Skoči na vsebino

Zakaj ne kupiti kitajskega cross motorja?


artemis

Priporočene objave

Pozdravljeni

Stric me je s svojim 4oo ccm KTM kakšen mesec nazaj popolnma zastrupil, tako da sedaj iščem način kako bi v svoj študentski proračunčič spravil eno krosko. Uprašanje se, ob predpostavki da je glavni faktor za nakup kitajskega motorja niska cena, glasi:

Zakaj ne kupiti tega motorja?

Ga bom v pol leta tretjino zamenjal?

G abom polomil čez prvi kucelj?

Gre za kopije starih modelov priznanih znamk?

Za odgovore na ta in podobna vprašanaj se zahvaljujem.

Artemis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žijo jast sem kupiu dva pit bike in tisti,ki ga je vozila punca mu je že po recimo 5.ih delovnih urah zabilo motor in kurbelj.Na mojem ki je biu še dražji pa se je lomilo kar vse od kraja.Iz lastnih iskušenj ti ga odsvetujem.DOBRO PREMISLI Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zdaj so kitajski proizvajalci pod nivojem kateregakoli Tomos Avtomatika. Stay away. Rajsi kupi zelo rabljenega japonca ali evropejca. Ce ma malo pogledas, se da na avtonetu najdet kr precej dobro ohranjenih motorckov.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3650790

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3625980

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3579285

trije za pokusino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če je mašina na kitajcu identična neki starejši japonski... je problem v izbiri materiala. zlitine, ki jih uporabljajo niso iz enakih materialov kot japonske... so pač take, ki najceneje pridejo skoz.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ki ima apartmaje je vzel par kitajskih quadov za izposojo svojim gostom! Lahko ti mirne vesti povem da so bli šraufani več časa kot so bili voženi... vzel je kao enega dražjih modelov, ampak zvijalo in lomiilo se je pa v bistvu čisto vse :) Tko da stay away če mene vprašaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljš do amena zgonjenega japonca kot tole novo Kitajsko sranje. Ne samo da ne bo delal ampak tudi ne boš dobil delov ko jih boš potreboval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratranec ima identični kros temu in zaenkrat še deluje brez problemov. Seveda ne skače z njim, po kakšnih gozdnih potkah pa se zapelje. Edino 1x je izgubil 1 vijak od sprednjih zavornih čeljusti, ki so se nato obračale okoli (sprednja zavora ni delovala).

Vendar vseeno raje malce dodaj in kupi neko preverjeno znamko. Tukaj boš le čakal kdaj bo kaj crknalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom malo nesramen... :) Glede na moje izkušnje s kitajskimi jajci, imel nisem, sem jih pa šraufal ene par, se mi zdi odgovorn na vprašanje " Zakaj ne kupiti kitajskega cross motorja?", glih ene tolk samoumeven kot na "Zakaj si ne zabiti cveka v koleno" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Stric me je s svojim 4oo ccm KTM kakšen mesec nazaj popolnma zastrupil,

ti dam jest svojga dr-ja 350 za ugoden dnar, pa se boš vsaj peljal kot se gre, brez nepredvidenih stroškov. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to je pa res, jaz ga tudi imam in je bilo več dela z njim kot vožnje in kosov tudi ne dobiš nikjer in če jih že dobiš jih moraš dolgo čakat tako, da ti od vse žalosti že mine ! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Uf.

Prepričali ste me. Sicer sem sumil da je stanje in kvaliteta teh motorjev v podnu, ampak, kaj pa veš,... dandanes je vse možno. (poševnooki skuterji so se kar prijeli?)

Skratka odločen NE temle zadevam. Super, torej čez poletje delat, čez zimo kupit motor in opremo, spomladi pa zaorat vse bližnje gozdne poti.

@ SIMONSI, poveš letnik in ceno informativno?

lp

Popravljeno . Popravil artemis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne samo motorji.. tud ostale stvari so bl za en kurac narjene... tk da vsak k je pametn raj da mal več pa kup ornh robo, in prou je tko. kitajc :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mu dva pa sem vsacga več šravfal tku da hvala lepa bom mal privarčeval pa kupu raje tomos :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mu dva pa sem vsacga več šravfal tku da hvala lepa bom mal privarčeval pa kupu raje tomos :naughty:

sj so novejši tomosi tud napol kitajski haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!