Skoči na vsebino

9. sejem Moto Boom


Codeine

Priporočene objave

Ja, kaj ga pa pol serjejo pri DKS-u... Madona, bom jaz svojega tja postavil. Ne, rajše ne -kaj pa bi brez njega.... Zdaj pa res. Malo ga biksajo, če se ne prikažejo tam. Pojasnila nobenega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Suzuki ima samo 3 modele. Pohvala Bavarcem, Beneliju...

Samo ej...me je vrglo na rit...za Multistrado hočejo mal pod 20000 Ojrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Kawasakija spet ni? Pa dejte no.. Mislim, a se fantje iz DKS zajebavajo al kaj? Pa KTMa tut ne? TCS Laba, pejte v rit!

Saj TSC LABA ni "generalni uvoznik KTM", ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes obiskal MOTO BOOM kao?? in morem rečt da je katastrofa, nekaj motorjev ja , kar se pa tiče opreme pa nič.

Tako da škoda časa in denarja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Suzuki ima samo 3 modele. Pohvala Bavarcem, Beneliju...

Samo ej...me je vrglo na rit...za Multistrado hočejo mal pod 20000 Ojrov.

Quality costs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa je. to je štant Motor jeta, hostese pa so od revije Motorist. :whistle:

drugače bom pa verjetno eden redkih, ki bom pohvalil moto boom.

Za NAŠE razmere je vredu. Od znam manjkata KTM in Kawasaki, ostali so. Od res pravih novosti lahko vidiš aprilio rsv4R, bmw-ja s1000RR in to 3 barve, hondo vfr 1200F, hondo fury, yamaho fz8, ducatija desmosedici RR in ducatija multistrado + vse ostale pomembnejše motorje vseh znamk. no v soboto bo baje še rossijeva yamaha. tudi opreme je kar nekaj in pa predelav. še mađari zodiac in en iz srbije predelovalec so. za popuste nisem spraševal, sem pa videl da jih imajo. tudi neki nemci in podobno prodajajo opremo.

hostese tudi so, verjetno pa jih bo več čez vikend.

kar se pa tiče vsedanja na motor popolnoma razumem da se ne sme. to so motorji, ki so namenjeni za nadaljno prodajo in če se ti tisoč ljudi gor vseda je najmanj ka je, da ti z zadrgami in ostalim popraskajo tank in plastike.

kako naj trgovec potem proda tak motor???

kdor je bil v tujini na kakem sejmu kjer si lahko sedel na motorjih je videl kaj se z motorji zgodi - praska pri praski.

jaz sem presenečen ker je kljub krizi več motorjev in opreme kot jo je bilo kadarkoli po mojem spominu.

KTM je, pri bmwjih.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quality costs

Sej ne rečem. Moped mi je svetovn, res. Ampak da je še dražji od "njegovega veličanstva GS 1200"?? Pa če primerjam z Benellijem Trek Amazonas, ki je 8K cenejši???

Se mi zdi, da prav velik MS v Slo ne bo kupljnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rečem. Moped mi je svetovn, res. Ampak da je še dražji od "njegovega veličanstva GS 1200"?? Pa če primerjam z Benellijem Trek Amazonas, ki je 8K cenejši???

Se mi zdi, da prav velik MS v Slo ne bo kupljnih.

ja samo je pa dosti lepši od bmw trance_27_notworthy.gif

nebi nikol dučeja kupo samo ta mutlištrada pa se mi res dopade( ker stara ke pa res kolarnca bla = oz je še whistle.gif) sorry mašinasurrender.gif

pač ne mores zaj benelija primerjat pa mutistradeclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, glede na slikce, niti ni tok zelo malo reci za videt. GREM v soboto!

aja Dr Jakob oldiči so v drugi hali pa DB9 tudi closedeyes.gif

pa ne pozabi hostese slikat pri petrolovem štantu trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej. Hilton. Pa kako si zgrešu hosteso pri Ferrariju? Je bla luštna!! :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: (n'č ji ne'b računal)

PS. Zakaj ne morem primerjat MS in Benellja?

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej. Hilton. Pa kako si zgrešu hosteso pri Ferrariju? Je bla luštna!! :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: (n'č ji ne'b računal)

PS. Zakaj ne morem primerjat MS in Benellja?

zato ker pri MS stisneš ročico sklopke in ne stisneš zraven gumba za blendanje( kakor to narediš pri benelijuclosedeyes.gif)

glej meni je benelli tnt brutalno lep, amazon je tudi nekaj drugačnega, ko se pa spustiš v detaje, pa ugotoviš da je izpušna cev pri beneliju narjena ko da bi sam doma zavaril( en ki obvlada- no to nisem jaz mišljenclosedeyes.gif)....... itn......

malce zbodejo določene stvari v oči.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton...ti dam prav, ni blema..ampak a so tisti detajli res vredni 8k Evrov. To me žuli.

hja, to pa ti jaz žal ne znam odgovorit( ker pač če bi kopoval nekaj takega bi sigurno tam v španikovem štantu iskal 1050 je oznaka... pa 3 zilindre)

saj ves vsake oči imajo svojega malarjaclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem zasledil govora o MS, slikce posnete včeraj, ko so jo ravno pripeljali, vendar še ni postavljena tako kot danes, ko je že opremljena s kufri.

post-10851-12713593005_thumb.jpg

post-10851-127135932398_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz bom pa odmislil obisk... glede na napisano in videno... Bil v Munchenu, bil v Veroni... si bom rajši nekje tam spet napasel oči... Grem v soboto raje čistit Slovenijo...:trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Kawasakija spet ni? Pa dejte no.. Mislim, a se fantje iz DKS zajebavajo al kaj? Pa KTMa tut ne? TCS Laba, pejte v rit!

Dr_Jakob,

vljudno vabljeni v soboto v naš moto salon v Litijo (recimo pred sejmom, ker smo odprti do 13h). Videli boste lahko 20+ KTMov, kakšnega celo peljali, si ogledali precej opreme Alpinestars in še kakšen poseben popust vam bomo dali ta dan.

Zagotavljam, da boste domov odšli v vseh pogledih bistveno bolj zadovoljni, kot bi odšli z našega razstavnega prostora na sejmu, če bi tam razstavljali.

Pozdrav

Boštjan

Popravljeno . Popravil TSC-LABA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo je pa dosti lepši od bmw trance_27_notworthy.gif

nebi nikol dučeja kupo samo ta mutlištrada pa se mi res dopade( ker stara ke pa res kolarnca bla = oz je še whistle.gif) sorry mašinasurrender.gif

pač ne mores zaj benelija primerjat pa mutistradeclosedeyes.gif

No, baje je ta multistrada nova skoraj preveč uglajena ... Tako da, hehe, ostajam pri stari, ki vseeno da orenk nekaj od sebe, ko ji uho navijem :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem zasledil govora o MS, slikce posnete včeraj, ko so jo ravno pripeljali, vendar še ni postavljena tako kot danes, ko je že opremljena s kufri.

post-10851-12713593005_thumb.jpg

post-10851-127135932398_thumb.jpg

Tega Ducatija kazi zadnji sedež drugače je pa zelo lep tud kufrov ne rabi. 43916.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!