Skoči na vsebino

9. sejem Moto Boom


Codeine

Priporočene objave

Sem bil danes. Zadovoljen. Že zaradi stunt showa se je splačalo iti. Da o hostesah ne govorimo. Ponudba je tudi bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem tudi letos sel. Ni bilo slabo, custom show je bil celo vecji kot ponavadu, po zaslugi Dreamachine. Ostalo pa bolj tako-tako. Par velikih playerjev sem pogresal, ampak jebiga. najbolj me je pa zacudil NEobisk pri avtomobilistih. Italjanov nic! Maseratti, Lancia, Alfa Romeo, Fiat.. KJE SO?! Sem se prav veselil, da bom spet sedel v Maseratti Quattroporte, pa nic iz tega. Poleg tega sem pa izjemno razocaran nad dejstvom, da letos ni bilo prikaza terenskih zmogljivosti terencev... GRDO!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem tudi letos sel. Ni bilo slabo, custom show je bil celo vecji kot ponavadu, po zaslugi Dreamachine. Ostalo pa bolj tako-tako. Par velikih playerjev sem pogresal, ampak jebiga. najbolj me je pa zacudil NEobisk pri avtomobilistih. Italjanov nic! Maseratti, Lancia, Alfa Romeo, Fiat.. KJE SO?! Sem se prav veselil, da bom spet sedel v Maseratti Quattroporte, pa nic iz tega. Poleg tega sem pa izjemno razocaran nad dejstvom, da letos ni bilo prikaza terenskih zmogljivosti terencev... GRDO!!

Verjetno si slabo prebral naslov sejma:

- Avto in vzdrževanje

- gospodarska vozila

- moto boom

Fiat s svojimi dostavniki bi lahko bil tu, Maserati, Alfa...pa z gospodarskimi vozili nimajo nobene direktne povezave.

Tisti Ferrari je bil tam bolj za reklamo lastnika in ne samega avta.

Bo treba na kak drug sejem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si slabo prebral naslov sejma:

- Avto in vzdrževanje

- gospodarska vozila

- moto boom

Fiat s svojimi dostavniki bi lahko bil tu, Maserati, Alfa...pa z gospodarskimi vozili nimajo nobene direktne povezave.

Tisti Ferrari je bil tam bolj za reklamo lastnika in ne samega avta.

Bo treba na kak drug sejem...

Dej ne pametuj. Ce nisi bil na prejsnih avtomoto sejmih v Celju, pac ne mores sodit. Jaz sem bil na vsej prejsnjih in do sedaj je bilo avto razstavljalcev kolikor hoces. Prejsnjo rundo sploh ne vem, ce je kaka vecja avto firma sploh manjkala.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, nad tem, da ni bilo avtov, sem bil tudi sam malo razočaran. Ampak res malo. Meni se zdi naslov Avto in vzdrževanje tak, da avti bi morali biti. Plus dejavnosti, povezane z njimi. Sem pa po moto hali naredil ene štiri kroge, oldtajmerje pogledal v miru, užival v bluesu. Fajn je bilo.

Pa viličarje sem šel gledat. Za pet minut. Jih imam tako na šihtu dovolj... Sploh, ker nobene hostese ni bilo tam, pa tako ni bilo zanimivo.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa po moto hali naredil ene štiri kroge, oldtajmerje pogledal v miru, užival v bluesu. Fajn je bilo.

UUUja.. oldiji so bli pa suuuuuuper!! matr, kaj bi dal, da bi mel jst tako zbirko starih mopedov doma... Pa kr neki jih je bilo na sejmu celo naprodaj, si vidu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUja.. oldiji so bli pa suuuuuuper!! matr, kaj bi dal, da bi mel jst tako zbirko starih mopedov doma... Pa kr neki jih je bilo na sejmu celo naprodaj, si vidu?

je pa bila dans izbira motorjev zunaj pri fontani kr velika,sem videl ,da si jih maltrance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa bila dans izbira motorjev zunaj pri fontani kr velika,sem videl ,da si jih maltrance_29_photo.gif

Sem, ja. Si ti poleg mene parkiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne pametuj. Ce nisi bil na prejsnih avtomoto sejmih v Celju, pac ne mores sodit. Jaz sem bil na vsej prejsnjih in do sedaj je bilo avto razstavljalcev kolikor hoces. Prejsnjo rundo sploh ne vem, ce je kaka vecja avto firma sploh manjkala.

