dva mesca nazaj je naprimer prodajal klobase o tehnično naprednih motornih kolesih, med katere spadajo motorna kolesa znamke HD Ali pa primer ko (mislim da) Moody razlaga o 500 Hondi in pravi, da je to najboljši dvotaktni stroj ki je bil narejen... Preklopim... Čez kake 2 minute se z enako tezo pojavi Ing. Mihelič... Koliko se spozna na motociklizem se bo pač odločil vsak sam, dejstvo pa je da tudi jaz zaspim med njegovim komentiranjem... Lahko bi zamejal Tomaža Trčka ob komentiranju Brozovega pogreba...

_________________

Pet jih pade, ko porine, sin slovenske domovine!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenega ni kaj prida ....

Eden te uspava, drugi pa ponavadi "bluzi" in kriči ..... zato Eurosport ali DSF ali RTL :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenega ni kaj prida ....

Eden te uspava, drugi pa ponavadi "bluzi" in kriči ..... zato Eurosport ali DSF ali RTL :!:

Gloh prou. Eden te uspava, drugi pa zbuja. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst pa moram povedat,da mi je Ališič kr uredu,sam ne se preveč dogajat na tisti dirki,katero komentira,ker je drgač že na začetku čist hripav.mislm da ma kr neki pojma (vsaj pr formuli) o avtomobilizmu,no pa sej ga ma lohk,ker itak pride u vse bokse in zve tist kar zanima njega oz.tud nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, formula... ta dolgčas... Po moje je bil Ališič prav posebej izbran, ker zna kljub vsej tisti bedi naredit vzdušje... Kolk se on sam spozna ne vem, je pa res, da ga poznajo vsi: tisti ki ga kujejo v zvezde in tisti katerim se zdi totalen tepec... Prav s tem so na Pop tv dpsegli da se o formuli ljudje še več pogovarjajo, še več prepirajo, v končni fazi pa še več ljudi zaradi tega gleda prenose.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst pa moram povedat,da mi je Ališič kr uredu,sam ne se preveč dogajat na tisti dirki,katero komentira,ker je drgač že na začetku čist hripav.mislm da ma kr neki pojma (vsaj pr formuli) o avtomobilizmu,no pa sej ga ma lohk,ker itak pride u vse bokse in zve tist kar zanima njega oz.tud nas!

Ališič ma tuk pojma o avtomobilizmu k jest o razvoju ličink listnih uši na hrastu.Se pravi NIČ, NIENTE!!

Skoz nekaj nabija o difuzorjih in podobnih zadevah pa najbrž ne pozna osnovnih podatkov o teh zadevah kaj šele o tem kako delujejo.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ališič neki u temo brca. Sam brez nega bi blo pa spet d :wink: ogcajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!