Skoči na vsebino

MK VAŠKI BOYSI 7.tradicionalni blagoslov motorjev


ghibli

Priporočene objave

kje pa je to v Domžalah ??? Obstaja kak zemljevid mogoče ??? Naj ga en prpopa sm gor da se mi2 jutri ne zgubiva :-)

Pri izvozu iz avtoceste v Domžalah,pri skakalnici.

Pridem na brzino,ker sem varuška ta vikend :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm najdu to cerkev....to j tm pr Agro Pubi a ne... Mi2 pridema... Seeeee yaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub nočnem šihtu se odločla d pridm in glej ga vraga po pot usejem tablco, tko d se je blo treba kr lpo obrnt... drugo leto pa sigurn pridm :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nama je maša ušla, ampak žegnan motorčk pa mava in to prvič od kar ga imamo :trance_27_notworthy:

Evo božje kaplce na Bagsterjevem sedežu :worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nama je maša ušla, ampak žegnan motorčk pa mava in to prvič od kar ga imamo :trance_27_notworthy:

Evo božje kaplce na Bagsterjevem sedežu :worship:

Vrednost motorja je avtomatsko 20% višja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrednost motorja je avtomatsko 20% višja :)

Se pravi, da ga morm prodat še predn se kaplca posuši ??? Hmmm pol bi mogu še svojo rit prodat k se je posušila pod njo :naughty:

Prvi žegenj nasploh zame, tako da upam da mi bo prinesla varno vožnjo brez nesreč ter lepo vreme seveda :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za obisk. Žurka je bila več kot odlična. Kar se vremena tiče... a ste vidli da imamo veze gor;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghibli, dobr ste vreme zrihtal. Sicer mi ni jasno kaj ste naredil, ker malo naprej od Kamnika je deževalo, do vas pa ni prišlo! Skupna vožnja je bila tudi super pa začuda ni bilo nobenega kretena, ki bi vse po vrsti prehiteval, ampak so kar lepo vozili v koloni. Začetek sem pa na žalost zamudil, ker sem letel nazaj domov telefon nafilat. Drugače pa je bilo fajn pa še moj prvi blagoslov :)

Edino ozvočenje bi bilo lahko malenkost blažje, ker smo imeli malo problemov s pogovarjanjem. Drugače pa 1A!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut biiil,

Pasulj odlicen, Radler bozanski, NOVE KONZERVE razturajo, druzba pa itak.... aaaah, legende vsi skup!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je blo tut cool. ME pa nekaj zanima....tolk je stal folka s kjamerami in fotkiči....se bo to kje dalo dobiti??? Kakšen album fotk pa video posnetek panoramske vožnje pa to ... ???? MUST HAVE....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!