Skoči na vsebino

MotoGP 2003


Ice

Priporočene objave

sem zadnjic nekaj bral,da bi rossi mogoce dirkal z se enim (novim) glavnim sponzorjem; zraven nastro azzuro se red bull.potem pa se KTM v GP-klasi (2004?) ....... njah,bo pestro tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ducati z capirossijem in baylisom, pa kawa se počasi izboljšuje, suzuki bo tudi verjetno napredoval,........ njam njam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se je začel "ringnšpil". Yamaha ima v sezoni 2003 dve cigaretni tovarniški ekipi. Špansko FORTUNO z vedno padajočim ali "motor ne spelu" Checo in Marcom Melandrijem in fracosko GALUOISES z Oliverjem Jacqueom in Alexom Barrosem. Zanimivo, ne duha ne sluha o Angležih in Amerikancih.

Pri Kawasakiju imajo avdicijo ta teden.

Pri Suzukiju ostaja samovšečni Roberts, jr, Gibernau je odpeljal Telefonico sponzorja k prejšnji Fortuni in bo kompanjon Katu na Hondi.

Honda je že predstavila novega Američana, prvaka AMA superbike Nickya Haydna, ostalo bo pa huda licitacija očitno.

Aprillia - baje Edwards.

Za Ducati se ve - Capirossi in Bayllis.

Roberts, sr. uspešno molze ambiciozne Malezijce. Nekaj bodo spekli na osnovi visokonosečega ali težkorojevajočega Foggijevega Petronas Superbikea menda.

Eksoti - ?

Gume: abiciozni Bridgestone, malo manj Dunlop.

Domača pamet: špiclji iz Ivančne Gorice in Bleda - v pozor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Roberts, sr. uspešno molze ambiciozne Malezijce. Nekaj bodo spekli na osnovi visokonosečega ali težkorojevajočega Foggijevega Petronas Superbikea menda...

Kenny Roberts, sr, že ima novo GP mašino od Petronasa, ki pa ni na osnovi Foggijevega SBKja (ki je trivaljnik), ampak kopija RC211V, torej V-petvaljnik. Ta hip izdelujejo okvir. Cela reč zna biti zelo zanimiva, ker so tudi dvotaktni Petronasi v zadnjih nekaj dirkah kar precej pokazali. Ja, naslednja sezona bo še bolj zanimiva kot tale pravkar preminula :lol:. A 6.april in Suzuka sta še daleč :roll: .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-2003 KTM v 125ccm;

KTM bo naslednjo sezono vstopil v 125ccm kategorijo. Voznik bo Roberto Locatelli, ki bo tako prišel nazaj v 125ccm. Sponzor bo pa Red Bull. Leta 2005 pa KTM želi v MotoGP kategorijo.

-Telefonica naj bi naslednjo sezono šla k Gresini Honda, prav tako Gibernau. Ki je tudi pri intervjuju namignil da je velika možnost da gre k Hondi.

-Baros gre verjento k Yamahi :( :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2003 bo McCoy vozil za Kawasaki!

Naslednjo sezono bomo videli Kawa powerslide. :) :D

yes to mi deli!!!!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekipe in Vozniki za sezono 2003:

Valnetino Rossi ITA Honda HRC Repsol

Nick Hayden USA Honda HRC Repsol

Max Biaggi ITA Honda Pons Pramac

Tohru Ukawa JPN Honda Pons Pramac

Daijiroh Katoh JPN Honda Gresini Telefónica

Sete Gibernau ESP Honda Gresini Telefónica

Marco Melandri ESP Yamaha Fortuna

Carlos Checa ESP Yamaha Fortuna

Alex Barros ESP Yamaha Tech 3 Gauloises

Olivier Jacque FRA Yamaha Tech 3 Gauloises

Loris Capirossi ITA Ducati

Troy Bayliss AUS Ducati

Kenny Roberts Jr USA Suzuki

John Hopkins USA Suzuki

Colin Edwards USA Aprilia

Regis Laconi FRA Aprilia

Jeremy McWilliams GBR Proton Roberts

Nobuatsu Aoki JPN Proton Roberts

Garry McCoy AUS Kawasaki

Andrew Pitt AUS Kawasaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hua... tale spisek za 2003... kakšen osip :!: :?:

Tkole zlo na hitr in na uč, kje so pa Abe (ki je mimogrede najboljši zvajtaktor), pa SuperShinya, van der Goorbergh??? Upam, da bodo dobili kaj fajnega... Če jih drugo leto ne bo, FUL škoda :cry:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
no kolkr sem jaz bral bi naj pri Apriliji zraven Edwardsa fural Haga :lol:  :lol:  8)

In kaj je kle smešnega? :shock: :shock: 8) :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje da bo KTM že v 2003 dirkal v GP 125,v AM je pisalo da bojo manj dnarja namenili rally-ju in več v cestnohitrostne dirke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje da bo KTM že v 2003 dirkal v GP 125,v AM je pisalo da bojo manj dnarja namenili rally-ju in več v cestnohitrostne dirke

Ta podatek je vsaj en mesec že potrjen če ne že več! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje da bo KTM že v 2003 dirkal v GP 125,v AM je pisalo da bojo manj dnarja namenili rally-ju in več v cestnohitrostne dirke

Če bi bral to temo tudi na prejšnji strani bi to že prej vedel,... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati ze podira rekorde. V Jerezu je Caprirossi peljal 1.42.11 z novim Ducatijem, medtem ko gre Aprilia 1.42.90, ce ga krmari Edwards.

Vir: Motorradonline.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Eno vprašanje:

se opravičujem če bo butasto izpadlo :oops: ampak se mi zdi da sem nekje zasledil da bosta Max in Rossi v isti ekipi - je to res??

(ne spremljam tega športa :oops: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje:

se opravičujem če bo butasto izpadlo   :oops:  ampak se mi zdi da sem nekje zasledil da bosta Max in Rossi v isti ekipi - je to res??

(ne spremljam tega športa :oops: )

Mislim da ne. Max naj bi vozil za Honda Pons team, Rossi pa za Repsol Honda team. Vozila pa bosta enak motor (Honda RC211V).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!