Tipičen motosvetovski odgovor. Na argument (naslov sejma) nazaj žalitev.

Sem bil na vseh sejmih, razen leta 2006.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če smo pri imenu ''Avto IN vzdrževanje'' bi moralo biti oboje. Tako pa mi diši na zavajanje z imenom.

Sicer pa sem v nasprotju z nekaterimi, zadovoljen tudi z moto delom. Čeprav bi se vsi uradni prodajalci motorjev morali predstaviti s svojo ponudbo. Ne vsega, vsaj tiste najbolj prodajane modele. Potem pa lahko potencialni kupci na enem mestu primerjajo in se odločijo. Sicer pa na Motoboomu nisem slišal negativne kritike. Ali pa sem se gibal le tam, kjer smo bili zadovoljni, kdo ve... Pa kaj pa mi rabimo, da smo zadovoljni? Malo ledra, kroma, hostes..pa smo potešeni. Malo karikiram, ampak tako je. Pri Touratechovemu štantu nisem videl mrkega obraza. No, ženski del je malo postrani gledal, ko so krepki možje bili čisto happye..

Tisti del z oldtimerji... Madona, so bili primerki, da bi dušo dal zanje. Prav za v dnevno sobo.

Je pa res, da če greš tja z nekimi prevelikimi pričakovanji, pač nikoli ne boš zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prideš na Motoboom(sejem-rastava-salon ali kakor koli že) bi verjetno pričakoval, da boš tam videl novitete proizvajalcev motociklov in opreme ne pa preseljen muzej Vransko, katerega si lahko ogledaš kadarkoli se ti zahoče tam kjer je. Moje malenkostno mišljenje.......Brez boobies.gif pa tako ali tako ne mine nobena stvar več.....

Skratka NČ od NČ

Tiste dve novitete bi lahko zastonj videl v štacuni, pa mogoče brez lista z napisom: "Ne sedajte name sem že kupljen".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipičen motosvetovski odgovor. Na argument (naslov sejma) nazaj žalitev.

Sem bil na vseh sejmih, razen leta 2006.

Spodaj ti je motofrik prav lepo odgovoril. Ne vem zakaj, ampak zdi se mi, da si avtomobilski del prebral rahlo narobe. Tam pise AVTO IN VZDRZEVANJE in ne VZDRZEVANJE AVTA. Sej ves razliko med "meso s solato" in "solata z mesom", ne?

Skratka, avtomobilskoh razstavljalcev absolutno premalo. Ceprav je moj interes usmerjen predvsem v motorje, pa je vseeno fajn pogledat tud kaj ponujajo v avto industriji.

Kar se pa tice moto dela sejma; Nekako sem imel obcutek, da ce bi vzeli stran tiste, ki prodajajo leder oblacila ter cincklarije in nakit, ter so imeli ogromne stante, bi bilo samega moto sejma precej precej manj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledaš število motoristov v Italiji, Nemčiji itd in ga primerjaš s Slovenijo in nato pogledaš kakšen sejem v tujini in pri nas, lahko ugotoviš, da je celjski sejem čisto OK. Je pa tipično, da enim tako in tako nič ne paše. NERGAČI se jim reče. Na našem sejmu je vse, kar si človek pač na sejmu lahko zaželi; motorji, hostese, leder ... pleskavice in Laško pivo.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer pa ne piše točen naslov kjer je ta prireditev... sam celje, celje piše, jebo mast nikjer ni pa točnga podatka navedenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer pa ne piše točen naslov kjer je ta prireditev... sam celje, celje piše, jebo mast nikjer ni pa točnga podatka navedenega.

Celjsko sejmišče. Točnega naslova ne vem. Pojdi na njivo stran -tam je, vtipkaš v GPS in to je to. drugače pa po AC, izvoz Celje, ta drugi. V križišču pri City centru pa desno. saj so pvsod table. Če ne, pa vprašaj, ko prideš v Celje. Vsakdo ve.

------

Evo: Dečkova cesta1 je naslov. Samo...malo pozen si zdaj za ogled. Ali pa tudi ne,če takoj greš od doma.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!