Skoči na vsebino

9. sejem Moto Boom


Codeine

Priporočene objave

Celjsko sejmišče. Točnega naslova ne vem. Pojdi na njivo stran -tam je, vtipkaš v GPS in to je to. drugače pa po AC, izvoz Celje, ta drugi. V križišču pri City centru pa desno. saj so pvsod table. Če ne, pa vprašaj, ko prideš v Celje. Vsakdo ve.

------

Evo: Dečkova cesta1 je naslov. Samo...malo pozen si zdaj za ogled. Ali pa tudi ne,če takoj greš od doma.

ja pol sm najdu na netu k sm iskou en cajt.. sm biu od 3h do 6h tm :D najbolš kar je blo so bli pa.. ražniči :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, super. Tako, na uho -so se hostese še vedno tako zagreto nastavljale fotoaparatom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bla moja zravn, tk da se nism kej dost okol njih motou.. :D drgač je pa bla ena zloo opazna tm u samih tangicah pa veselo kazala tisto potrebno rit

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel namen, pa mi žal ni uspelo pridet :( Pogrešam pa slikce s sejma, a niste nič poslikali? :?

Zdej sem opazu, da je že nekaj albumov naloženih, bom si pa kr tam pogledal :yea2:

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo še mogoče kaj več slik Sobotnega STUNT showa se priporočam...

Ej, full sorry. Nisem uspel nic snemat k sm sam gledal. Ce si bil to ti, KAPO DOL!!! Carski ste bli, decki!!! Mi je blo pa potem, ko je blo konec full zal... sam jebiga, po toci zvonit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo še mogoče kaj več slik Sobotnega STUNT showa se priporočam...

Moje so bolj od daleč, ne najboljše. Si pa precej lepo ovekovečen na Googlovih foto albumih. Jaz sem vtipkal samo ''motoboom 2010'' Drugače pa -super obvladaš. :worship:

''dragan.ojdanič'' je uporabnik fotoalbuma na Googlovih albumih.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si danes ogledal omenjeni sejem v Celovcu. Tisti Bike v najavi lahko kar zbrišeš. Motorjev za prste ene roke. V CE bo sigurno več dvokolesnikov za videti.

Ja no, nekaj motorinov pa so le zložili vkup (Super tenere 1200, FZ8, Fazer8, VFR 1200, Multistrada, R 1000 RR, ... ). Od štirikolesnikov pa sem si najbolj zapomnil novo Opel merivo, Peugeot RCZ, Alfo 8C spider (250.000 € :eek: ), Mercedes SLS AMG, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel namen, pa mi žal ni uspelo pridet :( Pogrešam pa slikce s sejma, a niste nič poslikali? :?

Zdej sem opazu, da je že nekaj albumov naloženih, bom si pa kr tam pogledal :yea2:

Ja fajn da vam je bilo všeč, samo recimo da je bilo pokazanega enih 50% , enostavno ni šlo več zaradi prostorne stiske in slabega terena, pač narediš kolk lahko, upam da bo naslednjič kaj več prostora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn da vam je bilo všeč, samo recimo da je bilo pokazanega enih 50% , enostavno ni šlo več zaradi prostorne stiske in slabega terena, pač narediš kolk lahko, upam da bo naslednjič kaj več prostora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh zdaj sem pa kr 2 odgovora dal, nekaj me je zj....., mislil sem Quote na DR. Jakoba,......ehh saj bo boljše:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh zdaj sem pa kr 2 odgovora dal, nekaj me je zj....., mislil sem Quote na DR. Jakoba,......ehh saj bo boljše:wallbash:

No, se enkrat: :worship: :worship: Super ste bli, fantje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu za stabilizator slike. Če bi imel prejšnjega digitalca.... Ko je Pia imela svoj show, je roka kar malo zatresla... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred šestimi leti smo bili zadnjič na motoboomu.vidim,da je bila pravilna odločitev

Točno tako sem bil pa tud če nebi šel ista p...... V glavnem KATASTROFA.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo slucajn slikal unga Triumpha, k je stal cist pri vhodnih vratih? Caffe racer predelava, old school?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo slucajn slikal unga Triumpha, k je stal cist pri vhodnih vratih? Caffe racer predelava, old school?

mam jaz privat slike( z ene druge rastave če rabiš) drugače pa se do španika v ms zategni pa si ga v zivo poglej pa dejan ti ga bo z veseljem razkazalclosedeyes.gif

pa kaj več o njem povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To...? pic-019.jpg

Žal je samo ena slika.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jaz privat slike( z ene druge rastave če rabiš) drugače pa se do španika v ms zategni pa si ga v zivo poglej pa dejan ti ga bo z veseljem razkazalclosedeyes.gif

pa kaj več o njem povedal

Bom en dan do gor skocu. Itak sem se zmenu za testno od Sprint St 1050-

To...?

Žal je samo ena slika.

JAAAAAAAAA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo slucajn slikal unga Triumpha, k je stal cist pri vhodnih vratih? Caffe racer predelava, old school?

Itak smo slikal :yea1: Se opraviučujem za slabo kvaliteto slik-fotkanje ni lih moja dobra stran...

post-20343-127223636692_thumb.jpg

post-20343-127223637797_thumb.jpg

post-20343-127223638609_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!