Skoči na vsebino

Komentator ?


CAPIROMZY

Priporočene objave

...pa najbrž ne pozna osnovnih podatkov ...

NAJBRŽ ali GOTOVO, da daješ svojo sodbo ?

mogoče ... opa ... mogoče se pa spozna bistveno bolj kot mislimo, vendar se zaveda tudi kako in kaj povprečnega glealca zanima formula ena ... niso vsi tehnični friki, ki jih zanima iz kakšnbega materiala so zavorni diski ..ipd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obnašata se znamkam primerno za katere tudi onadva navijata:

ing. Mihelič- HD

g. Ališič- ferrari

Sicer pa sem tudi sam večkrat spremljal GP na eurisportu formulo pa včasih tudi na ORF oziroma RTL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

meni zelo smešna situacija pri menjanju programov - ala Faker -,med tvs2 in eurosport, se je zgodila pri smučarskih skokih takrat, ko je Peterka zmagu, skos sem gledu na Slo, na koncu pa šaltnu na eurusport in je kamera snemala Primzija glih ko je v gsm povsem naravno in nezaigrano reku (ženski, familiji?) "ej ne morš verjet" in model komentator itak ni mel pojma kaj je prjavu, pa je začeu nakladat neki kao I wonder if he is talking to his...he is running a pub at home- neki tazga

sicer nisem glih fan nebencinskih športov, so pa dosežki Slovencev vse prej kot nezanimivi

kar se pa Mihkota tiče, če se vrnem na temo, ko ratujem "zaspan" dam na eurosport in ponavadi tam tudi ostane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!